Santint (Poland) Sp.zo.o.

Toruń

Santint (Poland) Sp.zo.o.

Opinie o Santint (Poland) Sp.zo.o.

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Santint (Poland) Sp.zo.o.? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

bgjk

wiesz @okienka nie ukrywajmy, takiej pewności nigdy nie ma, zawsze może się coś stać (tfu tfu). ale mam andzieje, ze bedzie tak jak mówisz, czyli wszytsko w jak najlepszym porządku i stabilnie ... :-)

Iberia

Powiem więcej, jest jeszcze bardziej nieprofesjonalny niż to powyższe stwierdzenie. Podpisuje się pod pewnymi warunkami po czym po 2 dniach zmienia zdanie. (zmienia warunki na jakie podpisano umowę bez jakiejkolwiek konsultacji)

?

Nie profesjonalny? lepiej zastanów sie jak profesjonalnie napisać to słowo!!!!

Iberia

Pracodawca bardzo nie profesjonalny

Zostaw opinię o Santint (Poland) Sp.zo.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Santint (Poland) Sp.zo.o.