cemoosnet

Ruda Śląska

Opinie o cemoosnet

Mas

Mam takie małe marzenie, prace tutaj, jest rotacja?

przestrzegający

1000 zł z 20 dniowym poślizgiem lub na 2 raty. Tak to przeważnie wyglądało. W promocji jeden szef w miare, drugi ADHD i jego siostra bez komentarza. Brak pojęcia o tym co robią i mówią. Ciągły brak sprzętu. Oby więcej mi się taka praca nie trafiła. Pracowałem tam w 2008r. przez około 6 tygodni.

Wypłata w środę - czyli jak ustrzelisz szefa przeważnie na 3-raty Brak sprzętu, Brak obsługi klienta, Brak łącza ogólnie takie miejsca omijać szerokim łukiem ja cudem wytrzymałem 3-miesiące

Zarobki kiepskie umowa na 1/2 etatu a praca po12 godz łącze kiepskie usługi kiepskie obsługa klienta fatalna

Słowa kojarzące się z cemoosnet (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w cemoosnet: Najbardziej nie podobało mi się w cemoosnet:

Zostaw opinię o cemoosnet - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cemoosnet