Opinie o Delima w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delima. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Delima o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delima w Lublin

aa

to idz do pracy do urzędu , tam nikt nie będzię Ci kazał siedziec w czapce mikołaja .

a poza tym robia z kasjerek [usuniete przez moderatora] poniewaz kaza siedziec na kasach w czapkach mikolajow 6 grudnia a jak nie chcesz siedziec to jest wielka afera. A co do wykonywania obowiazkow tzn.jezeli kaza ci cos robic a ty potulnie wykonujesz polecenia to i tak stwierdza ze nie wykonujesz polecen i po jakims czasie cie zwolnia

A jak sie mają

x

I bardzo dobrze. Te swoje zarobki niech sobie wsadza w [usuniete przez moderatora]

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Delima spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
aa

za co ?

x

Co tam słychać w wielkim świecie Delimy? Co tak forum ucichło? Nic dobrego nie słychać?

Heniek

A z czego to jestes taki zadowolony? Chyba nie z zarobkow ani nie z atmosfery w pracy. Popracujesz troche w tej firmie to zobaczysz jaki tam jest syf. Jak potrafia wyrzucic człowieka z dnia na dzien bez podania powodu. Zobaczysz tez jak duza jest rotacja wsrod załogi... Jak myslisz? Dlaczego? No to baw sie dobrze. P.S. Nie wyrzucili mnie, odszedlem sam. Czego i Tobie zycze:)

Perła

Bardzo jestem zadowolony z firmy - polecam

anty delima

A to na potwierdzenie moich słów i wcześniejszych postówo "niby" kierownikach, poczytajcie forumowicze, co ludzie sądzą na temat Delimowskich "kierowników" hahahahah (usunięte przez moderatora)

anty delima

Ale to nic tam pracują tacy geniusze i to na stanowiskach kierowniczych, którzy wysyłaja mail do centrali i jest napisane FAKTÓRA nr ..... to dopiero jaja, MAM NADZIEJĘ ŻE PEWNEGO DNIA SKOŃCZY SIĘ TO WASZE ŚLIZGANIE i na bruk polecicie

do v

i od razu widać że kierownik odpisuje albo zastępca bo tylko wy możecie napisać tfasz zamiast twarz. zrobiliście z tego forum żenujące wylewisko żali nie pasuje to do widzenia tu chodzi o to żeby pokazać ludziom że praca jest kiepska lub dobra a nie robić przepychanki słowne po za tym to po to jest ta strona żeby być anonimowym chociaż widzę że niektóre wpisy zostały usunięte. P.s. szczerze odradzam pracę w tej firmie. nie wszyscy wiecie że pracownicy nie mieli podwyżki od 3 lat a zastępcy ale nie wszyscy dostali po 100 zł 2 miesiące temu teraz niektórzy zastępcy zarabiają po 1700 do ręki.reszta czyli ci co nie dostali po prostu nie włażą (usunięte przez moderatora)pracownicy widocznie nie zasłużyli swoją ciężką o wiele cięższą od zastępców pracą na podwyżkę.

v

pracuja dluzej od Ciebie? wiec jak tam pracowales to powiedz kim jestes . Potrafisz kozaczyc bo myslisz ze jestes anonimowy w internecie, wiec pokaz swoja tfasz

anty delima

nie pewnie dlatego że nie właziła nikomu w (usunięte przez administratora) a tylko tacy tam awansują i pracują dłużej i tyle ode mnie

anonimka :-)

Dlaczego (usunięte przez moderatora) wywaliłaś (usunięte przez moderatora)z kas? Może z zazdrości o jej piękne włosy? A może z zazdrości o nienaganną figurę? No i nie miała rozdartego ryja! A i na pewno nie robiła błędów ortograficznych jak ty! Ale już niedługo wrócisz na skup kapusty tam gdzie twoje miejsce hahahahahah.......

zdziwiona

ble ble ble ... na tylko narzekacie... a kto Wam broni awansować??? w tej firmie wystarczy tylko pracować i chcieć się rozwijać, każdy może zostać menadżerem bez szkoły! ale czy ktoś z Was się zgłosił, jedna zechciała i proszę w Rumii łapówki sama zbiera, a przecież każdy z Was mógł... szans w tym roku było dużo: dwa nowe sklepy, do Warszawy szukali i innych menadżerów wymieniali, non stop do jakiejś Delimy kierowników szukają, ale nikt z Lublina się nie zgłasza... A co do Delimy Lublin to faktycznie źle prowadzona, przy tych obrotach straty na tym poziomie są zupełnie niezrozumiałe, mógłby być najlepszy sklep w Polsce i nie trzeba tam być żeby wiedzieć że klika kierownicza z menadżerem do domu gratisy biorą, im żadna premia nie potrzebna bo przedstawiciele im do wypłaty dopłacają, a pracownicy pracują za gołą najniższą krajową. Aż dziw bierze że jednooki jeszcze tam pracuje...

abc

nie zciemniajcie....tak, zarabia 1300 ale brutto

ab

ale na stronie delimy pisze wyraznie " Jeśli jesteś osobą dynamiczną, zaangażowaną i ambitną i chcesz pracować w firmie o stabilnej pozycji, dającej Ci perspektywy rozwoju i awansu – prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne" . Więc awans masz w kieszeni jak sie tam przyjmujesz .

kleks - 2010-08-26 08:39:49 moja znajoma tam pracuje na kasie juz kilka lat i zarabia 1300 wiec nie jest tak zle, 1000 to na początku no taaak... 1300 po kilku latach pracy to faktycznie nie jest tak zle... Daj spokoj... Ja sie tylko dziwie, ze przez taki czas nie tylko dostala marna podwyzke, ale ze nie dostala zadnego awansu.

ab

a jak się nazywa ta znajoma?

kleks

Zostaw merytoryczną opinię o Delima - Lublin