STACJA PALIW BP, HOTEL GRAMBURG

Zblewo

Opinie o STACJA PALIW BP, HOTEL GRAMBURG

kobi

pracuje na stacji bp.i nikomu naprawde nikomu nie polecam tej firmy jest nie solidna.wszystko tylko pieknie wyglada ale jak sie tam juz popracuje to jest rozczarowanie.wymagania ponad mozliwosci place???1400 zl za 200 godzin pracy?a po drugie[usunięte przez moderatora]zal wielki zal za w 21 wieku istnieja [usunięte przez moderatora]

PRACA W HOTELU ORAZ STACJI BP JEST SOLIDNA ,ROZWOJOWA PRACUJĄC ZDOBYŁAM DUŻE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE,ATMOSFERA I LUDZIE TAM PRACUJĄCY SĄ SOLIDNI ,UCZCIWI,PRZYJAZNIE NASTAWIENI,DOBRA WSPÓŁPRACA. MINIMALNE WYNAGRODZENIE 1600ZŁ

Zostaw opinię o STACJA PALIW BP, HOTEL GRAMBURG - Zblewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STACJA PALIW BP, HOTEL GRAMBURG