Opinie o Anti Budownictwo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Anti Budownictwo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anti Budownictwo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anti Budownictwo Sp. z o.o. w Wrocław

A mi tu dobrze. Brak stresu, jasno sprecyzowane zadania. Jak się ktoś godzi pracować za psie pieniądze w zależności od stanowiska to jego sprawa. Jakiś plan przyszłościowy jest. Praca w godzinach 8-16.

anonimowy

Witam Szukam właśnie pracy i zastanawiam się czy nie wysłać do firmy Anti swoich papierów. Jednak po przeczytaniu tylu negatywnych opinii zastanawiam się czy jest cokolwiek dobrego w tej firmie. Skoro ma problem z podpisaniem umowy, a jak już to się stanie nie dotrzymuje jej warunków (ciekawe czy choć pensję przelewa na czas), nie potrafi zapłacić podwykonawcy. Zastanawia mnie też dlaczego ludzie nadal tam pracują (może ze strachu), skoro są w ogromnym stresie (ciekawe ile godzin dziennie pracują). Jeśli można coś jeszcze dodać do wcześniejszych opinii to chętnie poczytam. Również jeśli są jeszcze jakieś firmy, które należy omijać proszę o radę. Dziękuję i pozdrawiam

akasa

W tej firmie odewidentnie od jakiegos czasu dokonywana jest selekcja negatywna. Lepsi są wywalani. Na ich miejsce przyjmowane sa miernoty. Ze stanowiska na stanowisko coraz gorsi. Polityka kadrowa tu nie istnieje. Firma w ten sposob po prostu sie stacza. Dlaczego tak sie dzieje? Nie wiem. Szkoda ludzi i firmy :( .

najlepiej co wychodzi [usunięte przez moderatora] to obrabianie ludzią [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !! i podkładanie świń innym !! nie poecam z nią współpracy bo pod głową to ona nie ma nierówno !! Dawno powinna zostać zmieniona , brak kultury , kompetencji , jej arogancja w stosunku do ludzi woła o pomstę do nieba !! Pan [usunięte przez moderatora] : zgadzam się z przed mówcą wojskowy który stara się postawić wszystkich do pionu , kosząc wszystkich nie wygodnych dla siebie pracowników którzy mają więcej w głowie jak on w nogach !!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Anti Budownictwo Sp. z o.o. na stanowisko ZATRUDNIE ZBROJARZA? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Agnieszka

A ja nie pracuję tam przez Panią [usunięte przez moderatora] ma podstawowe wykształcenie a zarządza i nadzoruje ludzmi masakra !! A Pan [usunięte przez moderatora] to obłęd wielki wojskowy myśli że wszystkich na baczność postawi i każdy będzie śpiewał tak jak on zagra , ściemniał panią z HR żeby tylko zwolniła najlepszych ludzi w Anti bo bał się z [usunięte przez moderatora] ze posade stracą i nic po za tym !! Ta firma to żenada !! i Wielki obłęd !!!!

kadzidelko

Jednym słowem jak to leciało w Misu: ?łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam? - to ja panie prezesie wiernie oddana panu HR dyrektor członek zarządu czuwająca nad wszystkim

Pracownica

Niech Pan ich nie słucha Panie Prezesie. Oni zazdroszczą Panu urody, inteligencji i powodzenia u kobiet. I do tego jest Pan taki silny. Pewnie sporo Pan ćwiczy?

naucz się pisać po polsku pacanie (to do dziada)

dziad

SZCZYL BEZ POJĘCIA O ZYCIU W CZARNEJ WYPASIONEJ BEMIE.JAK MYSLICIE, KUPUL ZA SWOJE, CZY NA KOSZT AKCJONARIUSZY? CIEKAWE JAK MIESZKA-MOŻE KTOŚ WIE?

joda

[usunięte przez moderatora] - on niekumaty, dziecko we mgle on jest.

wykonawca2

Potwierdzam w 100% zapis kolegi wykonawcy. Ja również miałem duże problemy z otrzymaniem zaplaty. Swoją pracę wykonałem rzetelnie i co z tego. Poczatkowo nie płacili, bo nie sporządzili umowy na czas. Protokół bez usterek podpisali z miesięcznym opóźnieniem. Pożniej nie mieli kasy. Udało mi się rozmawiać z dyrektorem fi nanosowym- obiecał zapłatę ale zanim otrzymałem pieniadze to już go zwolnili. Potem rozmawiałem z panią odpowiadajaca za płatności o numerze wewn.560, ale ona już tez nie pracuje. Po wielu telefonach otrzymałem wreszcie zaległe pieniadze. Jednak kolejnej umowy już z nimi nigdy nie podpiszę.

piknick

Panie Prezesie - tylko Prezes wiedziałby co by powiedział Prezes gdyby się odezwał

jakby prezes się odezwał to by co innego powiedział

nick

czyzby prezes tez pracownik podzielił się opinia?

i jeszcze jedna sprawa widzę że tu większość to pracownicy obecni lub byli bo dość świeże tematy są poruszane ...

jak byś wykonał swoją pracę rzetelnie to byś na kasę nie czekał 2 miesiące ....

wykonawca

Ta firma to skandal. Zarządzanie na dennym poziomie. Notoryczne niedotrzymywanie obietnic i łamanie danego slowa. Prezes to jakis dzieciak, który jak to dzieciak zupełnie nie ma pojecia o zyciu. Wydaje mu się, że pieniadze upoważniają go do wszystkiego.Jego zadufanie w sobie nieudolność i totalna niekompetencja SA porażające. Dostal zabawke od mamusi i zupełnie nie wie co znia zrobić. Jak to mowią jego zawód to syn! Ta firma chyba skazona jest jego zatrutym światopoglądem. Wyglada na to, że to jego prywatny folwark. A ekonom może bezkarnie z podwykonawcami robić co chce. Ja na obiecane pieniadze za rzetelnie wykonana prace nie mogę doczekać się od dwóch miesięcy. Niech każdy 10 razy się zastanowi zanim podejmie z nimi wspólpracę. Wspólczuje pracownikom.

nickt

AK -malowana lala. Sztuczny(fałszywy )uśmiech jako tło do burakowego [usunięte przez administratora] . Jedno warte drugiego!Obietnice bez pokrycia.Wykazanie się ponad wszystko!Po trupach do celu.Zupełna porażka!

a-k

Cyrk to za mało. HR dyrektor członek zarządu wrócila z urlopu i skosila co najmniej 10 głów. Urlop spożytkowała na przemyślenia. Jak to stara panna. W firmie haos totalny. Nikt nic nie wie. Ewakuację czas zacząć!

uciekajacy

Ale cyrk!

Zostaw merytoryczną opinię o Anti Budownictwo Sp. z o.o. - Wrocław

Anti Budownictwo Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 410 ocen.
  • Borowska 264
    50-558 Wrocław
  • NIP: 8992720427 KRS: 0000389442

Anti Budownictwo Sp. z o.o.