Opinie o Anti Budownictwo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Anti Budownictwo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anti Budownictwo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anti Budownictwo Sp. z o.o. w Wrocław

pracujacy

Witam ponownie i nie mogę tych kłamstw czytać , skoro dla was jest co miesiąc 3-4 tysiące to mało na rękę to wybaczcie [usunięte przez moderatora]i nie jest prawda ze na zus nie płacą bo byłem troszkę na zwolnieniu i wcale mało nie brałem także jest nie możliwe aby składki nie byłe odprowadzane a chorowałem ponad pół roku,ale wy wiecie lepiej pozdrawiam!!!!!!! (zaznaczam że pracuje w dziale budowlanym)

@pracujacy

haaaa, chyba sam szef sobie wystawia takie opinie….i podszywa się pod byłego pracownika…spółka jest tragicznie zarządzana przez niekompetentnych ludzi, którym chyba kupiono dyplomy i nie mają pojęcia co do podstawowych kompetencji. Tak to jest jak się wpycha na siłę niezdolne dzieci do zarządzania firmą tatusia, które bez pomocy rodziców by nawet matury nie zrobiły. Nie dajcie się oszukać

rzymski cesarz

Bzdury opowiadacie. Co prawda już nie pracuję dla tej firmy - ale mogę ją pełnym sercem polecić. - pieniądze można zarobić dość dobre - na kierowniczych stanowiskach i menedzerskich pensje idą w sumy 5 cyfrowe - atmosfera jest może stresująca - ale za te pieniądze przecież nie ma nic za darmo [usunięte przez moderatora] - kadra menedzerska posiada wysokie zaplecze edukacyjne Spółka przechodzi teraz dużą reorganizację i przenoszą się do nowatorskiego biurowca energooszczędnego - więc jak na firmę związaną z naturą - wielki plus. [usunięte przez moderatora]

TenKtóremuŻalDupeŚciska

Tak, mnie żal dupę ściska bo: - pensje płacone nie na czas - brak opłacanych składek (patrz wyżej) - Prezes do c (usunięte przez administratora) i gbur, który obraża wszystkich wokoło - sami musimy zakładać pieniądze za paliwo i materiały - pensja na kierowniczym stanowisku (gdzie odpowiedzialność MATERIALNA jest ogromna) na poziomie Pani sklepowej - brak premiowania kierowników Drogi Fizyczny Pracowniku - możesz się cieszyć - bo może masz pracę i płacę, - może nie charowałeś na zmywaku aby płacić za studia, od początku pracowałeś i płaca na poziomie minimum Tobie starcza - ale pracownik na kierowniczym stanowisku, gdzie on odpowiada materialnie za popełnione błędy (a nie fizol), za trzymanie się budżetu ustalonego z dupy (zaniżonego) miał płacone poniżej średniej krajowej, - to proszę Cię bardzo..... OGÓLNIE NIE POLECAM PS Zmieniłem całkowicie branżę i całe szczęście nie musze tkwić w tym bagnie jakim jest ANTI SA PS2. Aż we mnie się gotuję - że moje koleżanki i koledzy zarabiają poniżej średniej krajowej, a cała odpowiedzialność finansowa za prowadzony kontrakt spoczywa na nich, a zarząd pobiera wynagrodzenie idące w NAŚCIE tysięcy, a odpowiedzialności żadnej. Doszły mnie słuchy, że Pan Prezes utworzył sobie spółki córki - CIEKAWE DLACZEGO!!!!????

klavier

pracujący (czyt. zarządzie) starciłeś niepowtarzalną okazję, żeby siedzieć cicho! To kłamstwo że ZUS był płacony w terminie i jest na to dowód w oficjalnych dokumentach np. tu- „Stanowisko niezależnego biegłego rewidenta z przeglądu śródrocznego skróconego jednostkowego sprawozdania finansowego ANTI S.A. za I półrocze 2011” - cyt: „Dodatkowo, w okresie maj-lipiec 2011 roku Spółka nie opłacała terminowo zobowiązań publiczno-prawnych z tytułu zaliczek od podatku dochodowego PIT oraz części składek za swoich pracowników” i to powiedział AUDYTOR!! Jest to na firmowej stronie: [usniete przez moderatora] Kitować to też trzeba umieć. Zastanawiam się tylko gdzie poszły składki pracowników? Może pracujacy zarząd odpowie?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Anti Budownictwo Sp. z o.o. na stanowisko ZATRUDNIE ZBROJARZA? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
uuaaahahahah

ja wręcz przeciwnie - kopa nie dostałem - sam go wymachnąłem w kierunku mizernej firmy i nic mnie nie ściska a już na pewno nie żal fizolu.

pracujacy

Widac ze zal wam (usunięte przez administratora) e sciska to bylo do przewidzenia ale niestety sa osoby które pracuja pare lat i nie narzekaja,ktos kto dostał kopa zawsze bedzie narzekał taka jest prawda,i niech mi ktos powie czy tu kiedys był problem z wypłatą itp tylko zazdroscic takiej firmy.

uahahahaha

ten wpis fizycznego to chyba sam zarząd poczynił i jakie błędy zastosował dla niepoznaki, aż tak muszą się zniżać?

niemogeprzestacsiesmiac

pracujacy,he,he...prezesie - pare lat w tej firmie to pracuje chyba tylko prezes. To juz nawet tu trzeba wciskac ten pijar? Tak sie ponizac? A może to usłużna super hr zrobila ten wpis? Bo dyrdymaly to jakich mało! LUDZIE! NIE DAJCIE SIE NABIERAC!!!

pracujacy

Ja was tu wszystkich nie rozumie,czego wy chcecie od tej firmy ja tam pracuje juz pare lat i nie narzekam zaznaczam ze pracuje jako fizyczny , wypłata na czas ,mozna dobrze zarobic, składki odprowadzane normalnie a nie jakies kombinowanie czego jeszcze mozna chciec w tych czasach,cos mi sie wydaje ze wypowiadajacy tutaj to same nygusy którym sie robic nie chce a tak sie teraz nie da,a co do szefa mam na mysli [usniete przez moderatora] to spoko sze jak kazdy inny i aby tak dalej anti tak trzymac -pozdrawiam

APTEKAFAN

jak śpiewa kapela : "nawet najdroższe królewskie szaty, nie zrobią z c (usunięte przez administratora) a arystokraty" dotyczy CAŁEGO ZARZĄDU

iskierka

Panie [usniete przez moderatora] i Pani [usniete przez moderatora], najmocniejsze firmy to te, które mają mocny zespół. Zespół, który czuje się potrzebny, doceniany i wynagradzany taki któremu ufa pracodawca i wzajemnie. Nie uda się go stworzyć dopóki będzie tak jak tu piszą ludzie. Branża ciekawa - tylko robić biznes i pieniądze. Ale nic z tego nie będzie. Nie wiem w czym jest błąd. Jak mają Was pokochać pracownicy skoro wy ich nie szanujecie? Żeby myła moc, chęć i miła atmosfera - naprawdę niewiele trzeba. Może dobre słowo, doping, zaufanie? szkoda, szkoda.

jbhjbjb

nie do pomyślenia jaka atmosferę stworzyli, poniżanie pracowników, krzyk, zastraszanie, [usniete przez moderatora]. o co chodzi bo na pewno nie o to żeby ludzi do pracy zachęcić.

Aga

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Anti, rozmowa z P. [usniete przez moderatora] to przerost formy nad treścią. Pani [usniete przez moderatora] nie ma pojęcia o rekrutacji. Wszystkie opinie osób, które pisały wcześniej są tylko potwierdzeniem, że Firma Anti jest bankrutem i szkoda na nią czasu. Strata w ANTI S.A. na koniec 2011r. wyniosła 2,2 mln. pozdrawiam byłych i obecnych pracowników

abc

Zmęczona - czy na prawdę sądzisz, że w tej firmie na różnych stanowiskach pracują [usniete przez moderatora]? Na prawdę nie rozumiem - czy tak można nazwać ludzi, którzy dniami i nocami nie mają płacone za nadgodziny, dostając za to głodowe pieniądze. W tej firmie nie pracuje się regulaminowi 40h w tygodniu - tylko tyle ile przełożony zaordynuje. Teraz pomyśl trochę swoją główką i przeczytaj te pytania: - Czy za \"takie\" pieniądze, ktoś normalnie będzie pracował? - Czy nie mając żadnych perspektyw na premie, dodatki socjalne, benefity ktoś normalnie będzie sobie żyły wypruwał, żeby \"góra\" mogła spać spokojnie Dlatego Zmęczona - nie tłumacz tego, że cała atmosfera w firmie jest wynikiem tego, że zatrudnia się niewłaściwych ludzi, którzy nie potrafią \"pracować\" - bo to jest tylko i wyłącznie wina w sposobie zarządzania firmą i pracownikami - ich wynagradzania przedewszystkim. Jasne zrozumiem - że nie stać firmy na dodatkowe uposażenie wszystkich pracowników - ale jeśli chce się uzyskiwać dodatni wynik finansowy przedsiębiorstwa - to trzeba z czegoś zrezygnować - a powiedz mi - kto przynosi do przedsiębiorstwa realne pieniądze - robotnik, czy pracownik biurowy? Może Pan Prezes powinien pomyśleć o obcięciu premii i pensji ludziom wchodzącym w skład zarządu? Może powinien pomyśleć o sprzedaży części taboru? Bo kochani - prawdziwa ekonomia nie polega na tym - aby kurczowo trzymać się stołka - ale aby przedsiębiorstwu, którym kierujemy przynosić realny zysk - i to nie z oszczedności, ale poprzez optymalne redukcje kosztów napierw stałych, a później zmiennych

zmęczona

Niestety na wysokich stanowiskach ludzie bez wiedzy i umiejętności. pani z HR ( uśmiech Jima Carreya ) fałszywa i z HR nie mająca nic wspólnego. Co chwila zatrudnia kolejnych [usniete przez moderatora], 3 miesiące max i znikają, kasa płynie, czy rzepa liczy te koszty??? czy ona potrafi zatrudniać? wszyscy to widzą tylko nie prezes, dziwne albo nie...

rozczarowany wykonawca

Firma anti to dno.... nie odpowiedzialni ludzie , płącą jak i pasuje - nie polecam ,trzymajcie się z daleka od takich firm....

fifi

Co za odrażające towarzystwo w tej firemce. W szczególności [usniete przez moderatora] (usunięte przez administratora) stwo i [usniete przez moderatora] połączone z niewiedzą i [usniete przez moderatora] paraliżuje! Absolutnie wszystko tu napisane jest prawdą a nawet jest gorzej. Niech nikt nawet nie myśli o pracy w tym bagnie!!!

Englishman

potwierdzam - 2012-02-26 20:57:12 Tak potwierdzam, byłam w PIP-ie u prawnika i w sądzie pracy. Są kuci na cztery łapy, ale gdyby tak zebrać zbiorowo pozew i skargę to pracownicy mieliby szansę na odszkodowanie. Ale nikt nie wpadł do tej pory na taki pomysł.W PIPie u prawnika Tobie [usniete przez moderatora] poradzą i [usniete przez moderatora] zrobią - nie mówiąc już o tym, iż ew. dowody przemawiające na Twoją korzyść, z którymi wygrałabyś w sądzie pracy - ujawnią \"pracodawcy\" - i pracodawca będzie mógł ew. przygotować się do oświadczenia - co lepsze - nie będzie \"twój\" dowód odnotowany w \"zeznaniu\" przy inspektorze PIP - ale inspektor o tym \"fakcie\" powiadomi władze \"pracodawcy\" - w sądzie pracy wobec ściany oświadczeń i zeznań \"osób\" na korzyść \"pracodawcy\" jesteś bezsilna :/ - dlatego najlepiej w ogóle nie iść z papierami do PIP ale występować od razu do Sądu Pracy. Pozew zbiorowy nigdy się nie uda - bo każdy boi się o swoją posadę - i słusznie - z jednej strony są ludzie po kierunku, który jest mało atrakcyjny we Wrocławiu - więc trzymają się kurczowo, a od drugiej pracownicy fizycznie na głodowych stawkach ocierający się o najniższą krajową, którzy \"nie wylewają\" za kołnierz - co poniektórzy oczywiście - ze świadomością, że ze swoimi wadami nigdzie indziej pracy by nie dostali - albo musieliby zapieprzać dwa razy więcej. - mnie całe szczęście to nie dotyczy już - ufff

potwierdzam

Englishman

To wszystko co piszą to sama prawda - wiem bo sam tam pracowałem - najgorsze to to - że z tą firmą nie da się nic zrobić :/

Zostaw merytoryczną opinię o Anti Budownictwo Sp. z o.o. - Wrocław

Anti Budownictwo Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 410 ocen.
  • Borowska 264
    50-558 Wrocław
  • NIP: 8992720427 KRS: 0000389442

Anti Budownictwo Sp. z o.o.