Opinie o POLTAKOM Sp. z o.o. / EUROTAB Sp. z o.o. w Szczecin

POLTAKOM Sp. z o.o. / EUROTAB Sp. z o.o.
counter
1 4 10 5 1
Zenek Nowy wpis

Osobiście nie polecam tego pracodawcy. Współpraca z szefostwem żadna, natomiast pani prezes podczas rozmowy rekrutacyjnej obiecywała "gruszki na wierzbie" jeśli chodzi o warunki pracy i wynagrodzenia, lecz niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna aniżeli wcześniejsze ustalenia, mówi co innego a potem postępuje zupełnie inaczej. W mojej ocenie nieodpowiedzialne podejście do pracownika i okłamywanie go.

Stan Nowy wpis

Czy firma obecnie rekrutuje?

Andrzej Nowy wpis

Dobra praca i dobre zarobki więc wystarczy mieć umiejętności i chęci do pracy!

Sławek Nowy wpis
@Andrzej

Twoja propaganda mnie śmieszy ! Dobrej pracy i dobrych zarobków to ty raczej nie widziałeś na oczy ,no chyba ,że przy porównaniu z Kazachstanem !

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie POLTAKOM Sp. z o.o. / EUROTAB Sp. z o.o.?

Krzysztof
Kandydat
@Pytanie

200 złotych do łapy.Zalezne od humoru polskiego zarzadu 49%..Firma z niemieckim kapitałem większościowym 51% ,wypełniona w większości ukraińcami i pisowskimi wyrobnikami.Powodzenia.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lolek

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Na jakie zarobki można liczyć?

Adam

Firma EUROTAB moim zdaniem spełnia wszystkie wymagania które ma pracownik odnośnie pracodawcy podejmując pracę,ja spędziłem tam dwa lata i mogę coś o tej firmie powiedzieć.To były fajne lata,pracodawca zapewnił mi dobre warunki pracy,pełen pakiet socjalny,a przede wszystkim indywidualne podejście do pracownika,to się liczy,dobra i życzliwa atmosfera,nigdy żaden z pracowników jak pamiętam,nie został pozostawiony bez pomocy mając jakiś problem,czy to w pracy czy osobisty,zawsze, to muszę powiedzieć, Pani Prezes Eurotabu okazywała zrozumienie i bezinteresowną pomoc,zawsze i bez wyjątku,czy pracowałeś miesiąc czy pięć lat w każdym widzi człowieka i stara się pomagać,ja musiałem odejść ze względu na sprawy rodzinne ale gdyby ktoś szukał roboty to śmiało składajcie C.V-ki.

Gość
@Adam

Witam, A orientuje się Pan, czy w tej chwili potrzebują ludzi? Mój kolega, który jest z pochodzenia Ukraińcem chce zmienić pracę. Chłopak jest robotny, ale kiepsko mu idzie z naszym językiem. Czy taki pracownik miałby szansę na pracę w tej firmie? No i niestety muszę poruszyć temat tabu - czy w tej firmie nie będzie miał nieprzyjemności przez swoje pochodzenie ze strony administracji lub innych pracowników?

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy POLTAKOM Sp. z o.o. / EUROTAB Sp. z o.o.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o POLTAKOM Sp. z o.o. / EUROTAB Sp. z o.o. - Szczecin

POLTAKOM Sp. z o.o. / EUROTAB Sp. z o.o.