Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Target Marcin Żądło w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Target Marcin Żądło. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Target Marcin Żądło o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Target Marcin Żądło w Kielce

Jaki jest wkład kierownictwa Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Target Marcin Żądło w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Lkr Nowy wpis

Jaki wkład? Hehehe. Prosisz się o wypłatę. Omijać szerokim łukiem tego dziada i zlodzieja. Kierowcy mają w czym wybierać. A u tego dziada to sobie może jeździć kmiotek z pod akpolu, albo synalek. Tyle w temacie!

Aneta Nowy wpis
@Lkr

No to lipa, mąż rozważa tą firmę właśnie. A czy ostatecznie daje radę wyprosić tą wypłatę? Wiadomo, nie na tym powinno to polegać, ale zastanawiam się czy serio długo się czeka. I tak co miesiąc czy jakieś sporadyczne sytuacje?

Szybki Nowy wpis
@Aneta

Regularnie się czeka, a z czasem coraz dłużej, nawet do dwóch miesięcy (wyciągi z banku potwierdzą). To już pod (usunięte przez administratora)się kwalifikuje, wstrzymywanie wypłaty.

Karol Nowy wpis

Witam. Gdzie aktualnie znajduje się baza tej firmy ??? Kursy są krajowe czy zagranicą też ??? Jak długie wyjazdy ??? Bardzo proszę o info

Karol

Witam. A ktoś z Państwa wie, gdzie aktualnie ta firma ma swoją bazę ? Z góry dziękuję za info

Kamila
@Karol

Może na stronie zobacz?

Karol
@Kamila

Na stronie jest adres , pod którym właściciel ma zarejestrowaną działalność. Ale jest to osiedle domków. A ja potrzebuję adres , gdzie stacjonują auta , gdzie jest baza transportowa. Czy ta firma ma coś takiego ? Skąd kierowcy rozjeżdżają się w trasy ??? Czy ktoś wie, czy aktualnie mają kursy do Anglii ??? Jeśli tak, to ile taki kurs trwa ??? Z góry dziękuję za info

Szybki
@Karol

Na Pomniku na bazie tronu. Ale nie polecam tej firmy. Dużo obiecuje, a potem ogromne problemy z wypłacalnością. Podstawa po 10-tym, a o resztę trzeba się upominać przez długi czas. Tak więc kolejny miesiąc jeździsz bez kasy. Jeśli zrezygnujesz nic nie dostaniesz. Trzeba walczyć przez Inspekcję Pracy. Wyciągi z banku i smsy z upomnieniami o kasę mogą potwierdzić moją opinię. Nawet przed Sądem.

Szybki
@Szybki

I jeszcze jedno; zdarza się tankować za swoje. Zazwyczaj na powrotach. Potem ciężko się doprosić aby oddał.

@Szybki

A tak z ciekawości, bo piszesz, ze trudno się doprosić. Tak czy siak bierzesz fakturę na firmę, więc trzeba będzie się z tego rozliczyć, tak? Ciekawa też jestem skąd te problemy z wypłacalnością się biorą. firma sama w sobie ma jakieś problemy finansowe?

@Barbara

Ja już u tego pseudobiznesmena nie pracuję i nie chcę mieć nic wspólnego z nim. A propos faktur; dziś pracuję w normalnej firmie; tankuję paliwo, płacę kartą paliwową. A poważny biznesmen niech sobie sam fakturę bierze, albo synalka zatrudni na kierowcę. Ojojoj. Ale biedny! Nie ma na paliwo i wypłatę dla kierowców. Aż mi go żal.hehehe.

Grześ navrocki
@Barbara

Znam tego pozal się Boże biznesmena. Nie ma kasy na wypłatę, paliwo, opłaty drogowe. Nie powinien szukać kierowcy na OLX, wśród poważnych ludzi. Na przeciw akpolu ma kmiotka, który idealnie nadaje się do pracy u tego pseudobiznesmena.

Nikita
@Grześ navrocki

Gdzie aktualnie znajduje się baza tej firmy ???

John

Siema, uważajcie na te firmę! Gościu umawia sie na współpracę a gdy jego kierowca wraca z urlopu daje wypowiedzenie, juz nie jednego tak załatwił

@John

A po 2 latach dzwoni do zwolnionego kierowcy z pytaniem czy Pan pracuje i gdzie. Pyta o zarobki i namawia aby wrucić do niego do pracy, to lepiej zapłaci. Ja wiem jak płaci hehehe. Z dużym opużnieniem, na raty i regularnie próbuje skubnąć kilkaset PLN. Obiecuje pieniążki, a na wypłatę nie ma, bo oskubany przez tron. Ten człowiek wstydu nie ma. Powinien mieć dożywotni zakaz zatrudniania kierowców.

Edyta
@Lkr

czyli najpierw zwalnia bez żadnych skrupułów a po latach błaga żeby pracownik wrócił? niezły trzeba mieć tupet.

@Edyta

To poważny biznesmena jest(hehehe). Sam sobie powinien jeździć, albo wśród swoich kolegów szukać (usunięte przez administratora) co będzie mu jeździł za "Bóg zapłać". Może synalkowi zrobić prawko c+e. Jeśli tak samo bystry, to idealnie się nadaje do ciągania naczepy firany colimuldy. Skakanie z pasami i otwieranie dwóch boków. Do tego się idealnie nadają. Ja osobiście nie traktuję tej firmy poważnie. Dla mnie jest pośmiewiskiem. Kiedy się ogłaszał na OLX jako solidny pracodawca, poprosiłem Kolegę aby zadzwonił i wypytał. Śmieszny biznesmena nawet nie chciał podać nazwy firmy, dopiero na spotkaniu w McDonald's (hehehe).

@Lkr

Na spotkaniu przepraszam gdzie?XD Boże co to za pomysł, żeby akurat w maku. I dlaczego w sumie tam, przecież są też inne fastfoody do wyboru. Naprawdę to podejrzana sprawa się wydaje. Aż ciekawa jestem jak ów spotkanie dokładnie wygląda

@Barbara

Ja również jestem ciekaw jak to spotkanie wygląda. Czy poważny biznesmena zamawia Mc royala, czy wieś macka, a może zestaw drwala. Ciekaw jestem co potencjalny kierowca powinien zamówić w maku, aby się załapać do pracy u tego dziad transu(hehehe). Może frytki zakręcane (hehehe).

@Lkr

A ja tradycyjnie oferty nie znam, bo nie stołuję się w takich restauracjach. Chociaż mogliby wprowadzić jak jest zestaw drwala to zestaw managera jakiś, a kierowca może odbiera zamówienie w makdrajwie, żeby było szybciej?XD

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Target Marcin Żądło spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Michalina

To prawda ze wypłata jest na raty ?

Mic
@Michalina

Przy wypłacie brakuje kilkaset PLN. Trzeba się upominać. Poważny bizmesmen(he,he,he) unika tematu rozliczenia wyplaty. Jak wracałem z delegacji to albo nie odbierał telefonu, albo mówił, że nie ma czasu podjechać na Akpol. Nikt normalny nie traktuje go poważnie. Śmieszny człowiek kombinuje jak przetrwać do końca leasingow. Omijać szerokim łukiem i czasu nie tracić na pracę u tego pseudobiznesmena.

@Mic

Chciałem dodać, że zdarzało mi się tankować za swoje, a potem musiałem się prosić jaśnie pana, aby mi oddał kasę. Bizmesmen ma duże zadłużenie w eurowagu, więc nie zawsze są środki na paliwo, na karcie ev.

Edyta
@Lkr

no ale i tak dobrze że prosiłeś bo niektórzy ludzie to są tacy że się boją i wolą stracić kasę niż walczyć o swoje, więc brawo!

@Edyta

Ja się pajaców o pracę nie prosiłem, o kasę też nie będę. Dobry adwokat, wyciągi z banku, zeznania innych kierowców i nie podpisane kwity delegacji przez pewnego kierowcę. Myślę, że Inspekcja Pracy będzie zainteresowana. Ja nigdy się o nic nie prosiłem nikogo. Jak na razie to biznesmen wstydzi się powiedzieć nazwę swojej firmy. Dopiero na spotkaniu w McDonald's (hehehe)

Lkr

Śmieszny człowiek. Wypłata na raty i co łaska. Na paliwo nie ma. Na opłaty autostrad też nie ma. Po prostu idi.ota skubany przez pseudospedycję tronu

Kierman

Oj Waldku, nie wiem kim jestes ale podejrzewam ze Marcinem albo synalkiem bo któż inny mógł by napisać takie głupoty, znam dobrze waszych kierowców i wiem kiedy płacicie, w ilu przelewach i ile pod stołem, wiec nie zachwalaj tak bo nikt przy zdrowych zmysłach do was nie przyjdzie pracować, ludzie was znają, życzę wam żebyście przetrwali do końca leasingow

Kierman

Waldek

Bardzo stabilny pracodawca Pensja na czas . Stawki ogolnokrajowe .

Waldek

Bardzo stabilny pracodawca Pensja na czas . Stawki ogolnokrajowe .

Znajomy

Czego Panowie można spodziewać się po początkującym dorobkiewiczu? U troniarzy jest nieciekawie a co tu dużo gadać o nim, u nich przynajmniej wypłata jest w terminie i niema problemu z tankowaniem, można lać co dzień do pełna i nikt nic nie powie, o samo to bym ich wybrał a nie jego, podwykonawca zawsze będzie gorszy, pozdrawiam

Szczepan
@Znajomy

Z tym tankowaniem to nie tak do końca że każdego dnia i do pełna znajomy trochę się pizmieniało i to dużo kierowca obciążany jest za wszystkie uszkodzenia dwie firmy nie godne polecenia

lot

Jazda pod spedycją Tron, gdzie kierowca jest numerem. Jeśli chodzi o pracodawcę to patrzy na czym by tu tylko pensję obniżyć.

Obserwator

Witam Was wszystkich serdecznie, miałem okazje pracować w firmie Target, ponad rok temu zadzwoniłem tam w sprawie pracy, odstraszyło mnie to że gościu umawia się na rozmowę o prace w Macdonaldzie na przeciwko galerii ale mimo tego postanowiłem się spotkać, gdy usłyszałem o stawce z km podziękowałem ślicznie, serdecznie pozdrawiam

Driver

Miałem przyjemność rozmowy z chłopakami z tej firmy na Dover rozmowa stała się bardzo wylewna niestety nie w tą stronę co my jako kierowcy byśmy oczekiwali od przyszłego pracodawcy/firmy wypłata dość że śmieszna to po po wcześniejszym przypominaniu się ,jazda na oparach, tankowanie najlepiej ze swoich bo kasy brak,w domu miejsca też nie zagrzejesz mowy o zmianie systemu nie ma mowy, z góry serdecznie polecam przekonać się na własnej skórze (żartem).

Przyjaciel

Typowy sknera, wypłata na raty, gdy chcesz tankować nie ma pieniędzy na karcie, po dwuch tygodniach w piątek wracasz i w poniedziałek startujesz, główne kierunki to Anglia, stanowczo odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Target Marcin Żądło - Kielce

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Target Marcin Żądło?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Target Marcin Żądło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Target Marcin Żądło
  • Narwicka 12