Marcel

Ruda Śląska

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Marcel

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcel

Jurgen

Jak świetna firma to i wpisów zupełnie nie ma, nie ma na co narzekać!!

Weronika

Jak oceniacie Marcel jako pracodawcę? Macie nowe opinie?

kamila

poszukują personelu do nadmorskiej restauracji/pizzerii do Kołobrzegu @,kjnaskj orientujesz sie może ile można wyciągnąć miesięcznie??

Tutti

widzę, że jeden z pracowników dostał polecenie naprawienia wizerunku firmy, na pewno jest to jedna z "dyrektorek". Chyba nie pracujemy w jednej firmie z tą osoba, która tak pozytywnie opisuje atmosferę, rozwój i zarobki

Obecny Pracownik

Pracuję już tu kilka lat i z całą pewnością mogę powiedzieć, że firma wręcz stawia na młodych ludzi, przy czym daje możliwość rozwoju, poznawania nowych technologii i rzeczywistego wpływu na tworzone (innowacyjne zresztą na rynku) projekty. Co do wynagrodzenia, to ciężko mi się wypowiedzieć ogólnie, bo nie znam szczegółów, wiem jednak, że najbliżsi moi współpracownicy są z niego zadowoleni .

Dawid
@Obecny Pracownik 23.12.2015 10:14
Pracuję już tu kilka lat i z całą pewnością mogę powiedzieć, że firma wręcz stawia na młodych ludzi, przy czym daje możliwość r...

Czyli póki jesteś młody i wnosisz do projektów, to pracujesz za taką sobie gratyfikacją? Wiesz, taki co ma własną firmę to tyra, tyra, aby mieć później efekty. Nigdy nie będziesz miał siły tylko tyrać/wnosić do projektów bez zapracowania na coś. Wnioskuję, że tyrasz na czyjąś firmę, a później kopa dostajesz? Ja mam pracę co jest szeroki wachlarz wieku pracowników i każdy ma co robić, a to daje poczucie stabilności. Z własną inicjatywą można startować, ale jak masz roboty 8-10h/d, to ciężko jest. Co do wynagrodzenia też są zadowoleni, to leprze niż nic lub najniższa.

Obecny Pracownik

Hmm, akurat atmosfera pracy jest w tej firmie bardzo dobra - przynajmniej w działach, z którymi najczęściej mam styczność. Duży nacisk kładziony jest na samodzielność pracowników i tzw. otwarty umysł. Mile widziana jest własna inicjatywa, konieczna chęć do nauki. Być może, dla kogoś kto oczekuje konkretnej instrukcji działania od A-Z, nie jest to komfortowa sytuacja.

Obecny Pracownik

Ten wpis to pomyłka, z pewnością nie dotyczy naszej firmy. Firma Marcel nigdy nie prowadziła i nie prowadzi telemarketingu. Nasi Klienci mają całkiem inny profil i nie wymagają tego typu działań. Nigdy również nie zdarzyło się aby ktoś został czasowo zatrudniony wyłącznie do obsługi tzw. "papierologii". Sugerowanie zatrudniania "sezonowego" kompletnie nie przystaje do specyfiki naszej działalności.

alden

Strata czasu .Sami nie wiedzą czego chcą.Zatrudniają na miesiąc albo dwa do papierologi i telemarketingu.(sezonowo jak mają ,,nowy produkt,,)

Bartek

na wszystko brak pomysłu, no ale kto niby ma dać pomysł? ( usunięte przez administratora )

heniek

omijać szerokim łukiem. dziwna i kiepska atmosfera w pracy. brak pomysłu na wdrożenie nowych pracowników.

Obecny pracownik

Fakt atmosfera jest na niskim poziomie, dużo ludzi mających kwalifikacje już tutaj nie pracuje, ja chyba pracuję tutaj z przyzwyczajenia

blacky

To jest chyba portal dotyczący warunków pracy a nie subiektywnej oceny współpracy, poza tym nie wiem o jakim profilu działalności mówimy bo osobiście nie słyszałem, żeby w Polsce operowało kilkadziesiąt porównywalnych firm (w dodatku uczynnych) :) Zetknąłem się z tą firmą (serwis), jest trochę prawdy w tym co pisali przedmówcy ale chyba lekko przejaskrawili. Odpowiedzialność bardzo duża, pieniądze takie średnie, mając pecha można zarwać noc bez adekwatnej gratyfikacji... ale można się sporo nauczyć. Niestety trzeba też mieć dużo... dużo cierpliwości do klientów z którymi rozmowa często jest w tonie podobnym jak ten z postu, na który odpisuję.

rrrr

Pracowałem. Również nie polecam. Firma nie daję szans młodym ludziom. ( usunięte przez administratora ).Duże wymagania, małe pieniądze.

tech

Pracowałem. Nie polecam. To co napisali dwaj przedmówcy jest także moim doświadczeniem. Nienormowane godziny pracy, nieprecyzyjny zakres obowiązków. Nieprzewidywalni przełozeni.

były pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie, wymagania nieadekwatne do zarobków, do tego kiepska atmosfera.

Zostaw opinię o Marcel - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcel