Opinie o Anti Budownictwo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Anti Budownictwo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anti Budownictwo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anti Budownictwo Sp. z o.o. w Wrocław

dw

Witam, mi także nie zapłacili (już ponad 2 miesiące) za wykonaną pracę. Czekam na informacje jak Ci poszło, bo KRD itd na nich nie działa. Więc tylko wyrok sądowy i komornik może im coś zająć, jeśli sprzeda będą pieniądze.

nick

[usniete przez moderatora] - Umiejętności managerskie potwierdzone testami psychometrycznymi, (no wielkie 250 negatywnych opinii to jest coś!) silna motywacja w realizacji celów, (tak ! po trupach do celu - to by się zgadzało) skuteczność w działaniu, ( mizerota) silne nastawienie na rezultat, (o tak rezultat również widoczny) umiejętności analityczne, (ehe, inżynier z niej jak nic-ekonomistka też licha) łatwość nawiązywania kontaktów, (a tak to się zgadza - kto ich dzisiaj nie ma? ) umiejętność przystosowania się do nowych okoliczności, (no poczekamy jak się spółka wywróci pójdzie [usniete przez moderatora] sobie do innej) otwartość na nowe wyzwania ( ale jakie inne: czy zakupić miotłę ulicówkę z trzonkiem czy bez?)

Konserwator powierzchni stromych

Teraz i jest może fajnie ale co będzie jak wejdziesz na połamane powierzchnie, no nie mam na myśli przeliczania całek po nierównym obszarze;) Konserwatorze! Gratuluję wyboru i tego, że się tak świetnie realizujesz na tych powierzchniach - ale jaja!!!! uuuaaaahhhhhhaaa

Konserwator Powierzchni Płaskich

Super firma. Niesamowite możliwości rozwoju, nieograniczone zarobki, miła atmosfera - to główne zalety pracy w Anti S.A.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Anti Budownictwo Sp. z o.o. na stanowisko ZATRUDNIE ZBROJARZA? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
odradzam

odradzam - serdecznie odradzam!!!!

anticorr

inka - 2012-02-11 18:03:23 Witajcie, Teraz w Anti rekrutują na Managera Sprzedaży - czy jest sens iść na spotkanie do nich?? Bo jak czytam te opinie to zdecydowanie mam ochotę iść....ale w drugą stronę*(( pozdrawiam!Raczej w tą drugą stronę, w tej podrzędnej i kierowanej przez bezmyślnych ludzi \"firmie\" stracisz tylko swój czas i nerwy, nowych doświadczeń na pewno u nich nie zdobędziesz, nie wspominając już o zarobkach, brak jakiejkolwiek kultury i poszanowania dla pracownika. A w biurze na [usniete przez moderatora] będziesz się czuła jak zaszczuty pies. Tylko CV sobie zniszczysz tą firmą. Chcesz się przekonać to idź...

inka

Pracę w Anti będę wspominała jak zły sen, jak coś co normalnie w życiu nie powinno się przytrafić. Błąd w życiorysie i w CV! Kochani! Nie musicie tam pracować, Nie musicie znosić takiej atmosfery za marne parę groszy. Są inne przyjazne firmy z konkretnymi i słownymi ich przedstawicielami! Jedno wiem na pewno, że wszędzie trzeba pracować i dawać z siebie 100%, a może nawet więcej. Tylko, że teraz jadąc do pracy nie mam odruchów wymiotnych !!!

O ! ktoś dodał wpis o [usniete przez moderatora]? Ciekawe czy już potrafi skręcać jonty z trawy? Albo prasować na udach liście tytoniu do cygar!

Na tą hrabinę [usniete przez moderatora] też przyjdzie czas.... Zgadzam się z opiniami ludzi którzy tam pracowali- totalne zero szacunku i wdzięczności dla pracownika!!! Naiwny wredny uśmieszek i hasa po biurze i gówno robi. zresztą szkoda się rozpisywać bo i tak padną!!!!!!!

monika

Dostałam dziś powiadomienie na maila o nowych wpisach na gowork! Hura! Hura! jakie to ekscytujące ta strona ciągle żyje i nic się tu w opiniach nie zmienia na lepsze. Niestety. Patrzę: jakaś mrówka pozdrawia Monikę, to do mnie? Widać nie dość pracowita, skoro ma czas na śledzenie wpisów! Ale xyxy pojechał(a) po rajtach. Że hej! Zwłaszcza to słowo makiawelizm – wyższa szkoła jazdy nie obyło się bez encyklopedii hahahaha. Obiecuję fanom, że wkrótce zamieszczę tu swoją pełną, obiektywną opinię! Pozdrawiam wszystkich ziomów. Wyluzowana jak frytka. [usniete przez moderatora].

pracujące mróweczki

Monika, pozdrawiamy!

xxx

W związku z faktem, że ANTI zalega za wykonaną pracę i nie płaci faktur, sprawę kieruję do sądu. Czy ktoś ma informację z kim Anti ma podpisany kontrakt na pracę? Szukam zabezpieczenia aby mieć możliwość ściągnięcia długów.

xxx

A co słychać w zieleni, kto tam pracuje teraz.

użytkownik 2012

Właśnie rekrutują do księgowości przez firmę zewnętrzną, bo osoba która obecnie pracuje podobno się nie sprawdziła na okresie próbnym (nie wykazuje wystarczającego zaangażowania w wykonywaną pracę) i chcą tę osobę podmienić. Z chęcią porozmawiam z tą osobą na prv. [usunięte przez moderatora]

XXX

Witam ponownie. Bardzo potrzebuję numeru telefonu do księgowości ANTI . Wiem, że prowadzi ją zewnętrzna firma ale czy ktoś orientuje się co to za firma? Z góry dziękuję za informację.

zrezygnowana

Moja przygoda tez już na szczęście poza mną. Myślałam,że znalazłam fajną pracę, przyszłam z entuzjazmem i szok..."Prezes wprost sadystycznie z jakąś taką dziką radością uwielbiał się pastwić nad podległymi pracownikami kiedy tylko miał okazję, odreagowywał tym swoje kompleksy."To jest właśnie najgorsze w tej firmie, szybko odechciewa się pracować. Poniżanie ludzi przy innych jest codziennością w tej firmie.

Witam firma ANTI SA zalega mi ponad 100 000,00zł za wykonane prace. Sprawę oddaje do sądu także zobaczymy co będzie z tego co mi wiadomo firma niema praktycznie żadnych pieniędzy leci już na stracie. Także bliżej im do bankructwa i upadłości niż zarabiania. Ale na takie spółki też są sposoby. Odradzam wszystkim i wszystkiego co związane z tą firmą

PWA

Dzięki za udzielone informacje. Przydadzą się.

Krzysztof

[usunięte przez moderatora] Niegrzeczni i nieeleganccy.Pracowników zmieniają jak rękawiczki i co najważniejsze nie płacą należności.

Zostaw merytoryczną opinię o Anti Budownictwo Sp. z o.o. - Wrocław

Anti Budownictwo Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 410 ocen.
  • Borowska 264
    50-558 Wrocław
  • NIP: 8992720427 KRS: 0000389442

Anti Budownictwo Sp. z o.o.