PM Group LAAX

Białystok

Opinie o PM Group LAAX

elizabeth

minimalna, umowa zlecenie i zatrudnienie na czas projektu , plusem jest to ze mozesz sobie wpisac ciekawe doswiadczenie do Cv Na jeden z rozmow rekrutacyjnych Panie pytaly mnie co dzieje sie z ta firma pm, bo widzialy wiele osob z doswoadczeniem w pm ...

ha

A Pani kierownik M ....... to ostatnia .......

mk
@ha 28.07.2017 12:25
A Pani kierownik M ....... to ostatnia .......

Można prosić o więcej informacji odnośnie pracy na stanowisku Pracownik działu obsługi klienta

H.. d.. i kamieni kupa

Wstydu nie macie juz nizej jak w tej firmie sie nie da zarabiac . Ku przestrodze dla ludzi ktorzy mysla ze tam cos osiagna, bo zostana wywaleni po odwalonej ciezkiej pracy na ich rzecz(200% musicie z siebie dawac jak sami napisali za stawke 20%) lub sami odejdziecie jak zobaczycie co tam sie wyprawia . To nieuczciwa firma z nieuczciwymi praktykami. Z checia by sie napisalo jeszcze o ich restauracji i ich matactwie z impreza sylwestrowa ale szkoda czasu na kretaczy

hieronim martynowski

wszelkie swoje żale i zastrzeżenia należy zgłaszać na bieżąco, wylewanie ich potem na forum psu na budę, może czegoś się w końcu przedsiębiorcy nauczą, wyciągną jakieś pozytywne wnioski, a jak nie to się przynajmniej urzędnik z PIP przed przełożonymi wykaże.

Zgadzam się z każdą negatywna opinią. Często dogadują się z pracownikami ustnie co do wynagrodzenia za no pracę w domu na zwolnieniu. Mimo ze jest się chorym to i tak trzeba pracować w domu ponieważ nikt za nas tego nie zrobił. Gdy przychodził czas wypłaty szefowie zawsze mówili ze takiej rozmowy nie było. I oni nazywają siebie katolikami!!!!

Odradzam

Nie polecam. Wyzyskiwacze

Gosc

Brak szacunku do pracownika rowniez ze strony kierownictwa Wynagrodzenie za projekt dla pracownika minimalne aby koszta za tenze byly jak najmniejsze na umowie zleceniu najlepiej studenci. Bo oszczednosci zaczynaja sie od pracownika. Brak podwyzek i awansow, poniewaz praca jest na czas projektu. Firma oferuje prace np ankietera. Platnosc 3 zl od zrobionej ankiety wyplacane pod stolem. Wnioski nasuwaja sie same. Spore opoznienia w platnosciach dla firm za materialy. Wyciskanie pracownika do ostatniej kropli jak z cytryny za minimalna wykonuje sie praktycznie wszystko, robi sie 10 rzeczy naraz, codziennie dochodza nowe obowiazki, bo szefostwo nie chce zatrudniac wiecej ludzi do danego projektu. Ogromna rotacja w firmie. Ludzi przewija sie multum. Non stop ktos odchodzi z firmy. Duzy stres, ktos popelni blad i odpowiada caly zespol. Nerwowa atmosfera, ktora tworzy jeden dosc nieprzyjaznie nastawiony do wszystkich pracownik. Zazwyczaj rozwscieczeni i niezadwoloeni uczestnicy projektow, a dostaje sie temu kto odbiera od nich telefon. Jedyne co jest fajne to mozliwosc wpisania doswiadczenia w cv dosc rozleglego tak jak opisane wyzej z powodu sporej ilosci wykonywanych zadan. Balagan w dokumentach , balagan panuje w calej firmie. 0/10

----------------
@Gosc 03.12.2016 23:06

Szanowna Pani Justyno, zacznijmy od tego, że świadomie podpisywała Pani tę że umowę zlecenie i była Pani świadoma warunków, które oferuje zleceniodawca oraz stawki za jaką będzie Pani pracować. Z tego tytułu nie rozumiem wypowiedzi akurat w tym temacie. Jasna sprawa, że szef zatrudniający pracownika wymaga od niego, aby dał z siebie 200%, bo w końcu za to mu płaci. Oczywiście nie każdy daje radę, praca owszem, jest stresująca, ale nie wyolbrzymiajmy. Jeżeli ktoś oczekuje szacunku od drugiego człowieka, to musi również sam okazywać ten szacunek wobec innych. Jeżeli chodzi o relacje ze współpracownikami - nie każdy musi być lubiany. Pozdrawiam

falenta
@---------------- 19.12.2016 09:18

200% to może oczekiwać pracodawca od siebie, jeżeli zaś oczekuje tego od pracownika to rozumiem, że wynagrodzenie również będzie w tej sytuacji adekwatne tj. 200%? nie mogę oprzeć się wrażeniu, że w tym konkretnym przypadku pracodawca uważa możliwość pracy dla niego za dostąpienie swego rodzaju zaszczytu, za który to pracownik powinien być mu wdzięczny i jakiekolwiek wybrzydzanie post factum jest tu co najmniej nie na miejscu, ponieważ przecież "świadomie podpisywała Pani tę że umowę zlecenie i była Pani świadoma warunków, które oferuje zleceniodawca oraz stawki za jaką będzie Pani pracować", tak więc skoro już mamy tą umowę to huzia - 200%, a może i 234% jak nas najdzie ochota i potrzeba... z doświadczenia wiem, że wersja demo przed podpisaniem umowy może rozmijać się z rzeczywistością, z obu stron

Alam

Wiesz co, no każdy szuka pracy jakiej szuka, co robić

u

Ja wcale nie twierdzę że korona by mi z głowy spadła jakbym pracowała w Call Center, jednak szukałam pracy typowo biurowej, dlatego wysłałam swoje CV na ogłoszenie o pracowniku biurowym. Potrafię odróżnić te dwie profesje !! Chodzę na wiele rozmów kwalifikacyjnych, i nie pierwszy raz spotkałam się z tym że ogłosznie nie odpowiada faktycznie proponowanej pracy. To jest strata naszego czasu ! Powinnam chyba jednak bardziej wierzyć opiniom o firmach zamieszczanych w internecie...

u

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko "Pracownik działu obsługi klienta - praca biurowa", na miejscu Pani poinformowała mnie że obecnie poszukują ludzi do Call Center... Wg mnie to jest oszukiwanie ludzi... Podziękowałam i wyszłam po minucie

Ada

Ogromne doświadczenie, jak dla mnie profesjonalizm . Ciekawe szkolenia wiele się można nauczyć. Zdecydowanie lepsze wrażenie niż korporacje. Wiadomo Białystok to nie Warszawa czy Kraków w kontekście zarobków ale może być

wars sawa

wszystko ok , polecam jak najbardziej do współpracy

11-13

jednym słowem wyzyskują wszystkich, od pracowników poprzez kontrahentów po firmy uczestniczące.. Ale nie można odmówić jednego - doświadczenia jakiego nabyłam w PMie. Rzucają na tak głęboką wodę, że albo popłyniesz albo sie utopisz. I niestety wiele osób poważnie odchorowało pracę w tej firmie..

byłam

Firma w porządku , polecam jak najbardziej. Przepracowałam blisko dwa lata i wszystko ok. Fajni ludzie , a część wyżej komentarzy to studenci z telemarketingu więc wiadomo ...

bit

Szczegolnie dla tej firmy...

m

Praca niewątpliwie stresująca poprzez swoją specyfikę, szkolenia = stres, szybkie tempo pracy, częste audyty dlatego niestety nie każdy da tu radę ale za to każdy złapie tu doświadczenie. Zatrudnienie jest często na czas trwania projektu a to chyba logiczne patrząc z perspektywy pracodawcy. Płacić mogliby lepiej i rozliczać jakoś nadgodziny, brak pomieszczenia socjalnego.

sz.

Jeżeli chodzi o zarobki to minimalna, najchętniej studenci i umowa zlecenie, kończy się projekt- najczęściej kończy się również praca. Pracownika nie szanują, zgrana ekipa jeżeli chodzi o ludzi - to chyba jedyny plus.

kiki

ohoho opinie nie są zbyt optymistyczne ;-( a ja tam planuje wyslac dokumenty aplikacyjne, dobrze ze mnie cos tknęło aby zajrzec na to forum.... W takim razie napiszcie jeszcze cos o tych zarobkach, jakie sa to miesieczne kwoty i czy jest chociaz szansa na awans na lepsze stanowisko po jakims czasie

Smerfetka

no tak... anonimowo każdy może wszystko napisać.. śmieszne to dla mnie, firma jak firma, praca jak praca.. płacą terminowo, atmosfera dobra, choć praca stresująca... pozdrawiam wszystkich serdecznie

katia

Firma nieprofesjonalna... ma poważne kłopoty z terminowymi płatnościami. Bałagan i braki w przepływie informacji. Nikt nic nie wie, pracownicy zmieniają sie jak w kalejdoskopie. Gubią dokumenty. Słaba płacą. Odradzam

kuba

szmaciarze i tyle niesolidni nieodpowiedzialni niewypłacalni(usunięte przez administratora) tak żeby wszyscy mieli świadomość o kogo chodzi Podwykonawcy dajcie sobie spokój jeśli chcecie zachować cokolwiek co wam zostało POZDRAWIAM K

W wielu firmach pracowałam i wiele widziałam ale dopiero w PM Group poczułam się jak w domu. Ludzie są sympatyczni, każdy się wspiera. Jest dużo pracy, to prawda, ale jak ktoś lubi pracować to nie jest problem. Szefowie są w porządku tylko trzeba na nich patrzeć jak na przedsiębiorców, a nie jak na instytucję charytatywną. Po to otworzyli firmę żeby zarabiać.

nabuchodonozor
@anonim 13.09.2014 22:42

kto to napisał? PP?

zadowolona

Dostałam propozycję pracy i jak na razie wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Bardzo dużo pracy! Polecam .

Karol

Czy w PM Group Sp. j. nadal szukają specjalisty ds. przetargów i konsultanta ds.rekrutacji?? ktoś wie jakie warunki pracy oferują na tych stanowiskach??

asha

Dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz... nie sugeruj się opiniami powyżej, spróbuj, a sama zobaczysz czy Ci to odpowiada... ja osobiście bardzo sobie chwalę doświadczenie, które zdobyłam w tej firmie...

szkoleniowiec

Jedna z gorszych firm z jakimi współpracowałem, jak w czeskim filmie nikt nic nie wie, totalny bark profesjonalizmu( usunięte przez administratora )

były współpracownik

zdecydowanie odradzam współpracę, firma niesolidna, nie dotrzymuje warunków umowy

trener

Zgadzam się w 100%, ( usunięte przez administratora ) Po zrealizowaniu szkolenia kontakt znacznie utrudniony.

magda .

Polecam . Warto . Dzięki tej pracy kończę studia i utrzymuję dziecko. dziękuję.

trener

Polecam do współpracy Pm group. Prężna rozwoja firma.

Zgadzam się z poprzednią opinią o pracy w PM Group. Jestem szczerze rozczarowana stosunkiem do pracowników.

Zostaw opinię o PM Group LAAX - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PM Group LAAX