Opinie o Delima w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delima. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Delima o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delima w Lublin

ab

a co tam gore obchodzi stary personel - aby interes sie krecil i bedzie ok.

hahaaaaaaaaaaa

fajna atmosferka w delimie za takie zarobki nikt nie będzie całe zycie siedział:-).widzę non stop nowych pracowników,nie potrafi "góra"docenić personel i dlatego uciekają gdzie pieprz rośnie!!!

gosc

Zarobki w Delimie sa smiechu warte!!!! 1000 zl kasjerka.Kierownik 1500.Beznadziejna firma. Ludzie szukajcie sobie jakiejs normalnej pracy.. Nie dajcie soba pomiatac.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Delima spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
hahaaaaaaaaaaa

(usunięte przez moderatora)weżcie sie za robotę bo jak widzę to chyba za siedzenie Wam płacą,i daj przedewszystkim przykład,że Ty też chodzisz w takich mundurkach jak personel i wreszcie zdejmij te kolczyki i kiecke oraz klapunie i zawijaj do roboty jak inni kierownicy....

Delima hahhaha wielki szajs. Wogule to z was smiec sie chce. Wszyscy obkradaja ta delime .A te dwie blondynki na dziale wprowadzania danych w sumie to jedna bo ta ''ważka" no i wasza krolowa odleciala a raczej wyleciala.No ogulem to obsluga strasznie mila. Ta alma od was jest lepsza.

supermenka

Grzeczne dziewczynki mają pracę, niegrzeczne sponsora, a mądre własny interes... A w życiu trzeba walczyć o sprawiedliwość,prawdę i wartości wyższe niż kasa...A niestety kierownictwo za pieniądze jest w stanie posunąć się do wszystkiego...smutne to, ale prawdziwe.

obecny pracownik

(usunięte przez moderatora)z kas jest ok. jak i pozostałe kasjerki. Ale Ciebie jojojo interesuje raczej negatywna wypowiedz, Ty prawdy nie chcesz tu przeczytac. Ma jedna wade (jak dla Ciebie) nadal pracuje, a ty.....

jojojo

a powiedzcie (usunięte przez moderatora) z kas (usunięte przez administratora) czy spoko jest?

obecny pracownik

Jestescie rozgoryczeni po stracie pracy, w tym.....sklepie. Inni Was nie chca....Ale szczera rada: komentujcie charaktery, zachowania, a nawet machloje, ale nie wygląd fizyczny. No chyba, ze osoby komentujace na tym forum to przystojni, wysocy bruneci i piękne, zgrabne blondynki. Bez jakichkolwiek wad. Oczywiscie za madrzy byli jak na ten sklep...No pouzywajcie sobie teraz....

anty delima

Cóż supermenko wypada mi się z tobą zgodzić, dodam tylko że z korzeniami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

supermenka

Nie zgadzam się z Tobą Michale! Chwasty trzeba wyrywać!!! Bo w tym kraju jest ich za dużo!!!

Michał - tak ten z DWD :D

Eee tam ludzie pieszecie takie głupoty. Trzeba z każdym jakoś żyć, byle dobrze :) a nie na każdym kroku złorzeczyć i podp... frajerzyć. O byłych pracownikach nie ma co się wypowiadać, fajna ekipa była na początku, ale jakoś myślę z każdym dobrze żyłem :) Niestety komuś coś nie przypasiło i poleciały osoby. Ale tak to jest w dzisiejszym świecie... Ważne by do przodu cisnąć, nie myśleć o przeszłości. A teraźniejsi kierownicy? Moja sprawa i na bank nie będę tu tego opisywać :) Jak coś mam to mówię danej osobie, a nie na forum, nic tu i tak nie wskóram. Na razie, myślę że ze wszystkimi się dogaduję, jak coś komuś nie pasuje to niech mi powie, bo chyba nikt by nie chciał czytać o sobie na forum, chociaż dla niektórych już za późno... niestety. eeema! Pozdro z DWD! joł :)

Edytka z kas jest super:)))))))))Pozdrawiam ja serdecznie

a co powiecie na temat Edyty z kas?

anty delima

oj oj oj pan delimowiec otworzył wikipedię i znalazł definicję opinii publicznej. Tylko było się trochę bardziej wysilić i poszukać kto kształtuje opinię publiczną prawie w całości, a właśnie są to media ukryty bohaterze delimowski. Hej lolitko odpowiem ci kto by się podjął takiego wyzwania, była taka jedna:" taki gryzoń co to po drzewach skacze" AMEN

v

Opinia publiczna to są media? Pierwsze słyszę, żeby opinia publiczna to były media, pomyśl co piszesz. To właśnie media często manipulują opinią publiczną, więc jak mogą manipulować sami sobą? Opinia publiczna jak sama nazwa wskazuje to myśli, emocje i nastawienie społeczeństwa wobec danej sytuacji , często w sprawie polityki lub wydarzeń w kraju .śmiać mi się chce jak ktoś nie zna definicji sam i kogoś uświadamia.

hahaha

Jak to mówią każda potwora znajdzie swego amatora! A zwłaszcza jak idą za tym korzyści finansowe w postaci premii...a pan menago lubi takie kuchty ;-) show must go one...

Do Uszaty

Jak to nie wiesz gdzie są premie?! Renata zbiera na operację plastyczną, żeby ludzi nie straszyć... hahaha choć musiałby być to chirurg cudotwórca hahaha ciekawe jak ona wygląda rano po przebudzeniu brrrrrrr

haha

jak masz takie możliwości to po co siedzisz w delimie? nikt ci nie każe ja to rzuciłam i się z tego cieszę. a jeśli twoje możliwości są równie wielkie jak błędy w pisowni to się nie dziwię że ci mało przelali powinieneś pracować za darmo i to w kamieniołomach. ludzie nie pasuje idźcie gdzie indziej naprawdę na delimie się świat nie kończy,

Zostaw merytoryczną opinię o Delima - Lublin

Delima