Meralliance Poland Sp. z o.o.
counter
3 117 282 5 1

Popularne opinie

Anonimowy donosiciel

To co się ostatnio dzieję przechodzi pojęcie. Obiecali wolne a teraz kierownik wypiął się na ludzi i z wolnego nici. Jeszcze dodatkowo dołożyć więcej roboty. Rozumiemy wszystko ale też mamy rodziny i chcemy pobyć z nimi trochę więcej czasu. A sił już też tyle nie ma. Z dnia na dzień inne decyzję. Wszyscy liczyli na postoj od 1 i dawali z siebie ile tylko mogli a wyszło jak zawsze ..... Dają nadzieję a potem ją odbierają. Wszyscy się staramy ile można ale droga dyrekcjo szanujmy się nawzajem bo zdrowie mamy jedno, a powiedzmy sobie szczerze atmosfera w pracy jest bardzo nerwowa a tak nie powinno być. Coraz więcej osób decyduje się odejść z pracy trudno się im nie dziwić wynagrodzenie nie jest super jakieś a atmosfera paskudna.

Tak24Nie
Ryba

Technolog bardzo sympatyczny. Wiele do życzenia kierownicy zmianowi buta i arogancja a wykształcenia? POWINNY lepiej o nich swiadczyc. Nic nie można się spytać,? Za to że szczegolami sobie opowiadają w biurze na produkcji kto im wpadnie na tapetę.

Tak20Nie1
Karol

Czy mógłby ktoś odnieść się do warunków pracy w Meralliance Poland Sp. z o.o.? Chciałbym się dowiedzieć jakie jest wynagrodzenie, czy można liczyć na premię, benefity pozapłacowe. Jak ocenilibyście relacje z pracodawcą i współpracownikami? Będę bardzo wdzięczny za obszerniejszą opinię. Dzięki.

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w Meralliance Poland Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

TakNie2
Pytanie Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Meralliance Poland Sp. z o.o.?

Anonim Nowy wpis
@Pytanie

Umowa o pracę

***

Co obecnie dzieje się w Meraliance? Dużo jest pracy, jest szansa na zatrudnienie?

Nicki
@***

Jest słabo nie ma zamówień, przejście na 1 zmianę ale tragicznie nie jest .

***
@Nicki

To szans na zatrudnienie narazie nie ma?

Paweł
@Nicki

Przejście na jedną zmianę oznacza tylko zmianę grafiku pracy, czy także redukcję kadry pracującej? Nie znalazłem żadnych nowych ofert rekrutacyjnych, więc chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja z przyjęciami do pracy. Napisz proszę o tym.

@Paweł

Tylko zmiana grafiku. Miejmy nadzieję że to się niedługo zmieni.

@***

Polecial kierownik i planista. Kto nastepny?

TakNie3
Pracownik Nowy wpis
@Pracownik

Następnych nie będzie - firma skorzystał z tarczy więc nie mogą teraz nikogo zwolnic.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 251 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Meralliance Poland Sp. z o.o.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kasia

@Bdjdujf może warto zgłosić to do dyrekcji, że nie potraficie dogadać się z kierownikiem? Atmosfera w pracy jest najważniejsza!

Bdjdujf

Ostatnio kiepsko się dzieje. Jest jedno słabe ogniwo - kierownik niestety chyba ma nas pracowników lekko gdzieś . Staramy się za dwóch a jak przychodzi co do czego to odwraca kota ogonem. Szukają pretekstu by zabrać premię za byle co . Atmosfera zrobiła się paskudna nawet bardzo. Kierownik owi powinno zależeć na ludziach aby nie odchodzili a on zachowuje się trochę opryskliwie i robi wszystko żeby wyszło na jego

Tak12Nie1
@Bdjdujf

Podnieśli wysokość premii ale na swoje trzeba wyjść. Jak wydajność i produktywność będą ok to zabiorą za bhp albo coś innego. Taka już polityka tej firmy.

Dhfjgukjf
@Bdjdujf

Opryskliwosc to jedna sprawl. Druga, gorsza to brak wiedzy. A najgorsze to jest to ze nawet jak nie na racji to i tak postawi na swoim. A jak wyjdzie na jaw ze jest problem to wszyscy sa winni tylko nie on. Nawet nie umie samodzielnie decyzji podjac. Co to za kierownik co do podjecia jakiej kolwiek decyzji potrzebuje miliona osob ktore Maja myslec za niego a on zbija bonki przed komouterem. Ale wtedy przynajmnjej jest na kogo zrzucic jak dyrektor sie czegos dopatrzy

Tak5Nie1
Magda

Dzień dobry, nie wiem czy ktoś byłby w stanie odpowiedzieć na pytanie dotyczące stanowiska asystentki ds. raportowania produkcji? Jak to wygląda w firmie, jakie są warunki zatrudnienia? Z góry dziękuję za informację

słoneczko

POPROSZĘ O INFORMACJĘ CZY WARTO APLIKOWAC NA STANOWISKO KONTROLERA JAKOŚCI ORAZ JAKIE SĄ ZAROBKI?

Paul
@Karol

Odpuść sobie lepiej, płacą słabo A benefity na swieta to jakiś żart.

As
@Paul

A masz wiedzę dlaczego zwniono planiste

@As

A co za różnica dlaczego planista został zwolniony?

@Junior

Pewnie dla swojego trzeba było miejsce zwolnić.

@Anonim

Czemu mówisz, że dla swojego? Ja uważam, że to była dobra decyzja.

Jork

Czemu dobra?

@Jork

Ponieważ to nie była właściwa osoba na właściwym miejscu. Teraz jest lepiej i spokojniej.

Tak1Nie2

Jak ze studentami w Meralliance Poland Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

XXX
@Pytanie

Raczej niechętnie, soboty są pracujące i ciężko się dogadać o wolne, nie ida na rękę studentom.

@XXX

Nikomu nie idą na rękę. Ani studentom, ani stałym pracownikom.

Czarek

Chyba jednak kierownik dobrze pracuje skoro firma ma opinię dobrego pracodawcy!

TakNie5
Arek
@Czarek

Dobrego? To czemu planistke zwolnili?

Tak1Nie4
Mała Mi
@Arek

Widocznie coś musiala przeskrobac. Takie prawo korporacji, nie pasujesz wypadasz

Tak1Nie2
Pracujacy
@Czarek

Zwolnijcie kierownika i wreszcie będzie lepiej. Ludzie by cjhcieli więcej, lepiej ale jego genialne pomysły połączone z brakiem wiedzy nie pozwalajaa co nie którym rozwinąć skrzydel

Tak5Nie
@Czarek

Jak już to kierownik nie pracuje tylko siedzi cały dzień i pisze bzdurne e-maile które nie trzymają się "k.py". Nie potrafi nawet przyjść do ludzi i normalnie z nimi porozmawiać, tylko narzuca im swoje chore pomysły. Nic nie przebije jego fartucha w którym wchodzi na halę jak są goście. Trzeba uważać na oczy, bo zatrzaski niedługo wystrzela. Bęben coraz większy. Tak kierownik pracuje w tym zakładzie. Degustator wędlin ????????????

Tak5Nie
Gjgnjhn

Chyba łososia

Tak20Nie1
@Ryba

Sympatycznosc nie świadczy o kompetencji :) wiadomo że małżeństwo S. trzęsie ta firma. Szkoda bo nie idzie za tym ani chęć poprawy sytuacji firmy ani poprawa sytuacji pracowników tylko własne korzyści.

Tak7Nie6
@Gosc5500

Jeśli Pani/Pan jest osobą z kompetencjami i chcąca poprawić sytuację pracowników jest osobą która podejmie rozomwy . Pracownicy narzekają na kierowników zmianowych.

Tak9Nie1
@Ryba

Bez przesady, pracownicy narzekają tylko na dwie osoby wprowadzające zamęt S. Ja pracuje na produkcji i jakoś nie mam problemów z szefami zmian - ludzie z którymi pracuje jakoś też nie, więc nie wiem o czym dokładnie mówisz.

Tak3Nie7
Róża
@Gosc5500

Drogi pracowniku, szef zmiany, czyli Twój przełożony powinien dbać o Ciebie i Ci pomóc a nie Technolog, zgłoś się do „Szefa” to jest jego obowiązek. Piszesz, że nie macie z „szefami” problemów, nie dziwie się, oni po prostu są jak jest dobrze, a jak jakiś problem to znikają:-) zwłaszcza ten jeden. Normalnie pracownik mógł zawsze podejść z problemem, teraz wywiesili sobie kartkę wzorem tego kogoś „dużego” i tylko raz w tygodniu mają dla pracownika czas, zabawne, to się nazywa „ otwarte ramiona dla pracownika”

Tak19Nie
@Róża

Nie widzę problemu, zeby to zgłosić, szef zmiany któremu podlegam zawsze pomaga więc może jestem nieobiektywny bo drugi może robić pod górkę :) nie wiem, pracuje na jednej zmianie. Co do pozostałych osób, no właśnie to technolog robi pod górkę, jego niekompetencja niestety powoduje że mamy więcej obowiązków bo nie potrafi przekazać wiedzy bo ma ja w poważaniu. Mam na myśli np mycie. Wielka szkoda ale po kierownictwie nie spodziewam się już niczego dobrego

Tak1Nie9
@Gosc5500

Z tego co mi wiadomo to ludzie narzekają na kierownika produkcji. To jest osoba ktora jest w nie właściwym miejscu, na nie właściwym stanowisku. Do ludzi trzeba mieć szacunek. Każdy z nas ma rodziny i chce odpocząć. Może nie tak fizycznie jak psychicznie. Nie tylko pracą człowiek żyje.

Tak6Nie
Gość5500

Brak szans na rozwój, brak perspektyw, stale to samo (usunięte przez administratora) Trudno mi zrozumieć jak ludzie niewykształceni mogą pełnić wysokie stanowiska produkcyjne np technolog bez studiów.

Tak5Nie6
Anonim

Tak się zastanawiam kiedy Dyrektor przejrzy na oczy i zwolni szanownego Piotra P. Chyba ktoś się pomylił dając owemu Panu możliwość decydowania o przyjmowaniu nowych pracowników. Jeden wielki kłamca. Powinien pracować na magazynie jako wózek widłowy a nie przyjmować interesantów. Zupełnie nie liczy się z ludźmi. Nic dziwnego że nie ma nowych pracowników skoro ma do nich takie nie miłe podejście. Mydli wszystkim oczy. Najgorszy gość w tym zakładzie. Czas zatrudnić nowa osobę z odpowiednimi kompetencjami ds. rekrutacji.

Tak21Nie2
@Anonim

Dyrektorowi chyba tak jest dobrze jak jest. Kierowanik mydli oczy, nie przyjmuje kompetentnych nowych pracowników a zwalnia starych.

Tak12Nie3
@Junior

Kierownik to powinien robić na ludziach jak najlepsze pierwsze wrażenie ale do tego to mu daleko. Tylko odstrasza ludzi. A dyrektor dużo rzeczy nie wie co się tutaj dzieje. Piszmy skargi na kierownika to może coś się zmieni. On powinien mieć gabinet z drugiej strony budynku żeby ludzie przychodzący do pracy nie musieli na niego patrzeć. ????????????

Tak17Nie2
Anonimowy donosiciel

Tak24Nie
@Anonimowy donosiciel

No nic dodać, nic ująć. Niby jest kierownik, planista a tak jakby nikogo nie było. Dyrekcja ma wszystko w nosie, nie ma nikogo kto wstawilby się za pracownikami.

Tak21Nie
@Anonimowy donosiciel

Piszesz o tym, że firma planowała przestój w produkcji i pracownicy mieli mieć przez jakiś czas wolne. Może zmieniły się ustalenia z powodu nowych zamówień? Myślałeś, jak można by poprawić atmosferę w pracy tak, żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu? Napisz proszę, jakie dodatki do wynagrodzenia obowiązują w firmie? Każda informacja na temat pracodawcy będzie ważna dla osób, które chciałby związać swoją karierę z firmą Meralliance Poland.

Myśliciel
@Karol

Rozumiemy zamówienia są zamówieniami i trzeba się z nich wywiązac . Chodzi o przepływ informacji żebyśmy my pracownicy wiedzieli na bieżąco jaka jest sytuacja . Drugi miesiąc z rzędu są błędy w wypłatach , podwyżka najniższej ? A wypłaty mniejsze pewnie znów komputer się pomylił??!! Pracujemy ciężko a o prawidłowe wynagrodzenia musimy się dopominać. To nie powinno tak wyglądać........

Myśliciel

Pracujacy
@Myśliciel

Pracuje krótko ale zaczynam widzieć że to był błąd przyjsc do pracy do tej firmy. Na szczęście rynek pracy pozwala naprawić taki błąd bardzo szybko.

ech

jak wszedzie - niestety :]

@Karol

Aby się dobrze pracowało należy przede wszystkim zatrudnić kompetentna osobę na stanowisko kierownika produkcji który będzie za ludźmi a nie przeciwko nim.

Junior

To się aktualnie dzieje przechodzi ludzkie pojęcie! Ręce opadają i szkoda słów.

Cezary

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

@Cezary

Ha ha ha dobry pracodawca ? Ludzie podwyżki to tu nie widzieli od dawna.No chyba że zwiększy się najniższa krajowa

@Cezary

Te like to chyba od osób z biura.

Tak1Nie

@Anonim

A to osoby w biurze mają tak dobrze?

Anonim

Ale tu cisza. Chyba każdy już oczekuje na te kilka dni wolnego.

Anonim

Rozmowy z szefostwem zwykle kończą się fiaskiem. Pozostają tylko nie zrealizowane obietnice. Podwyżki??? Niby w przyszłym roku ma być. Tu dołożą, z premi lub innych dodatków zabiorą i na swoje wyjdą.Czysty chwyt marketingowy i zamydlanie ludziom oczu.

Tak1Nie

Anonim

Wszyscy uciekają powoli z tej firmy. Psychika nie wytrzymuje i zbyt duże oczekiwania wobec pracowników. Robić jak najwięcej jak najmniejszym kosztem i zdrowiem ludzi .Kompletny brak poszanowania bdla pracowników produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Meralliance Poland Sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Meralliance Poland Sp. z o.o.