Opinie o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SMC Industrial Automation Sp.z o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SMC Industrial Automation Sp.z o o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Arek

Brak szacunku u tylko 3 czy 4 znudzonych pracą osób na ponad 100 w firmie to piękny, rewelacyjny wynik, taki jak obecne wyniki sprzedaży. Nie ma szans aby zadowolić wszystkich a szczególnie tych ze wschodu, tam zawsze dziadostwem powiewało ( oczywiście są wyjątki ).

Łysi mają problemiki
@Arek

Ty kiciusiu myślisz, że jesteś tygrysem przemysłu spożywczego, a w rzeczywistości jesteś malutkim kotkiem, który bawi się papierkiem po cukierku przywiązanym na sznureczku do lampy. Mając aparycję Jabby z Powrotu Jedi byłbym daleki od wskazywania czyjegoś wzrostu jako wady wpływającej na czyjeś zdolności managerskie.

@Łysi mają problemiki

uważaj Suseł,bo może miec na ciebie teczke

Kazik -coście sk....

@Edek Edziu, spokojnie, nie podniecaj się tak, bo skoczy Ci ciśnienie, a to przy Twoim współczynniku BMI potrafi być groźne. Zamiast samemu produkować teorie spiskowe i "rozpracowywać" ludzi, skup się na pracy i poprawie wyników. Ewentualnie uzupełnił swoje wykształcenie, możesz zacząć od języka ojczystego i zasad interpunkcji - widać, że są Ci kompletnie obce. Rozumiem, że przy wystawianiu mandatów za "niemanie" świateł tego się nie stosuje, ale teraz, sam rozumiesz, stanowisko zobowiązuje. Tak przy okazji, wytłumacz nam proszę, dlaczego nazywasz naszego dyrektora Czesiem??? Przyznasz, że to nie buduje jego wizerunku w firmie. Sugeruję trochę więcej szacunku do przełożonego również za jego plecami, włażenie po same pięty w jego obecności (BTW jak Ty to robisz??) to trochę za mało. Na koniec będzie komplement: możesz być z jednego dumny, dzięki takim dwulicowym osobom, jak Ty, coraz więcej osób myśli o zmianie pracy i tej chorej atmosfery wszędobylskiej podejrzliwości. Dobra robota Edziu, dobra robota...

Dawid

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy potrzebują pracowników?

Do Franek

Faktycznie, RSO na każdym niemal spotkaniu wspomina jaki jest NAJ. Dzięki niemu Mysłowice nadal funkcjonują, przecież były do zamknięcia. Ciągle powtarza że „karma wraca”. Pytanie do kogo i kiedy? Może raportuje do Austrii i wie więcej od nas co nastąpi. Zobaczymy czy zostanie naszym Dyrektorem.

Mick
@Do Franek

Powiem szczerze, że RSO ma prawo sądzić że jest "NAJ" bo w gronie kierowników nie ma raczej konkurencji.

doradca techniczny

Przedstawienie dostwiadczenia zawodowego i swojej osoby. Pytana techniczne.

Pytania dotyczące aspektów zwiazanych z aplikowanym stanowiskiem.

Leszno
Franek

Kotek to bardziej taki Garfield niż Jabba ;-))) A RS no cóż nie jestem rozczarowany bo od czasu jak jest moim szefem to nie ma spotkania aby nie dał odczuć że jest taki naj naj

Edek

RS-ik w tym wyścigu dał się sprowokować a o to chyba chodziło. Byłeś bardzo łatwy do rozegrania tak jak i reszta Twoich sojuszników. Pokazałeś swoje prawdziwe ja i odkryłeś się (szczery i uczciwy hahaha). Jednak potwierdza się że małe jest mściwe i zakompleksione. I takie coś chce być naszym dyrektorem...

Do rozsądku...

Jeśli myślicie że Austria interesuje się treścią portalu a jego treści stanowią wartość co do wyboru managerów i strategii firmy to znaczy że to już nie tylko naiwność ale masakryczna głupota. Nikt inny tylko my sami takim zachowaniem doprowadzimy do zniszczenia świetnej firmy. SMC to coś więcej niż ambicje 3 czy 4 osób.

Zrozpaczony głupotą...

Anonimowi fachowcy i zakompleksione matołki z niziołkiem na czele, jeśli to jest przyszłość SMC to...nowi pracodawcy już cieszą się z potencjału naszych ludzi.

ajamowiebulka

Firma jest dobra dla osób początkujących/mających krótkie doświadczenie. Można zdobyć i poszerzyć wiedzę techniczną w dziedzinie pneumatyki. Każdy raczej jest skłonny do pomocy i nie odczuwa się kopania pod sobą dołków. Atmosfera raczej luźna, bez spiny. Jedynie płaca mogłabybyś wyższa. Jest na tyle niska, że inne firmy łatwo mogą ją przebić. Dlatego jeśli firma chce mieć stałych pracowników, to powinna bardziej się postarać ich przytrzymać.

dementi
@ajamowiebulka

niezgodze sie z tobą. w naszej firmie pracują wysokiej klasy specialiści z dziedziny pneumatyki oraz prężni menadżerowie. raczej nie mam miejsca na "szkółkę" bo idziemy w świat i nie mozemy sie ośmieszać niewiedzą u Klienta!

@dementi

w Tworkach pozwolili korzystać z internetu?

Dezmond

Zaiste, jak mawiał król Dezmod, zaglądnąwszy po skończonej potrzebie do nocnika: „Rozum nie jest w stanie tego ogarnąć”. ;-) Andrzej Sapkowski – Pani Jeziora

Grease

O wy psy niewierne! Widzę że zlecieliście się wszyscy jak sępy nad padliną, a przecież GSW tyle wam obiecał - wypasione samochody, stanowiska managerskie, podwyżki, zero raportowania, zero wymagań dotyczących ilości wizyt. Nasz GSW dzieli się z wami swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. A WY TO WSZYSTKO MACIE GDZIEŚ?!

Kick GSW off

RSO/SBE - na bezrybiu i rak ryba.

Przeciwnik Napoleona...

Myślę że badania okresowe powinny być częściej i szerzej przeprowadzane. Mały RS-ik dyrektorem...sama myśl o tym to jakaś komedia. Choć widać jakie ma parcie na ten stołek i dąży do tego...

M.

Witam, czemu firma nie zatrudnia kobiet na stanowiskach inz. sprzedazy? Bylam na jednej z rozmów i patrzono na mnie jak na dziwolaga , mimo doswiadczenia handlowego i kierunkowego wykształcenia. Czy tak dyskryminacja nie podlega jakimś paragrafom prawa pracy?

@M.

jeśli byłas na rozmowie w biurze poznańskim to raczej się nie dziw. Pan Kierownik niezniósł by tego , by ktoś inny przychodził z różową torbą piknikową do pracy, a i kobiety chyba raczej nie leżą w jego gestii zainteresowań ( rzecz jasna, jako handlowcy) :))

Do_M.
@M.

M. A może nie spełniałaś wymogów ? Jeśli rozmowa przebiegała równie dobrze jak Twój wpis , to mnie to nie dziwi. PS. Zatrudnia

Potencjalny pracownik

Mam pytanie w sprawie stanowiska Inżyniera ds. Sprzedaży w Mysłowicach ? Czemu ciągle trwa rekrutacja ? Czy dział się zwyczajnie rozwija czy są jakieś inne powody ?

Kark
@Potencjalny pracownik

Rotacja

hehe
@Potencjalny pracownik

Bo chcą znaleść inżyniera za 2 tys brutto z min 2 letnim doświadczeniem w branży :D

BlaBla
@hehe

Poniosło Cię gościu, prześpij się bo zmęczenie przez Ciebie przemawia. Nie masz pojęcia o wynagrodzeniach więc zamilcz.

Henryk
@BlaBla

A do jakiego działy ktoś wie? Bo niedawno była do Foodu rekrutacja na dwa stanowiska oraz szukali typowego handlowca do automotive? A teraz co? Sprężarki?

ziom
@hehe

2 tys gościu,to BlaBla w tygodniu na wyjscie na strzelnice wydaje

Niki

Słyszałem, że to bardzo dobra firma. Podpowiedzcie czy prowadzi aktualnie rekrutację?

@Niki

To była bardzo dobra firma. Teraz to taka sobie firma.

Szczery
@Niki

Są na pewno lepsze firmy niż ta. Ta jest przeciętna i nie różni się od typowych firm handlowych w przemyśle.

Robert

Witam. Na rynku headhunterskim w ostatnim tygodniu duzy ruch. W ciągu tygodnia dwie różne agencje dzwoniły do mnie z oferta rozmów na sales dyrektora " dla lidera pneumatyki w Polsce i na świecie". Poniewaz raczej Festo i Metal Work mają się handlowo dobrze i raczej nie szukają zmian, obstawiam SMC i Aventicsa może IMI Jak to wyglada z Wasze perspektywy? Krążą jakieś plotki? Nie pracowałem w SMC ani w Waszej konkurencji ale jestem z branży

obiektywny
@Robert

Zaskoczenia nie ma. Firma ponownie odnotowała rekordowy wzrost rocznej sprzedaży,na poziomie kilkudziesięciu procent. Nowy Zarząd wraz z doskonale dobraną grupa regionalnych menadzerów wykonał kawał porządnej roboty na pohybel wszystkim źle firnie prorokującym . Świetna firma.

Szczery
@obiektywny

Bankierze nie pieprz

B&S
@obiektywny

Gratuluje. Jest moc!

Irek

Słyszałem, że SMC Industrial Automation to bardzo dobry pracodawca. Myślę o aplikowaniu, dowiem się coś w temacie?

tak

Torba Worba
@Irek

Jak ty Irek piszesz takie teksty i zadajesz tak durne pytania to lepiej do nas nie aplikuj.

DoIrka
@Irek

Irek, Jedna z firm gdzie ludzi traktuje się z szacunkiem. Oczywiście musisz pracować.

Pneumatyk
@DoIrka

Wzruszyłeś nas do łez Grzesiu tym króciutkim wpisem o szacunku. Jesteś jak Ciotka Klotka, która może nie ma nic mądrego do powiedzenia, ale zawsze poczęstuje ciepłym rosołkiem. Musisz jednak wiedzieć, że na kredyt to Irek ma u nas zaufanie i życzliwość, bo na szacunek będzie musiał zapracować. Widać to na Twoim przypadku, na szacunek nie zapracowałeś, a drugiego kredytu zaufania już nie dostaniesz.

Ciekawski

Cześć, Widzę że sporo się dzieje na forum odnośnie firmy. Myślałem o aplikowaniu do SMC. Czy są planowane rekrutacje do Mysłowic na stanowisko przedstawiciela handlowego? I czy warto się ubiegać o angaż? Dajcie znać jakie są warunki. Pozdrawiam

Bigos
@Ciekawski

do oddzialu w Poznaniu tez szukamy. Pieniądze te same a narobić się tyle nie trzeba. No i nie masz obok siebie biura dyrektora i menadzerów.Generalnie luzik i nikt się nie czepia wyników,3,4 godzinki pracy dziennie i plaża.

Ornitolog

Jeśli ktoś ma lepsze auto służbowe niż dyrektor to jaki to ptak dzięcioł czy szpak a może dziobak ;-)

Skaner
@Ornitolog

To wynika albo z wielkiej skromności naszego grubaska albo z faktu że zamówił sobie jeszcze lepszy samochód.

Zostaw merytoryczną opinię o SMC Industrial Automation Sp.z o - Warszawa

• Jak się pracuje w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Zobacz opinie na temat firmy SMC Industrial Automation Sp.z o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMC Industrial Automation Sp.z o?

Kandydaci do pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMC Industrial Automation Sp.z o
3.2/5 Na podstawie 739 ocen.
  • Poloneza 89
    02-826 Warszawa