Opinie o filtron.eu/pl - MANN+HUMMEL FT Poland Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wix - Filtron Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wix - Filtron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wix - Filtron Sp. z o.o. w Gostyń

Xxxx

Witam Może ktoś (kierowniczka działu b30, może Zarząd, brygadziści) by się zainteresował osobami przychodzącymi na dział B30 z innych działów np.B20,C-20,J1,B10 bo chyba pracownicy z tych działów nie dostali środków ochrony indywidualnej albo gorzej mają je, a nie stosują ich wogóle, ponieważ wszyscy co przychodzą z łapanki na dział B30 nie stosują się do zarządzeń firmy które są w okresie pandemii. A po ludzku pisząc LUDZIE STOSUJCIE MASECZKI I PRZYŁBICE BO POZARAŻACIE SIEBIE I NAS Jak tak dalej będzie na tym dziale to lepiej na l4 iść, niż pracować i się zarazić.

@Xxxx

A wy z B30 nosicie maseczki?bo jakoś nie widać.U kogoś widzicie A nie u siebie...NORMA

Z B30 i myślenie....

Miodek

Jak chcesz się mądrować to wróć do szkoły... Bo przez oczy najszybciej się idzie zarazić...

Bu
@Xxxx

A ty znasz swoje prawa noszenie maseczek szkodzi i nakaz ich noszenia jest bezprawny. Dobrnaoc

C20
@Xxxx

U nas zarażeni wszyscy ci którzy chodzili zamaskowani po same oczy ,a ci co mieli gdzieś noszenie maseczek zdrowi. Może z tego trzeba wnioski wyciągnąć.

GACEK
@C20

za mało się odkażali, ci w tych maskach, że ich trafiło ,a was nie

Kol
@GACEK

Bo trzeba się dobrze odkażać od środka a nie tylko na zewnątrz :D

Gacek
@Kol

No ten pan to nadużywa środka oskarżającego tego od środka i wyszło jak wyszło .

Wera
@Gacek

O jakim Panu mówisz dokładnie?

Strona

A co z ludźmi którzy byli narażeni na kontakt z chorym kierownikiem pewnego Dupnego działu. On jest na kwarantannie a zanim poszedł to łaził po hali i witał się z każdym...dodam że przez podanie ręki...czy to było świadome narażanie "swochi" pracowników ?

New

Dziś byłem świadkiem jak kobieta musiała dźwigać pojemnik wypełniony po brzegi kartonikami który przekraczał dopuszczalną wagę dla pracownika żeńskiej płci. Zapytana czy jej pomóc odpowiedziała że nie trzeba bo dla niej to chleb powszedni.! A trzech gości stało przy biurku w tym brygadzista tej pani i z uśmiechem na nią patrzyli. Ruszycie swoje tyłki do pomocy ? Bo jeszcze jedną taką sytuację zauważe to zgłoszę do działu BHP i kierownikowi tej ekipi z pi*ami zamiast mężczyzn na czele .

Lola
@New

Ważyłas ten pojemnik albo ona ? Może 1kg brakował więc niech targa A nie że wiecznie kobiecie pomagać A kasę za do bierze? Z marketu nosi cięższe siatki z zakupami i żyje jakoś nie narzeka

@New

Co ty gadasz człowieku. Normy dźwigania dla kobiet wynoszą 12kg praca stała i 20kg praca dorywcza. Jeszcze się nie spotkałem żeby jakikolwiek pojemnik z kartonikami ważył chociażby te 12kg o 20kg już nie wspomnę. Przypomnę tylko że podniesienie czy ściągnięcie pojemnika z kartonikami z regału to praca dorywcza a nie stała bo nie robi tego przez przynajmniej 3 godziny non stop... Więc do pracy drogie Panie

@Qwe

Zanim wypowiesz się w temacie na który nie masz wystarczającej wiedzy to sugeruje spojrzeć na karteczkę i tam dokładnie jest napisane ile waży dany pojemnik . Czyli waga znacznie przekracza 12 kg ! . Mam nadzieję że siłowanie się z pojemnikami trafi na bliską ci osobę tej płci .

Jotka

Pojemniki z kartonikami potrafią ważyć ponad 20kg... jak zwykle wypowiadają się Ci, którzy nie mają z nimi styczności :)

Najpierw poznaj strukturę firmy i reguły jakie w niej panują a potem próbuj być i krok przed kimś. Już kilka dobrych lat temu zarząd ustanowił ,,niepracującego brygadziste'' co oznacza, że tak na prawdę może 8 godzin siedzieć przy kompie, a Tobie nic do tego. Najpierw się zorientuj, potem SAP a najleoiej, weź się za robotę bo pisać na goworku podczas pracy nie wypada

@456

Czas to zmienić

Gośka

C20 codziennie nowy przypadek czy ktoś się za to wezmie?

@Gośka

Na eco jest podobnie ludzie mają potwierdzony test A na produkcji nikt głośno o tym nie mowi ważne żeby produkcja szla i słupki rosły

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wix - Filtron Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
obcy

Cześć!! przeczytałam/em broszurę informacyjna skierowana do pracowników, odnośnie decyzji zarządu, co do zniesienia rejestracji wyjścia pracowników. Ludzie współczuje wam, bo wyjście kilu osób spowodowało ze teraz dystans między ludźmi zmniejszył się drastycznie. (śmiech) zachęcam do zrobienia zdjęć i wrzucanie ich do sieci, jak wyglada wyjście pracowników z tak wspaniałej firmy, z tytułem jak firma walczy z pandemią.

robol

wiadomo coś na temat czy złote filtrony w tym roku się odbędą ?

Robol
@robol

Ponawiam pytanie do kadr?

@Robol

To nie kadry

Ala
@Robol

W tym roku diamentowe będą u premiera

Kuba

A tytus dostanie nagrodę ze tyle osób zaraził ?

@Kuba

NIE za karę pójdzie na panele za l4????????

Kuba
@Jack

No to szkoda ze dyrektor nie przyzna dla niego jakieś super nagrody za uznanie i sumienność w działaniach na rzec firmy

Jak sie boisz idz na L4 proste

Jol
@Jack

No miej szacunek dla niego, kierownika to tez człowiek i nie jest nieomylny .

Jure
@Kuba

W soboty będzie przychodził na produkcje za fri.

chapac
@Jol

w nagrodę pójdzie na panele!

Jack

Dlaczego ludzie chodzą z wirusem do pracy ????

@Jack

Bo to taka ciężka choroba, że trzeba się zbadać żeby wiedzieć czy się ją ma.

Co się dzieje na starej stronie ponoć dużo zakażeń?

C1
@Ewa

Tak bardzo dużo chorych ale to dopiero początek niestety będzie więcej bo ktoś ma to głęboko gdzieś co się dzieje Tylko kasa jest dla niej ważna oby się opamiętała zanim pierwsza osoba umrze Udzwigniesz to???? To będzie Twoja wina

@C1

A co twierdzisz ze zamkniecie firmy rozwiaze problem covida a do sklepu nie chodzisz na zakupy tam tez czycha pelno wirusow najlepiej zamknij sie w bedzce po ogorkach I czekaj az to wszystko minie

Xd
@Jack

No w sklepach tez można się zarazić ale jak tu jeden przychodzi świadomie z temperaturą i kaszlem i sieje wirusem a teraz na dziale osoby się wysypują

@Ewa

14 pozytywnych osób ale to nie tylko na starej stronie tylko ogólnie. Zamknięcie firmy nie wchodzi w grę za dużo pieniędzy straci firma.

Paulina

Pani ulka to specjalista z wysokiej półki

Jurek
@Paulina

Z bardzo wysokiej bo nie zauważa co się dzieje na dole.

johny
@Jurek

dla tej firmy licza się tylko słupki pieniądze, człowiek jest nikim. brak słów wiejmy z tamtad

Miłosnik

Czy to prawda że ludzie z działu J mają brygady A będą chodzić na inne działy?

@Miłosnik

A co, boisz się?

niepewna11

Cześć. Jak wygląda praca w 4-brygadówce? Czy dotyczy to działu A1?

niepewna11

Witam. Ktoś się orientuję ile miesięcznie mogę zarobić na dziale produkcji (na rękę)

Jako
@niepewna11

Nie, nikt się nie orientuje, bo nikt nie pracuje na produkcji. Co za pytanie...

Paka

Atmosfera w pracy jest tragiczna. Szczególnie na eco. Wystarczą dwie osoby które psują atmosfere i wszystko się wali. Dlaczego nie zapisał się nikt na ognisko po stronie brygadzistek na Eco?Wiadomo czemu. Kto by chciał się spotkać z tymi dziewczynami jeszcze poza pracą, jak w pracy nie mogą na siebie patrzeć. Cwaniary nic więcej. Nie pozdrawiam

Rebeca
@Paka

Ktora zmiana?

niepewna11

Cześć jak wygląda atmosfera na dziale A1?

@
@niepewna11

Atmosfera jest taka ze nie ma dnia zeby ktos sie nie zwalniał

Ciepła serdeczna i takie tam myślę że jest legancka

@niepewna11

Atmosfer jak wszędzie zależy od ludzie. Nie ma różnicy czy to panele czy inny dział. Atmosferze tworzą ludzie a robić trzeba wszędzie niestety, to nie płac zabawy

Poznaniak

Zauważyliście że w firmie panuje taki rygor że ludzie z Gostynia i okolic w filtronie mają się za lepszych, największy burol i obciach z Gostynia uważa się za mądrego i genialnego, także buraki z okolicznych wiosek myślą że są lepsi bo kogoś tam znakom.

Jurek
@Poznaniak

Czy masz jakieś kompleksy?

AutismErased
@Jurek

Potwierdzam co on napisał. Samo (usunięte przez administratora) w tym filtronie, wstyd rozmawiać z filtroniarzem - ma się taki za nie wiadomo kogo a z gęby mu śmierdzi, bo zęby niemyte i żółte albo ich kompletny brak, mina taka wywyższona i kij w (usunięte przez administratora) Wstyd.

Zębacz
@AutismErased

Co drugi ma nieumyte zęby i dlatego wali z paszczy. Miej sobie żółte ale niech nie ma na nich osadu z tygodnia. Bleee :D

Poznaniak
@Zębacz

Nawet nie umyci z Gostynia i okolic , mają się za lepszych, to gostyńskie pochodzenie ich myje.

Gostynianka
@Poznaniak

Skoro tak zazdrościsz to się tu przeprowadź. Taki mądry jesteś, że swoje żale na goworku wypisujesz, a prawda jest taka, że to my się śmiejemy z roboli, co pokonują po kilkadziesiąt kilometrów codziennie po to, aby zasuwać na produkcji ;) Ciekawe, gdzie byś się podział, gdyby nie gostyńska firma, co ci tyłek ratuje

Kamil
@Gostynianka

No i kto tu ma się za lepszego.

Kamil
@Poznaniak

Najlepsi są pijacy z Gostynia, oni nie piją tylko, codziennie wali z japy alkoholem, a pije ten co mu nie wali z japy alkoholem hihihihi

Gostynianka
@Kamil

Chyba nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. My mamy firmę na miejscu, a to wy musicie pokonywać kilometry. Tak tu źle, a nadal przyjeżdżasz? Nie fikaj za bardzo, bo nie jesteś u siebie. Normalna sprawa, że w swoim mieście czujemy się pewniej ;) Przebywasz tu tylko gościnnie, a najlepiej to po nóżkach całować. Wyciągnij wnioski, pozdrawiam :)

Wsiory
@Gostynianka

Ja pokonuje km i mi to nie przeszkadza, bo zarobię tyle, że stać mnie na bene. Robota mi odpowiada i czego więcej trzeba, więc nie cwaniakuj. Swoim mieście haha to jest duża wiocha i sami wiochmeni. Chyba miasta nie widziałeś, bo pewniak z Gostynia granic,, miasta,, nie opuszcza haha

Mado
@Gostynianka

Masz czym się chwalić że urodziłaś się w Gostyniu, zawka pewnie skończona i lekkie upośledzenie umysłowe że robisz w filtronie na produkcji jak tyle roboty w Gostyniu za lepszą kasę i w biurze.

Jec

Jak je umyjesz

Xxx

Czerwona strefa a zarząd wpadł na genialny pomysł żeby ludzie kotłowali się przy wyjściu i odbijali karty. Genialne posunięcie panie B. Teraz tyło czekać aż koronke złapie kilka osób z innych działów

operator
@Xxx

A już wiadomo ile osób z kwarantanny w firmie ma pozytywne wyniki?

Coro
@operator

Tylu ilu miało robione testy....testy mają być z wynikiem pozytywnym....

ABC.
@Xxx

Masz 100% rację to pokazuje bardzo wysoki poziom rozumowania tych panów.Sami pewnie kierują wszystkim zdalnie z domu .A robole niech się tlocza na uliczkach .Już tak brakuje filtrów do sprzedaży jak robole się pozarazaja to już w ogole nie będzie co sprzedawać. Tak się dba o zwyklych pracowników a co tam.

@operator

Nie daj Boże zrobią testy na wyrywki w tej firmie to pewnie 90% działów pójdzie na kwarantannę xD Wtedy się oczka otworzą panom w zarządzie.

Stary
@ABC.

Dobrze, że tak zrobili. Wychodząc w punkt z hali wiara już jedzie z góry. Nasz dział pod względem przestrzegania godz jest ok i nie jest to sprawiedliwe kiedy inni wychodzący za 10 śmieją Ci się w pysk. A co do covid to testy wszyscy mają pozytywne nawet jeśli ząb Cię napier... haha

@Stary

A widziałeś co się robi przed drzwiami ile ludzi jest w jednym miejscu na 10m2? To jest masakra, mnie generalnie wali czy ktoś wyjdzie z 2 czy za 5 jeżeli jest płynna zmiana i następca przejmuje maszynę wcześniej 2 czy 3 minuty to dla mnie jest ok. Ty też zapewne jesteś nie co wcześniej w pracy.

@Xxx

Od tych "namordników" na paszczach, (usunięte przez administratora) dlatego takie decyzje. W czw. przyjeżdża szef szefów z DE zobaczymy co wymyślą !

Poirytowana

Drogi Zarządzie czas podjąć kroki zwiazane z covid coraz więcej ludzi chorych.

Jarek
@Poirytowana

No podjęli przecież. Jest czerwona strefa A oni każą się odbijać na bramkach A pisma przysylaja zeby unikać zatłoczonych miejsc hehe to jest cyrk A nie firma

Zarząd
@Poirytowana

Właśnie podjęliśmy kroki zwiększamy produkcję trzeba będzie robić 6 ranków i 6 nocek dziękujemy za wyrozumiałość

Becia

Witam czy cos konkretnego możecie powiedzieć jak wygląda płacą sytuacja w dzisiejszej sytuacji Covid itd w formie . Czy warto ?

@Becia

Becia 95% ludzi napisze Ci nie pakuj się w to bagno te pozostałe 5% to Twoi znajomi, którzy będą chcieli na Tobie zarobić 200 zł brutto za polecenie do pracy. Brygadziści to jakiś absurd, kolesiostwo wszędzie, rodzinne układy i układziki, na każdym kroku ktoś Ci rąbie 4litery, podpierniczanie to chleb powszedni a kasa też nie jest jakaś kosmiczna. Zarząd nie ogarnia całej sytuacji a skąpi na robolach jak nikt inny gdzie będą mogli to będą kombinować, żeby gdzieś Ci parę groszy urwać bądź urlop. Sama praca ciężka nie jest ale atmosfera jest FATALNA.

Mala mi b20

witam mam na sprzedaz pomidorki limy tanio. Dowoz. Do klienta zainteresowani pisac 603757585

Jjj

To zadzwoń i to powiedz a nie tu bohatera zgrywasz, znając życie to za małe jaja masz i leczysz te swoje kompleksy tutaj

Jak myślicie ile bedzie tej dodatkowej kasy za brak l4 poza 1200 brutto?

Seba
@Marta

Skąd masz takie info? Jaka dodatkowa kasa? Nic nie wiemy na starej stronie o tym!

@Seba

Jak to nie wiemy. Została kasa w puli z zeszłego roku i ma być podzielona teraz na tych którzy nie będą mieć L4 i innych nieobecności.

eee
@Qwe

No tak się nie cieszcie na zapas, bo nagroda ta była omawiana na początku roku, ale przez pandemię coś tam było napomniane, że firma musi oszczędzać itd. więc możemy dostać ale papierzaka ;P

Szatan
@Qwe

Nawet w ZUSIE kasa nie zostaje. Nie ma żadnej puli, zaskórniaków, skrzyń ze złotem zakopanych w trawie pod biurowcem.

@eee

I tu się mylisz bo wielokrotnie było w pismach od zarządu, że oszczędności nie dotyczą puli pieniędzy za brak l4

eee
@Qwe

Tej podstawowej owszem (1200zł brutto) Tu nie chodzi tylko o brak L4, bo nie możesz nawet wziąć opieki, jeśli takową masz ;)

Olik
@eee

Opiekę nad dzieckiem dwa dni nie ma wpływu na nagrodę

@Olik

Dokładnie. 2 dni opieki nad dzieckiem do 14lat nie liczą się jako nieobecność. Info potwierdzone w kadrach.

Zostaw merytoryczną opinię o Wix - Filtron Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Wix - Filtron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wix - Filtron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1039.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wix - Filtron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 956, z czego 130 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 652 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wix - Filtron Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 1035 ocen.
  • Wrocławska 145
    63-800 Gostyń