Firma Handlowo Usługowa Myjnia Limonka Anna Gidel

Adres: Zagnańska 68, 25-528 Kielce

NIP: 6571515723 REGON: 260431313

Firma Handlowo Usługowa Myjnia Limonka Anna Gidel

Opinie o Firma Handlowo Usługowa Myjnia Limonka Anna Gidel

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w limonka= myjnia? Podzielcie się swoim zdaniem!

denis

piuy' masz podobne spostrzezenia jak ja. Ja jezdze do nich po to by umyś i wypucować swoj samochód a nie rozwodzic sie nad tym i podpatrywać pracowników jak zachowuja sie podczas pracy, zwracac im uwage by sie usmiechneli, przecież to absudralne jest.

bond

kierownik[usunięte przez administratora] jednak to facet z klasa - (jedna ukonczona w zawodówce)

Szukasz pracy?

-pracownik-

[usunięte przez administratora] a kierownik pomylil chyba role tam jest zwyklym bobkiem pracownikiem a uwaza sie za niewiadomo kogo, zwykly ciec

xxx

praca [usunięte przez administratora] po 11 godz za 5 zl od po do soboty, odradzam kazdemu

Zostaw opinię o Firma Handlowo Usługowa Myjnia Limonka Anna Gidel - Kielce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Myjnia Limonka Anna Gidel