Opinie o Delima w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delima. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Delima o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delima w Lublin

Zaz Nowy wpis

Połowa etatu jest bardzo dobra i tak, mam takie wrażenie

kambo Nowy wpis

nie powalająca ? to są żadne pieniądze za pracę przez cały miesiąc... Tym bardziej ciężko mi uwierzyć , że rzeczywiście ktoś w tym kraju pracuje i pozwala sobie na przyjęcie takiej właśnie stawki. Ludzie zacznijcie się szanować , jeśli to rzeczywiście prawda bo zaczniecie w końcu pracować za darmo .

rener Nowy wpis

1100 zł i pani o nazwisku [usuniete przez moderatora] jak obozowa na majdanku. odradzam wszystkim

***

Julia szkoda Ciebie do Delimy...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Delima spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
JuliaCzępińska

Lipton troche nie błysnełeś inteligencją, to ze supermenka napisała o własnym interesie, to nie znaczy ze to ja, jest jeszcze duzo innych byłych pracowników....do twojej wiadomosci - interesu swojego juz jakiś czas nie mam, i niedawno nawet chciałam wrócić do pracy w Delimie. Szukaj dalej... bo nie trafiłeś, a skoro tak pewnie rzucasz nazwiskami... to zacznij od swojego

JuliaCzępińska

Nie wiem kto to jest Lipton, ale ja nie potrzebuję używać nicków, aby napisać opinię o swojej byłej pracy, mogę to zrobić pod swoim nazwiskiem tak jak to robię teraz....Brzydzę się ludzmi którzy, anonimowo wypisuja głupoty na takich forach, jezeli jest tak zle w pracy , przecież mozna odejść, a nie zabijać flustracje w necie...do wszystkich forumowiczów nigdy nie byłam na tej stronie i nie pisałam nic na temat Delima Lublin.Dzięki kolezanko,że powiedziałaś mi że ktoś, próbuje mi coś podpiąć.

lipton

TAK DO WIADOMOŚCI TEGO FORUM , NICK ,,supermenka\'\' NALEŻY DO [usuniete przez moderatora] , BYŁA PRACOWNICA Z KAS!

Mi się tam dobrze pracuje ,trochę mało się zarabia kierowniczki nie są złe można się dogadać

omaterro

Pracuje w tej firmie jakiś czas nigdy nie miałam problemu z kierownictwem pracuje i nie patrzę nikomu na ręce i na to co kto robi ,robie swoje odwalam osiem godzin i zamykam drzwi za sobą, ludzie...niech każdy się zajmie swoją pracą a nie oczernia ludzi którzy tam pracują, bo to pewnie z wami jest coś nie tak!!!.Zwolnijcie się po co się tak męczyć jak wam praca i kierownictwo nie odpowiada!!!!!!Zapewniam że wiele osób czeka na tą prace.

bida bida bida Poziom inteligencji zero. Szczególnie są takie dwie co chodzą razem jak siostry syjamskie bo jedna patrzy na drugą nic nie umieją nawet fryzury mają takie same z resztą jakaś nowa moda. Niech [usuniete przez moderatora] na nich zwróci uwagę jak pracują i w ogóle co robią w pracy.

Nie jest źle - świetnie jest - idealne kierownictwo, płace i rozwijająca skrzydła praca...w sklepie spożywczym - wręcz Idealnie :) Tylko kto w takie bzdury uwierzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W Delimie nie jest tak zle...

sdf

Ona się wogóle do tego nie nadaje.

a ile jest tych osób co robią studia i pracują w delimie ? na palcach jednej reki mozna policzyc . no kto tam studia robi ? nikt

;)

Mi to się w ogóle w głowie nie mieści takie obrażanie innych ludzi za pośrednictwem internetu. Nie rozumiecie jaką krzywdę możecie zrobić drugiej osobie takim pisaniem ? Chcielibyście żeby ktoś tak pisał na Was? Jak Ci ludzie się czują po przeczytaniu takich rzeczy na siebie? Ja pracuję w delimie, praca jak każda inna, raz lepiej raz gorzej. Menedzer moim zdaniem pracuje , wykłada towar, siedzi w tej delimie non stop bo mu zależy - daje przykład innym bo sam pokazuje , że nie siedzi 8 godzin przed komputerem. Puknijcie się w te swoje (usunięte przez administratora)i weźcie się za robotę. I nie pisze to menedzer albo jakiś inny kierownik - bo takie opinie zaraz się ukażą. Jestem zwykłym pracownikiem. Zwykłym chłopaczyną. Śmiać mi się chce bo na tym forum tylko potraficie pisać , (usunięte przez administratora), ale przyjdzie co do czego to(usunięte przez administratora) . Ja bez problemu mógłbym napisać kim jestem, ale po co ? Po to żeby zaraz każdy napisał , że włażę w (usunięte przez administratora) kierownikom ? Z Lipowej jest taki trolejbus 151 - jedzie pod szpital na Abramowickiej , tam jest oddział dla osób z zaburzeniami emocjonalnymi - może warto podjechać .

hahaha

I co [usuniete przez moderatora] teraz ty jesteś królem pośredniaka?

kajerka z delimy

Mała (usunięte przez administratora)masz cos nie tak pod kopulka skoro piszesz takie brednie pod adresem [usuniete przez moderatora].Jestem w tej firmie kasjerka 2 lata i nigdy nie sptkalam sie sie poniżaniem moich kolegow,kolezanek ani mojej osoby przez zadna z kierowniczek.Jak mozesz tak beszczelnie klamac,ze przyjscie do anulacji trwa 15 minut ,nie wiem czy zauwazylas ale jest jeszcze 9 innych kas i zrobienie anulacji w minute jest niewykonalne,zreszta gdyby to trwalo tyle czasu klient nie zostawi by na tobie suchej nitki a tym bardziej na kierowniku.Tak przy okazji to do jakiego gatunku zwierzat ty nalezysz?przeciez jestes podwladna moze do {kozy}Ludzie zal mi was nie obrazajac nikogo,piszecie jakies glupoty wyssane z palca w pierwszej kolejnosci na (usunięte przez administratora)mi w pracy zartowac,integrowac sie na imprezach a pozniej patrzec w oczy.To jest zalosne.Pozdrawiam tych ktorzy maja szacunek do swoich pracodawcow i pracy jaka ona by nie byla

ale jest chyba kilka osób ktore robia studia i pracuja w delimie

hahahahahahahahah

OOOOOOOOOO widzę że forum odżyło, ja mam tyle do powiedzenia że każdy jest kowalem własnego losu, i nie spotkałem kogoś kto po dobrych studiach np. ekonomii czy prawie na umcs lub po politechnice albo koś kto ma prawko na c+e lub ktoś kto zna komunikatywnie angielski i jest dość obrotny, lub np. ma fach w ręku np elektryk czy energetyk zatrudniał się w takiej pracy, więc jak nie chciało się nosić teczki to się teraz wykłada towar na półeczki. Dobranoc

mala megii

[usuniete przez moderatora] pozatym ,ze nie ma za grosz kultury to zanim ruszy swoj [usuniete przez moderatora] do anulacji lub zmiany jakiejkolwiek w komputerze kasjerek mija 15 minut .przychodzi i jeszcze laske robi ze musiala sie laskawie ruszyc ,dotego jest opryskliwa i poniza pracownikow.kto ja posadzil na to stanowisko ???nadaje sie do rzadzenia ale tylko zwierzetami.przemadrzala paniusia ,ktora uwaza ze wszystkie rozumy pozjadala

Zostaw merytoryczną opinię o Delima - Lublin

Delima