Opinie o Meralliance Poland Sp. z o.o. w Toruń

Meralliance Poland Sp. z o.o.
3 117 266 5 1
Grzegorz Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania? Jakie są warunki płacy i pracy?

Karol

Czy mógłby ktoś odnieść się do warunków pracy w Meralliance Poland Sp. z o.o.? Chciałbym się dowiedzieć jakie jest wynagrodzenie, czy można liczyć na premię, benefity pozapłacowe. Jak ocenilibyście relacje z pracodawcą i współpracownikami? Będę bardzo wdzięczny za obszerniejszą opinię. Dzięki.

Paul
@Karol

Odpuść sobie lepiej, płacą słabo A benefity na swieta to jakiś żart.

As
@Paul

A masz wiedzę dlaczego zwniono planiste

@As

A co za różnica dlaczego planista został zwolniony?

@Junior

Pewnie dla swojego trzeba było miejsce zwolnić.

Junior Nowy wpis
@Anonim

Czemu mówisz, że dla swojego? Ja uważam, że to była dobra decyzja.

Jork Nowy wpis

Czemu dobra?

Junior Nowy wpis
@Jork

Ponieważ to nie była właściwa osoba na właściwym miejscu. Teraz jest lepiej i spokojniej.

TakNie2

Jak ze studentami w Meralliance Poland Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

XXX
@Pytanie

Raczej niechętnie, soboty są pracujące i ciężko się dogadać o wolne, nie ida na rękę studentom.

@XXX

Nikomu nie idą na rękę. Ani studentom, ani stałym pracownikom.

Czarek

Chyba jednak kierownik dobrze pracuje skoro firma ma opinię dobrego pracodawcy!

TakNie5
Arek
@Czarek

Dobrego? To czemu planistke zwolnili?

Tak1Nie3
Mała Mi
@Arek

Widocznie coś musiala przeskrobac. Takie prawo korporacji, nie pasujesz wypadasz

TakNie2
Pracujacy
@Czarek

Zwolnijcie kierownika i wreszcie będzie lepiej. Ludzie by cjhcieli więcej, lepiej ale jego genialne pomysły połączone z brakiem wiedzy nie pozwalajaa co nie którym rozwinąć skrzydel

@Czarek

Jak już to kierownik nie pracuje tylko siedzi cały dzień i pisze bzdurne e-maile które nie trzymają się "k.py". Nie potrafi nawet przyjść do ludzi i normalnie z nimi porozmawiać, tylko narzuca im swoje chore pomysły. Nic nie przebije jego fartucha w którym wchodzi na halę jak są goście. Trzeba uważać na oczy, bo zatrzaski niedługo wystrzela. Bęben coraz większy. Tak kierownik pracuje w tym zakładzie. Degustator wędlin ????????????

Gjgnjhn

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Ryba

Technolog bardzo sympatyczny. Wiele do życzenia kierownicy zmianowi buta i arogancja a wykształcenia? POWINNY lepiej o nich swiadczyc. Nic nie można się spytać,? Za to że szczegolami sobie opowiadają w biurze na produkcji kto im wpadnie na tapetę.

Tak20Nie1
@Ryba

Sympatycznosc nie świadczy o kompetencji :) wiadomo że małżeństwo S. trzęsie ta firma. Szkoda bo nie idzie za tym ani chęć poprawy sytuacji firmy ani poprawa sytuacji pracowników tylko własne korzyści.

Tak7Nie6
Ryba
@Gosc5500

Jeśli Pani/Pan jest osobą z kompetencjami i chcąca poprawić sytuację pracowników jest osobą która podejmie rozomwy . Pracownicy narzekają na kierowników zmianowych.

Tak9Nie1
@Ryba

Bez przesady, pracownicy narzekają tylko na dwie osoby wprowadzające zamęt S. Ja pracuje na produkcji i jakoś nie mam problemów z szefami zmian - ludzie z którymi pracuje jakoś też nie, więc nie wiem o czym dokładnie mówisz.

Tak3Nie5
Róża
@Gosc5500

Drogi pracowniku, szef zmiany, czyli Twój przełożony powinien dbać o Ciebie i Ci pomóc a nie Technolog, zgłoś się do „Szefa” to jest jego obowiązek. Piszesz, że nie macie z „szefami” problemów, nie dziwie się, oni po prostu są jak jest dobrze, a jak jakiś problem to znikają:-) zwłaszcza ten jeden. Normalnie pracownik mógł zawsze podejść z problemem, teraz wywiesili sobie kartkę wzorem tego kogoś „dużego” i tylko raz w tygodniu mają dla pracownika czas, zabawne, to się nazywa „ otwarte ramiona dla pracownika”

Tak18Nie
@Róża

Nie widzę problemu, zeby to zgłosić, szef zmiany któremu podlegam zawsze pomaga więc może jestem nieobiektywny bo drugi może robić pod górkę :) nie wiem, pracuje na jednej zmianie. Co do pozostałych osób, no właśnie to technolog robi pod górkę, jego niekompetencja niestety powoduje że mamy więcej obowiązków bo nie potrafi przekazać wiedzy bo ma ja w poważaniu. Mam na myśli np mycie. Wielka szkoda ale po kierownictwie nie spodziewam się już niczego dobrego

Tak1Nie7
@Gosc5500

Z tego co mi wiadomo to ludzie narzekają na kierownika produkcji. To jest osoba ktora jest w nie właściwym miejscu, na nie właściwym stanowisku. Do ludzi trzeba mieć szacunek. Każdy z nas ma rodziny i chce odpocząć. Może nie tak fizycznie jak psychicznie. Nie tylko pracą człowiek żyje.

Gość5500

Brak szans na rozwój, brak perspektyw, stale to samo (usunięte przez administratora) Trudno mi zrozumieć jak ludzie niewykształceni mogą pełnić wysokie stanowiska produkcyjne np technolog bez studiów.

Tak5Nie4
Anonim

Tak się zastanawiam kiedy Dyrektor przejrzy na oczy i zwolni szanownego Piotra P. Chyba ktoś się pomylił dając owemu Panu możliwość decydowania o przyjmowaniu nowych pracowników. Jeden wielki kłamca. Powinien pracować na magazynie jako wózek widłowy a nie przyjmować interesantów. Zupełnie nie liczy się z ludźmi. Nic dziwnego że nie ma nowych pracowników skoro ma do nich takie nie miłe podejście. Mydli wszystkim oczy. Najgorszy gość w tym zakładzie. Czas zatrudnić nowa osobę z odpowiednimi kompetencjami ds. rekrutacji.

Tak20Nie2
@Anonim

Dyrektorowi chyba tak jest dobrze jak jest. Kierowanik mydli oczy, nie przyjmuje kompetentnych nowych pracowników a zwalnia starych.

Tak11Nie3
@Junior

Kierownik to powinien robić na ludziach jak najlepsze pierwsze wrażenie ale do tego to mu daleko. Tylko odstrasza ludzi. A dyrektor dużo rzeczy nie wie co się tutaj dzieje. Piszmy skargi na kierownika to może coś się zmieni. On powinien mieć gabinet z drugiej strony budynku żeby ludzie przychodzący do pracy nie musieli na niego patrzeć. ????????????

Tak16Nie1
Anonimowy donosiciel

To co się ostatnio dzieję przechodzi pojęcie. Obiecali wolne a teraz kierownik wypiął się na ludzi i z wolnego nici. Jeszcze dodatkowo dołożyć więcej roboty. Rozumiemy wszystko ale też mamy rodziny i chcemy pobyć z nimi trochę więcej czasu. A sił już też tyle nie ma. Z dnia na dzień inne decyzję. Wszyscy liczyli na postoj od 1 i dawali z siebie ile tylko mogli a wyszło jak zawsze ..... Dają nadzieję a potem ją odbierają. Wszyscy się staramy ile można ale droga dyrekcjo szanujmy się nawzajem bo zdrowie mamy jedno, a powiedzmy sobie szczerze atmosfera w pracy jest bardzo nerwowa a tak nie powinno być. Coraz więcej osób decyduje się odejść z pracy trudno się im nie dziwić wynagrodzenie nie jest super jakieś a atmosfera paskudna.

Tak24Nie
@Anonimowy donosiciel

No nic dodać, nic ująć. Niby jest kierownik, planista a tak jakby nikogo nie było. Dyrekcja ma wszystko w nosie, nie ma nikogo kto wstawilby się za pracownikami.

Tak21Nie
Karol
@Anonimowy donosiciel

Piszesz o tym, że firma planowała przestój w produkcji i pracownicy mieli mieć przez jakiś czas wolne. Może zmieniły się ustalenia z powodu nowych zamówień? Myślałeś, jak można by poprawić atmosferę w pracy tak, żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu? Napisz proszę, jakie dodatki do wynagrodzenia obowiązują w firmie? Każda informacja na temat pracodawcy będzie ważna dla osób, które chciałby związać swoją karierę z firmą Meralliance Poland.

Tak1Nie1

Myśliciel
@Karol

Rozumiemy zamówienia są zamówieniami i trzeba się z nich wywiązac . Chodzi o przepływ informacji żebyśmy my pracownicy wiedzieli na bieżąco jaka jest sytuacja . Drugi miesiąc z rzędu są błędy w wypłatach , podwyżka najniższej ? A wypłaty mniejsze pewnie znów komputer się pomylił??!! Pracujemy ciężko a o prawidłowe wynagrodzenia musimy się dopominać. To nie powinno tak wyglądać........

Myśliciel

Pracujacy
@Myśliciel

Pracuje krótko ale zaczynam widzieć że to był błąd przyjsc do pracy do tej firmy. Na szczęście rynek pracy pozwala naprawić taki błąd bardzo szybko.

ech

jak wszedzie - niestety :]

@Karol

Aby się dobrze pracowało należy przede wszystkim zatrudnić kompetentna osobę na stanowisko kierownika produkcji który będzie za ludźmi a nie przeciwko nim.

Junior

To się aktualnie dzieje przechodzi ludzkie pojęcie! Ręce opadają i szkoda słów.

Cezary

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

@Cezary

Ha ha ha dobry pracodawca ? Ludzie podwyżki to tu nie widzieli od dawna.No chyba że zwiększy się najniższa krajowa

@Cezary

Te like to chyba od osób z biura.

@Anonim

A to osoby w biurze mają tak dobrze?

Anonim

Ale tu cisza. Chyba każdy już oczekuje na te kilka dni wolnego.

Anonim

Rozmowy z szefostwem zwykle kończą się fiaskiem. Pozostają tylko nie zrealizowane obietnice. Podwyżki??? Niby w przyszłym roku ma być. Tu dołożą, z premi lub innych dodatków zabiorą i na swoje wyjdą.Czysty chwyt marketingowy i zamydlanie ludziom oczu.

Anonim

Wszyscy uciekają powoli z tej firmy. Psychika nie wytrzymuje i zbyt duże oczekiwania wobec pracowników. Robić jak najwięcej jak najmniejszym kosztem i zdrowiem ludzi .Kompletny brak poszanowania bdla pracowników produkcji.

Maja

@ja na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Meralliance Poland, że aż tak źle wspominasz doświadczenie z tą firmą? Z twojej wypowiedzi niewiele wynika, oprócz tego, że nie polecasz pracy u tego pracodawcy. Forumowicze tego forum z chęcią się dowiedzą, jak wyglądają warunki pracy na podstawie merytorycznych treści.

Maja

@ja czy naprawdę jest tak źle jak wynika z Twojej wypowiedzi? Często pracownicy wypowiadają się na "gorąco" i używają zbyt mocnych słów wobec pracodawcy. Może ktoś z Was chciałby się podzielić swoimi przemyśleniami na temat Meralliance Poland? Każda merytoryczna opinia jest na wagę złota.

ja
@Maja

Moja opinia jest na fakcie ponieważ na własnej skórze doświadczyłam nie jednokrotnie i nie opieram się na plotkach nie polecam tego Zakładu pracy a jeśli się ktoś zatrudni to powodzenia .

ja

Nie polecam pracy w tym zakładzie tu to koszmar jest jakiś, pieniądze marne a warunki tragiczne .Obiecują złote góry a potem rzeczywistość jest zupełnie inna tylko patrzą żeby coś z pensji zabrać .Obiecali dać ludziom po (usunięte przez administratora)złotych dodatkowo do pensji no i jak zwykle jak ludziom dochody roczne obliczyli to wyszły jakieś marne grosze .Na Święta Bożego Narodzenia tylko ta stara ryba nic po za tym (osobom na zwolnieniach lekarskich w tym kobietom ciężarnym na zwolnieniach chorobowych też nie bo to nie pracownik )a na Święta Wielkanocne się nie należy .Kobiety na zwolnieniach chorobowych bo są w ciąży pomijane jeśli chodzi o dodatkowe pieniądze jak te 600 złotych zostały pominięte chociaż się należy bo pan w kadrach miał tylko obowiązek wywiesić informacje wewnątrz zakładu na tablicy ogłoszeń a reszta to nie pracownicy .Pracownik na zwolnieniu chorobowym o symbolu B nie ma obowiązku przyjeżdżać do zakładu i czytać tablicę ogłoszeń tylko ma obowiązek oddać w terminie zwolnienie lekarskie.Na dodatek kadrowy nie do uczony nie zna się na przepisach nie do końca zna się na prawie pracy .Po prostu wyzyskiwacze a praca w bardzo ciężkich warunkach NIE POLECAM !!!

Tak7Nie

Anonimowa

Widzę ze ciekawie się robi w naszej firmie ... mobing w pracy a sam chodził na przerwy godzinę i wchodził w (usunięte przez administratora) grubasowii . Gdzie grubas i szef ?? Za nic nasz maja. Jak ja się cieszę ze już postój . Chyba czas iść na dłuższy urlop jak moje koleżanki.

Anonim

Nie mogę sie doczekać postoju. Psychicznie człowiek odpocznie

Tak9Nie

DzejDzej

Ale szanujmy się chociaż nawzajem . Obrażanie innych to lekkie przegięcie. Wyrazajmy opinie nie obrażając drugiej osoby . W zakładzie jest jak jest ale to nie powód żeby obrażać swoich kolegów z pracy. Jak małe dzieci niestety co niektórzy się zachowują.

Tak22Nie

Adam

MICHU - no to masz spory problem ....

Tak10Nie

Tak43Nie

Michu

Niestety miałam okazje pracowac w tej firmie i jest to szczera prawda dodatkowo Pani która była na P3 Agnieszka Jar.... to siostrzenica Wiechy wiec niestety ten niepotrzebny ferment był na P3... a bo ciocia wiesia mówiła to i to....chociaz nieraz za grosz w tym prawdy nie było..... a coż nie na próżno powiedzenie "co w rodzinie to nie zginie... "

Tak9Nie

Michu
@Michu

Miałem*

Maja

@Anonim, co Twoim zdaniem wpływa na to, że pracownicy decydują się na rezygnowanie ze współpracy z Meralliance Poland? Bardzo ważne, żebyś zdecydował się na rozwinięcie swojej wypowiedzi. Będzie ona ważna dla osób chcących się zatrudnić w tej firmie.

Ola

Janka- Magda „miękki HR” to może właśnie Ty jesteś ta Panią z biura co sieje ferment i na niczym się nie zna ?? Nie wmawiaj ludziom dziecka w brzuch , nie obiecuj. Z „kierownikiem” tak trzeba go nazwać robisz zamęt i wzbogacacie się na pracownikach produkcyjnych .. Może po nowym samochodzie i kolacji z szefem w drogiej restauracji na starym mieście ???

Janka

To jakich zmian pracownicy oczekują, ale konkretnie ( a nie że lepszego traktowania itp...)? Może czyta kto ktoś z biura to jakoś to pomoże

Bumtralalala

Już całkiem upadli na głowę, żeby kamerę na stołówce założyć. Jeśli tak to jeszcze na palarni założą żeby było sprawiedliwie Bardzo prosimy równość każdemu się należy.

Pararara

Widzę, że odważył się ktoś napisać prawdę, ja bym jeszcze dodała manipulację przez jedną panią co przyjeżdża na parę dni w tygodniu i snuje wnioski razem z "kierownikiem produkcji bez przełożenia na realia... Dyrektorze co to jest???

Maja

@Anonim, jak długo współpracujesz z Meralliance Poland Sp. z o.o.? Od kiedy występuje w firmie taka sytuacja? Napisałeś, że są wolne wakaty, czy w związku z tym poszukiwani są nowi pracownicy?

Tak11Nie

@Maja

Taka sytuacja w tej firmie występuje juz dobrych kilka lat. Złóż cv i przyjmij. Szukają ludzi bo stali pracownicy sie zwalniaja.

Przypadek- nie

Mało opinii, to fakt. Ten rok pokazuje, że zmieniono strategię rozwoju na plus, dużo inwestycji nawet takich dla nas zwykłych pracowników, ja czekam ma zakończenie budowy parkingu, nareszcie będę miała czyste buty????. Co Tobie się podoba?

@Przypadek- nie

Dużo inwestycji dla pracowników, ciekawe jakie. Jak narazie to widać to wyłącznie po remoncie biur i wymianie drzwi.na salach nic sie nie zmieniło. Trzeba było zrobić więcej pomieszczeń dla biurowych bo juz sie nie mieścił tyle ich tam jest. Jeszcze powinni zatrudnić dla nich masazyste dietetyka i logopede.

Tak6Nie

Maja

@Anonim, nie polecasz rozpoczęcia współpracy z Meralliance Poland Sp. z o.o. Czy nadal jesteś pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak, to proszę Cię o opisanie warunków zatrudnienia w oparciu o które wykonujesz swoje obowiązki.

@Maja

Jestem pracownikiem w tej firmie , który intensywnie poszukuje lepszej pracy. W tej firmie liczy sie tylko aby ludzie robili więcej i więcej, bez względu na ze brakuje ludzi. Robi sie za dwóch za te same pieniądze. Jeden drugiemu rzuca kłody pod nogi aby go wykurzyć i dostać pewnie za to jakaś premie. Warunki zatrudnienia - zatrudnij sie a sie przekonasz. (usunięte przez administratora). Ludzie pracuja na biurowych którzy raz na jakiś pokażą na hali, chyba ze jest audyt to biegaja jak porabani. Wystarczy skonczyc podstawowe aby po znajomości dostać sie do biura. Wiekszosc mistrzow tylko sie obija , dwa razy kawka po 40 min i papierosy, a są tak zmeczeni ze aż wstyd. Zwykle lenie.

Maja

@Przypadek- nie, wspomniałeś o zmianie strategii firmy. Czy te działania przekładają się bezpośrednio na warunki zatrudnienia? Zaszły w tej kwestii zmiany, istotne z perspektywy pracowników?

@Maja

Dla pracowników kierownictwo nie robi kompletnie nic. Praca bardzo ciężka i terror psychiczny. Biurowy potrafią tylko robić zdjęcia a o pracy nie maja zielonego pojęcia, tak jak kierownik produkcji. Mistrzowie tylko gonia do pracy aby dostać premie a ludziom zabieraja. Zamiast remontowac maszyny inwestuja w remont swoich biur. Wielkie kierownictwo bez wykształcenia. Kierownik potrzebuje dobrego logopedy bo nie idzie go zrozumieć. Nie polecam tego zakladu.

Zostaw opinię o Meralliance Poland Sp. z o.o. - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Meralliance Poland Sp. z o.o.