Grupa TSO
counter
3 11 16 5 1
Pedro Nowy wpis

Czy taką macie dobrą pracę, że zupełnie zapomnieliście i forum?

Barnaba Nowy wpis

Firma ma bardzo dobrą opinię, praca jest dobra a ponieważ brakuje na rynku fachowców to niestety jest jej sporo.

Aniula Nowy wpis

Miejscówka: Biuro dobrze położone komunikacyjnie, wkoło są miejsca, gdzie można wyjść na obiad. Plusy: Praca ciekawa. Jak ktoś chce, to ma możliwość wyjazdów albo z grupami, albo na koordynacje. Są też wyjazdy na zagraniczne targi. Wypłata zawsze na czas. Minusy: za mało osób by ogarnąć wszystko co jest do zrobienia. Krótkie terminy przygotowania ofert. Wynagrodzenie raczej średnie. O odebranie nadgodzin trzeba walczyć. Był fajny zespół, którego już nie ma.

Administrator Nowy wpis

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w Grupa TSO. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zenek

Czy firma działa? Patrząc na forum mam wrażenie jakby nikogo już nie było? Jest tak dobrze w pracy, że nie chce sie pisać? czyli można aplikować?

Hanna

Jesteś pracownikiem Grupa TSO? Co możesz napisać o pracy w tym miejscu? Chętnie dowiemy się więcej o panujących warunkach w firmie. Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu?

sporo

Rzeczywiście wymagania mają spore @jarog. Jak widziałem ofertę na key account executive to wymagali minimum 3 letniego (udokumentowanego) doświadczenia na podobnym stanowisku zdobytego w agencji eventowej, marketingowej lub innym miejscu odpowiadającym zakresowi obowiązków oraz doświadczenia przy tworzeniu prezentacji.

kock

Ja tam nie wiedziałem, ale też się chętnie dowiem ile tu zarabiają.

ogolne zarobki spoko(srednia + premia), atomosfera w pracy dosc spoko (z szefami tez), ale jesli wliczymy to ilosc poswiecanego na prace czasu poswiecenia wobec rodziny, czeste wyajazdy, zdarzaja sie dni po 20-40 h pracu ciaglej. z wiadomych wzgledow nie mozna sie przeciwstawic.

dymek

Ja jestem zadowolony, duża swoboda działania, bardzo dobre kontakty z osobami decyzyjnymi w korporacja, premi różne, fajny kierownik sprzedaży

Handlowiec

Pracuje od 4 lat bardzo sobie chwalę polecam

pracowałem

strata czasu. marne zarobki, duże wymagania, zero narzędzi/materiałów, śmieciowe umowy.

byłem przedstawicielem handlowym w tej firmie,jak minal okres probny powiedzieli do widzenia i podejrzewam zatrudnili kolejnego tez na okres probny i to wszystko

pin

mam ten sam problem, ktoś coś wie?

dstwiciela handloweg

proponują mi stanowisko konsultanta turystycznego/przedstwiciela handloweg. Czy ktos pracował lub pracuje w grupie tso i mógłby sie na ten temat wypowiedzić co o tym sądzi??? Nie chce sie wkopać w współprace z wyzyskiwaczami. Byłbym wdzieczny za waszą opinię.

SK

kiepskie zarobki,duża rotacja i wyzyskiwanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa TSO - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Grupa TSO