BIOTOP-SERVICE

Opinie o BIOTOP-SERVICE

leczal

Ktoś coś wie o pracy u nich bo przyznam szczerze nigdzie w internecie nie można znaleźć żadnej konkretnej informacji o nich na temat pracy w 2015 roku. Interesowałaby mnie przede wszystkim informacja jakie warunki stwarzają i czego można od nich oczekiwać, czy dbają o rozwój pracownika, czy każdy dla nich to raczej taki nic nie warty pachołek...?

Zostaw opinię o BIOTOP-SERVICE - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIOTOP-SERVICE