Opinie o Meralliance Poland Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Meralliance Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Meralliance Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meralliance Poland Sp. z o.o. w Toruń

a

zeby nie ten syf to bys na chleb nie mial

zyczliwy

Własnie dzisiaj stracilismy klienta na Casino hahahahahahaha no i dobrze w koncu swiat sie poznal jakie guwno tu sie produkuje, jeszcze powinniscie stracic tego Albetra i powinni zamknac ten syf i ta spelune. !!!!!!!!!! Pozdro dla czerwonych beretow bo na niczym sie te skur....nie znaja

mono

Ukrainki i Ukrainiec pracuje od paru tygodni w tej firmie i już mam dosyć Ukrainki są bez karne robią co chcą i kiedy chcą nikt nie zwraca im uwagi na dosłownie nic a ten Ukrainiec zamiast pakować w kartony to opiera się o stół i udaje ze coś zapisuje i liczy a jak pojedzie z paleta na chłodnie to nie ma go kilka minut a to nie jest w cale daleko lenie i tyle. firma nie liczy się z nami ludzi maja za nic nie będę się wyrażał bo słów których używam są bardzo delikatne do opisu pracy w firmie. Bardzo chamsko się donasza do nas osoby chyba z biur i czas na najlepsze groźby straszenie itp. porażka!!!. Teraz parę słów na temat dyrektora na pierwszy rzut oka spoko koleś ale z czasem okazuje się chamem i zarozumiałym k.t.a.e.m po rozmowach z innymi pracownikami są nadzieje ze długo nie zabawi w firmie albo trafi kosa na kamień bo chłopak chyba nigdy nie dostał w m.r.e!. tutaj jest potrzebna albo dobra nie przekupna kontrola gdzie przetrzepie im wszystko od magazynów po papiery gdzie są ludzi pieniądze typu składki socjalne a o bezpieczeństwo nie wspomnę jak wspomniałem pracuje parę tygodni a wiem ze ludzie narażają się na poważne rany itp. Największy błąd kontroli oni wiedza ze ma coś być i zaczynają gonić ludzi do sprzątania i ogarniania wynoszą na zewnątrz praktycznie wszystko a jak kontrola jest z zaskoczenie to przetrzymują w biurach i ogień w tedy produkcja nie ma znaczenia jest zwalnianie i pilnowanie taka to firma i nikt z tym nic nie robi. firma powinna zmienić nazwę na Krzak. Pozdrawiam Dyrekcje.

kowoby

Zamknąc tem (usunięte przez administratora) i tyle !!!!!!!!!!!! a nie się szalają ukrainki po magazynie....ha ha ha ,same rozmase w tym zakładzie nic wiecej patologia i tyle !!!!

Pracownik Produkcji

Przychodzi taki Adrian bierze cie na hale na szybkiego pokazuje produkcję a potem stawia na stanowisku stój i rób .

pytań żadnych oprócz tego czy pracowałeś na produkcji jak powiesz że tak to znaczy że jesteś gotowy do pracy

olik

HEHEHE tak ogłoszeń mnóstwo nie przychodzą ludzie bo nikt rozsądny nie widzi w niej przyszłości. Niedługo święta talony, paczki można pomarzyć :P ale jedno pewne po wigilii firmowej będą zwolnienia

hjhjh

jak jestesvcie tacy madrzy zapraszamy na produkicje ogloszen jest bardzoi duzo bo nikt tam nie chce pracowac w smrodzie brudzie i zimnie

Norka

wy sami nie wiecie co piszecie w tej firmie jak ktoś wystawia pozytywna opinie to jest tylko pracownikiem biura co guzik wiedza o produkcji i pracy albo sam dyrektor każdy pisze tu anonimowo wiec sami się domyśleć każdy co przyjdzie to już wie po paru dniach ze praca w tej firmie to nie na długa metę

Egon

hehe jak to mowia wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.

młody

Generalnie w każdej firmie jest coś nie tak.. co prawda są w polsce firmy lepsze ale gorszych chyba jest więcej. Pracowałem już w kilu i jak dotąd meralliance jest ok. Oczywiscie jak bede miał okazję to sobie czegoś lepszego poszukam ale na razie nie narzekam.

żal

no nie ma firm idealnych tu się zgodzę ale w żadnej nie traktuje się pracownika inaczej PERSONELU jak bydło nawet bydła już się tak nie traktuje w tych czasach jak ludzi w firmie MERALLIANCE POLAND SP. Z O.O. ludzie są zastraszani zwolnieniami lub wyciąganiem konsekwencji starczy jak ktoś próbuje się postawić i nie idzie coś po ich myśli siedzą przy monitoringu i czatują kogo ty u-j-e-b-@-ć kiedyś było inaczej jak francuz był w zastępstwie zamiast dyrektora nie było problemu z niczym płacone za wszystko umowy na czas nieokreślony i ludzi w sezonie od licha a teraz żal szukają przyczyn skąd jest tyle listeri a to proste oni nie szanują nas to dlaczego my mamy szanować ich na moje ludzie powinni zatrzymać produkcje i dążyć jakichkolwiek praw pracownika o których ta firma "DYREKTOR" chyba zapomniał jestem ciekawy jak on by się czuł na naszym miejscu wyzyskiwanych zamydla oczy programem zarobkowym skrobaniem kręgosłupów 1.30zł za kg ze dają zarobić po godzinach śmieszne a gdzie miejsce dla rodziny dzieci żyć tylko praca mamy 21 wiek a zamiast lepiej to jest gorzej to nie jest moja pierwsza praca pracowałem w rożnych firmach z rożnymi ludźmi w firmach polskich jak i zagranicznych było rożnie gorzej i lepiej ale było płacone i szacuje tez był do ludzi fizycznych z prostego powodu my pracowaliśmy na nich nie oni na nas LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ NIE DAJMY SOBA POMIATAĆ jeden nic nie zdziała ale wszyscy damy rade coś zmienić mamy swoje prawa

ok
@żal

Żal czysta prawda coraz gorzej się dzieje, ale zawsze się ktoś wyłamie co druga osoba to kapuś.

ludź
@żal

Ja jestem tego samego zdania co żal i ok. Byłem sam świadkiem absurdów we firmie jak to się traktuje nas czyli pracownika

55mm55
@ok

Kto te umowy na czas nieokreślony załatwiał francuz?

55mm55
@ok

Kto to załatwiał umowy na czas nieokreślony francuz?

żal

na temat tej Firmy można pisać w nieskończoność codziennie wychodzi coś nowego(usunięte przez administratora) NIE SZANUJĄ PRACOWNIKÓW chcesz więcej wiedzieć zatrudnij się w niej po tygodniu będziesz wiedział wszystko. (usunięte przez administratora) ale tak jest przy oszczędnościach na sprzęcie i LUDZIACH a najbardziej na ludziach bo jak każdy wie zadowolony pracownik to dobry pracownik nie wykręca się tylko robi co do niego należny z poświeceniem a tak maja co chcieli i do czego doprowadzili ze ludzie nie chcą przychodzić a jak ktoś już przyjdzie to nie na długo a ci co pracują to czekają na okazje żeby iść gdzie indziej gdzie płaca za ciężką prace a nie wymyślanie wolnych dni a kto przychodzi do pracy to chce zarobić a nie chodzić na wolne.

qwerty

może i dyskryminujący jest wpis ale jak sie przyjezdza do pracy to trzeba pracowac, a nie robic wszystko, zeby wymigac sie od niej, dobrze wiedza jaka jest praca i po ile godzin pracuja, bo umowe maja. a co do sytuacji to fakt- ciezka jest i nie mam nic przeciwko ze przyjezdzaja pracowac ale niektore to na prawde niech w domu zostaja bo do pracy fizycznej sie nie nadaja, chyba ze di biurapotrzebuja, to niech je przeniosa

aaa

hahhhahahahan 930 po odciagnieciu dniowka 54 zl

xyz

ok 8-10 zł na godzine umowa zlecenie

środkowy palec dla rudego

rudy jest więcej niż 3 m-ce, jak zwykle cieniasie nie masz racji byłeś i jesteś 0

kung fu panda

widzę że kogoś zabolała prawda , czyż nie po to są stworzone takie strony aby przestrzec innych przed fałszerstwem i obłuda gryzipiórki

ona

lepeij tam normalni ludzie nie idzcie nic sie nie dziwie ze ludzie stamtad uciekaja i wola dojezdzac niz miec prace na miejscu

vvvvvv

panie liderki urzadzaja pogaduchy w WC chodza po 2 3 razy dziennie do lazienki 5 razy obchod caly zakald smeiszne przyklad to daja otoz to niedlugo znowu beda do ludzi dzwonic i blagac zeby wrocili bo nie ebdzie mial kto robic

on

Ludzie nie idzicie tam pracowac...obraz nedzy i rozpaczy cały czas tylko sie słyszy mało mamy,mało mamy a panie lider sobie chodza i sie obijaja

krrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Z liderkami trzeba dobrze gadać żeby mieć dobrze w tym zakładzie,każdy każdemu dupe rąbie interesują się plotami kto z kim i dlaczego,trzeba zasuwać i to ostro jak na akord a oszczędzają na wszystkim na Dyrektora nie ma co narzekać bo zwolnił odpowiednia osobę ale teraz każdy robi co chce ,oprócz liderek rządzi się też kilka osób zwykłych pracowników którzy mają gówno do gadania,w tym zakładzie jak nie masz męża/żony/brata/siostry/rodzica który chodzi w czerwonym czepku to możesz być pewny że umowy na stałe nie dostaniesz ani żadnego awansu trzeba mieć znajomości,dobrze że jest jeszcze P(usunięte przez administratora). bo ona jeszcze ma 'jaja' w tym zakładzie i trochę pilnuje

Zostaw merytoryczną opinię o Meralliance Poland Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Meralliance Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meralliance Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meralliance Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meralliance Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meralliance Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meralliance Poland Sp. z o.o.