Opinie o Nik-Pol w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nik-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nik-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Jarocin

Golf

Charowka za bardzo czasu nie ma na nic. Nie wiem czy dotrwam do świąt które też trzeba będzie jeszcze pracować przy okazji nie wiem czy już nie ma problemu z tym wszystkim bo jeden już chce popełnić samobójstwo

Darek

Jak wybudowany został zakład to było dużo chętnych, którzy mogliby pracować lecz niestety dziś nie ma nas tak dużo bo majstra chcą się bzyk ac z dziewczynami które słyszałem poszły juz na komisariat!!!!!!!!!!!!!! ZBOCZENCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Serum

W gazetach wszystko jest dokladnie opisane. Mam nadzieje ze ci co potrafia z niej korzystac bardzo latwo zrozumia jaak sprawa wyglada. Mysle ze wkoncu bedzie u nas lepiej . Kiedys musi nadejsc ten dzien. Wtedy wsyscy bedziemy zyc lepiej i tak jak powinno byc a nie w spodniach ktorych niekiedy trzeba chodzic dwa dni bo nie ma nowych albo sa same duze rozmiary lub po porzedniej zmianie.

Trumna

Juz wkrotce wasze krolestwo upadnie, duzo osob knuje genialny plan , ktory niebawem sie ziści niestety musze was o nim ostrzec bo sumienie gryzlo by mnie do konca zycia.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
Konrad

Nie bedzie wyplacane normalnie to sie sami pozwalniaja wszyscy. Maly bunt by nie zaszkodzil jak mozna latwo sprawdzic to zawsze dziala. W kazdej robocie tak jest. Gdy przynajmniej jeden dzien nie przyjdzie do pracy jedna grupa cale zamowienie moze pojsc sie je.bac. To jeden z pomyslow na pokazanie ze na tym polega wspolpraca miedzy pracodawca a pracownikami

Irys

Gorzej byc nie moze. JEzeli chodzi o przepisy to naruszane sa wszystkie. JEstem w szoku ze szef na to pozwala. Przeciez to w jego interesie powinno byc dbanie o pracownikow. Jestem pewna ze nic sie nie zmieni. Predzej umre niz tu bedzie lepiej.

Krzysztof

Nikczemniki!!! A może zamieszanie tak najłatwiej, jak przychodzi do płacenia to uciekania od kłopotów z tego powodu mamy dużo kłopotów finansowych przede wszystkim Ponowne rozpatrzenie współpracy jest niedopuszczalne

Roman

NIe ma ratunku. MOwie wam mozna by sprobowac ale to jest raczej malo prawdopodobne by ludzie sie zmienili. Bo to chodzi przede wszystkim o charaktery ktore sie przeciez zmieniaja u nielicznych. Jezeli cos sie zmieni to ci dam poklon pozdro.

Sabina

Wstyd - kochani o ile mi wiadomo wszystko jeszcze mozna odratowac. Trzeba tylko chcieć. NAprawde ludzie ktorzy chca potrafia wiecej niz wam sie wydaje ale jesli ktos tylko woli siedziec i mowic o tym to nic z tego nie bedzie. Najlepszym rozwiazaniem bedzie wziasc sie w garsc i wszystko sami musimy zrobic. MIAnowicie ma ktos jakis pomysl?

goryl

Hey. Kiedy dostane moje pieniodze? CZemu ciagle slysze tylko jutro i jutro. Jesli chodzi o robote to zawsze jest a jesli o wyplacenie naleznego wynagrodzenia to nie ma. Najlepiej tak . Zlodzieje.

Szukająca pracy

Kochani jak dojechać do NIK-POL w Rudzie Slaskiej? Słyszałam że tam niedawno otwarli zakład a jakoś na necie nie umiem adresu znaleźć.To gdzieś koło Chebzia?

Potrzebujemy Waszej pomocy. Powinniscie tu przyjsc i zobaczyc to wszystko. Takich rzeczy nie oglada sie na codzien. Nie chcialbym nikomu ublizyc ale nie moge sie powstrzymac. Rozmyslam o filmie ktory niebawem pojawi sie na www.you.tube.com co dzialo sie w srodku wtedy bedie sie dzialo mam nadzieje zareagujecie tak jak przystalo na sluzby bezpieczenstwa.z góry dziekuje.

^SeBa^

Kiedykolwiek napotkalem na swojej drodze idio.te nie moge jej porownywac z majstrami w Nik-Pol. To jest bardzo dziwne wydaje mi sie ze wiekszosc tych 'osob' nigdy wczesniej nie chodzilo da szkoly lub nie posiada na tyle poziomu intelektualnego by moc rozmawiac jak czlowiek lecz ublizac samemu sobie zachowujac sie jak zwierze z zoo wypuszczone do lasu. Dzikie, agresywne i przy.jebane

Justin

Hej, Taki zapierdziel za taki grosze to tylko jakis debil moze tam pracowac albo ktos bardzo sdesperowany potrzebujacy kasy. Praca moze tylko na sezon albo w trakcji trwania zasilku tak na lewo zeby sie dorobic bylaby ok. Jesli chodzi na dluzej to chyba na 15 osob przyjmujacych zostaja 2 przy kazdym wiekszym przyjeciu tak jest. Ludzie widza ze jest ciezko ale kazdy chce sprobowac takiej pracy bo liczy na duzo kasy a tu zostawac nadgodziny trzeba raz nadplaca potem zabiora itd.

Patryk

Czesc.Ja niejestem rozczarowany.WIem ze tak jest w wiekszosci zakladach produkcyjnychy. Zawsze oszukuja na pa wyplatach nie tylko w nik-pol. Jezeli chodzi o inne przepisy to nie powinno to byc rozczarowaniem. Niewiadomo czy odprowadzane skladki zusowskie to tez trzeba by sie zainteresowac bo nawet nie mamy paskow. To tez dziwne podobno szkoda kasy na papier.

Tom

You stupped !! It's work the NIk-Pol. Young people this work anything not Nik-Pol. Sometimes people scared woks anything aus

Artur

Witam. Jezeli moge dodac cos od siebie to powiem ze nie jestem zadowolony pod zadnym wzgledem. Nic nie jest tak jak powinno byc. Wyplaty maleja, robic trzeba coraz dluzej idluzej jezeli chodzi o czas pracy to naruszane sa tutaj wszelkie mozliwe przepisy naginane pod kazdym katem. Wyzysk. Hamstwo. Bijatyki. Kłotnie. Szum ze az do pracy sie isc nie chce. Gdyby atmosfera byla inna to moze bym sie skusil zaprosic do nas mojego znajomego ktory nie ma pracy. W takim przypadku sam zastanawiam sie nad odejsciem. Ciekaw jestem jak dlugo zaklad u nas pociagnie, bo slyszalem ze nawet towar jest zepsuty.

Mateusz

Na takie rzeczy to moze zareagowac tylko sad. Zeby cos sie zmienilo i porzadnie trzeplo i wstrzasnelo to moze tylko poradzic sprawa sadowa. Jesli nie staco kogos jest adwokat z urzedu i mozna wszystko zalatwic.

Radek

Kurewnie nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!Bagno jakich malo. Smrod halas zimno ludzie wrzeszcze przekrzykuja sie , ostatnio nawet ludzie zaczli o tym pisac w gazetach !!!!!!!!. Taki zum na cala Rude Śląska nowy zaklad nowy zaklad i co Wstyd. Ludzmi pomiataja, Wyplaty okropnie malo. Na kopalni lepiej sie zarobi a i mnie j sie narobi czlowiek. Mam swoj wiek i uwierzcie mi wiem co mowie. Mobbing to codziennosc i o malo nie doszlo do proby gwaltu. Zal takie rzeczy w bialy dzien.

Heniek

Ja rowniez uwazam ze zaklad powstajac u nas w Rudzie Ślaskiej powinien sie jakos reklamowac dobrze. Z tego co widze to nikt nie jest zadowolony moze dojdzie do tego ze znowu beda musieli sie przeniesc pozatem wybudowany jest zbyt blisko osiedla jak sklep moze licza ze dzieki temu wiecej ludzi bedzie tam praowac. Maja takie zapotrzebowanie na ludzi a zachowuja sie jakby nie zalezalo im na ludziach tylko tona i tonaz .

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Jarocin

• Jak się pracuje w Nik-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Nik-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nik-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol