Opinie o POLTAKOM Sp. z o.o. / EUROTAB Sp. z o.o. w Szczecin

POLTAKOM Sp. z o.o. / EUROTAB Sp. z o.o.
counter
1 4 10 5 1
Zenek Nowy wpis
Były pracownik

Osobiście nie polecam tego pracodawcy. Współpraca z szefostwem żadna, natomiast pani prezes podczas rozmowy rekrutacyjnej obiecywała "gruszki na wierzbie" jeśli chodzi o warunki pracy i wynagrodzenia, lecz niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna aniżeli wcześniejsze ustalenia, mówi co innego a potem postępuje zupełnie inaczej. W mojej ocenie nieodpowiedzialne podejście do pracownika i okłamywanie go.

Stan Nowy wpis

Czy firma obecnie rekrutuje?

Andrzej Nowy wpis

Dobra praca i dobre zarobki więc wystarczy mieć umiejętności i chęci do pracy!

Sławek Nowy wpis
Pracownik
@Andrzej

Twoja propaganda mnie śmieszy ! Dobrej pracy i dobrych zarobków to ty raczej nie widziałeś na oczy ,no chyba ,że przy porównaniu z Kazachstanem !

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie POLTAKOM Sp. z o.o. / EUROTAB Sp. z o.o.? 

Krzysztof
Kandydat
@Pytanie

200 złotych do łapy.Zalezne od humoru polskiego zarzadu 49%..Firma z niemieckim kapitałem większościowym 51% ,wypełniona w większości ukraińcami i pisowskimi wyrobnikami.Powodzenia.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Lolek

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Na jakie zarobki można liczyć?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adam

Firma EUROTAB moim zdaniem spełnia wszystkie wymagania które ma pracownik odnośnie pracodawcy podejmując pracę,ja spędziłem tam dwa lata i mogę coś o tej firmie powiedzieć.To były fajne lata,pracodawca zapewnił mi dobre warunki pracy,pełen pakiet socjalny,a przede wszystkim indywidualne podejście do pracownika,to się liczy,dobra i życzliwa atmosfera,nigdy żaden z pracowników jak pamiętam,nie został pozostawiony bez pomocy mając jakiś problem,czy to w pracy czy osobisty,zawsze, to muszę powiedzieć, Pani Prezes Eurotabu okazywała zrozumienie i bezinteresowną pomoc,zawsze i bez wyjątku,czy pracowałeś miesiąc czy pięć lat w każdym widzi człowieka i stara się pomagać,ja musiałem odejść ze względu na sprawy rodzinne ale gdyby ktoś szukał roboty to śmiało składajcie C.V-ki.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gość
@Adam

Witam, A orientuje się Pan, czy w tej chwili potrzebują ludzi? Mój kolega, który jest z pochodzenia Ukraińcem chce zmienić pracę. Chłopak jest robotny, ale kiepsko mu idzie z naszym językiem. Czy taki pracownik miałby szansę na pracę w tej firmie? No i niestety muszę poruszyć temat tabu - czy w tej firmie nie będzie miał nieprzyjemności przez swoje pochodzenie ze strony administracji lub innych pracowników?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy POLTAKOM Sp. z o.o. / EUROTAB Sp. z o.o.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o POLTAKOM Sp. z o.o. / EUROTAB Sp. z o.o. - Szczecin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

POLTAKOM Sp. z o.o. / EUROTAB Sp. z o.o.