COWI POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o COWI POLSKA SP. Z O.O.

palik

worek, jeżeli przez długi okres czasu pracując u nich nie byliście w stanie wynegocjować lepszych zarobków to szczerze współczuję. Wiem że na rynku ludzie potrafią więcej zarabiać także wszystko jest możliwe. Ciekawe jakie plany mają na przyszłość jakby wszyscy chcieli odejść

WorekBigosuPL

W Cowi praca za 5 zeta Płaca cienka jak pierd kreta W każdej chwili minus, kicze (usunięte przez administratora)takie, że aż kwiczę Suchary dyrektora wprost od Strasburgera W Cowi doją Cię jak frajera W pracy, przerwach, na szkoleniach Złote góry tam się wciska .....

an

Generalnie, byłem pracowałem i... 1) firma dla osób samodzielnych i odpornych na stres związany z pseudo księgową 2) prezesa - ciężko ustrzelić ale jest do porozmawiania ale niestety prezes swoje a księgowość swoje - taka siłą wyższa 3) generalnie na początku zeszłego roku (2014) nastąpiła zmiana kierunku działalności firmy - praktycznie pełna wymiana składu osobowego, GIS się odłączył od Wrocławskiego oddziału i chyba na tym lepiej wyszli 4) jeżeli ktoś ma zamiar skorzystać to w sumie dzięki wyjazdom na zagraniczne projekty można sporo zyskać do CV 5) ludzie jak ludzie, każdy jest inny i na swój sposób specyficzny, ale raczej nie ma większych tarć - oczywiście poza księgowością 6) zarobki - żadna rewelacja ale nie można też narzekać - kwestia nastawienia

Melo

Cowi Polska pozwala rozwijać umiejętności w zakresie projektowania z użyciem najnowszego oprogramowania. Tylko międzynarodowe projekty (np. Tanzania, Kamerun, Dania, Szwecja, Norwegia). Wyjazdy integracyjne. Organizowane kursy oraz super atmosfera w pracy. Na początku tez miałem wątpliwości po tym co tutaj przeczytałem, ale jak wiemy negatywne opinie piszą tylko osoby sfrustrowane, które nie maja gdzie wylać swoich żalów. Polska mentalność jest taka, ze najlepiej kogoś obrzucić błotem i zostać samozwańczym bohaterem przed monitorem. Ja szczerze polecam. Najlepiej wyrobić sobie opinie na własnej skórze. Zawsze istnieje możliwość 2 tyg wypowiedzenia;] Pozdrawiam

Budzik

To prawda Bil. LoL to bardzo ciekawie zarządzana firma. Państwowa Inspekcja Pracy nie powinna stamtąd wychodzić. Powinni miec tam swój stały pokój i przeprowadzać jedną niekończącą się kontrolę.

Bil

Dziadostwo. Średnia długość zatrudnienia w tej firmie to 1 rok. Ludzie sami odchodzą. Na stronie internetowej chwalą się twarzami ludzi, których sami zwolnili. Bezczelość. Czy może być coś bardziej dennego niż Cowi Polska? Nie.

Sonic

Pracuje tam chamska księgowa która zawsze ma o coś pretensje.

Amore
@Zen 09.02.2015 15:09
Wszystkie księgowe są chamskie i zawsze mają o coś pretensja - taka specyfika zawodu:)

Nieprawda. Nie wszystkie ksiegowe sa chamskie! Nikt nie musi byc chamski w pracy. To nie specyfika zawodu tylko specyfika tej osoby.

kamil
@Sonic 01.02.2015 22:43
Pracuje tam chamska księgowa która zawsze ma o coś pretensje.

Moze ma za duzo kompleksow ktorych nie wyleczyla jeszcze?

Zibi

A do gis-u rekrutuja? Jestem na etapie szukania nowej pracy i dobrze byloby miec jakies świeże opinie o firmie. Znajomi, którzy tam pracowali, mówili, że nie istnieje osoba, ktora tam pracowała i była zadowolona? Jak tam jest, naprawde tak źle? Jaki jest szef i inne osoby z dyrekcji?

axe

O, widze, że Hubert, interesuje nas to samo stanowisko, mam nadziejję tylko, że nie będziemy musieli zostać dla siebie przeciwnikami w biegu po stołek w Cowi polska, haha. :) bo ja doświadczenie mam sporo ponad 5 letnie więc mam nadzieje że mam spore szanse jak tylko coś się pojawi. Cały czas trzymam rękę na puslie

SIM SON

Jeśli was to interesuje to firma COWI POLSKA SP. Z O.O. ogłasza nowe rekrutacje. Zajrzyjcie na forum i zobaczcie świeże stanowiska do wzięcia. Pozdrawiam Projektant Kolejowy / Asystent projektanta (linie, stacje, węzły kolejowe)

Anonim333

Ten dziwny twór jeszcze istnieje? Pracowałem tam kiedyś i z perspektywy czasu muszę stwierdzić, że to najgorszy szef jakiego miałem.

Anonim

Czy jeszcze rekrutuja? Chcialem wysłać cv, ale opinie na temat firmy sa straszne. Jak można mieć takie opinie? Nie znalazłem drugiej takiej firmy na tym portalu.

xyz

Prawda że w firmie zostało 6 osób, wliczając księgowość która jest nie do ruszenia to będzie jakieś 8 osób. Przetargi to może kiedyś wygrywali, teraz ludzie przychodząc do pracy i zastanawiają się co mają robić.

We Wroclawiu zostalo 6 osob.

Z tego co slyszalem, to zostalo tylko 6 osob, wiec jak tu mowic o jajkiejkolwiek rotacji. A bylo kiedys 40.

aggga

ta firma jeszcze we Wrocławiu ma swój oddział?? byłabym baaardzo zdziwiona gdyby tak było :-)

erty

Chyba rotacji zbyt wielkiej nie mają, bo trudno znaleźć mi ogłoszenie od cowi polska, byłby tez wiekszy ruch na forum, a tu cisza.

wulka

atmosfera pracy jest dobra jeśli przeczytać opinie innych, ale może ktos ma świeże informacja na ten temat, bo wiadomo, że sytuacja w ciągu kilku lat mogła się zmienić, w zależności też od tego kto tam pracuje, jaka jest rotacja pracowników

Gall

Szef nie ma większego pojęcia o prowadzeniu z sukcesem biura projektowego. W firmie rządzi księgowa, która charakterem przypomina gobliny z książek o Harrym Poterze.

ja

jestem absolwentką geologii i dostałam możliwość robienia stażu w Cowi i w Urzędzie Marszałkowskim... Co polecacie?

Opinie o COWI przypomniały mi czasy spedzone w Pryzmacie w częstochowie. dosłownie kopiuj wklej to samo. szczerze nie polecam!!

probować oczwiście możesz ale wątpię, że w cowi Ci się uda i ogólnie nie polecam, ale skoro jesteś świeżo upieczonym absolwentem to każde doświadczenie zawodowe jest ważne. Powodzenie

fado

Czyli tylko GiS? Jestem świezym absolwentem ochrony środowiska i roznosze swoje papiery po firmach na Dolnym Śląsku. Pytam się o COWI i inne profile działalności (odpady/ścieki), bo nie wiem czy mi sie opłaca tam jechać osobiście i próbować kogoś nimi zainteresować.

w tym monencie to wlaściwie chyba niczym innym, polikowidowali działy i pozwalniali ludzi :-)

fado

a czym oprócz GiSu COWI we Wrocławiu się zajmuje?

gisek

niestety większość minusów: niekompetencja kierowników, praca przy jednym projekcie - monotonia, brak rozwoju, małe pensje napewno nie adekwatne do wykształcenia i wykonywanej pracy, 2 zmiany, walka o premie bo przy takiej pensji każdy grosz sie liczy, traktowanie pracowników przez zarząd jak roboty gdzie kazda chwila nieproduktywności jest strata dla firmy chodzi mi tu głównie o dodatkowe urlopy (oddanie krwi, na dziecko) czy przerwy... hmmm plusy: młoda i fajna ekipa GIS, wypłaty w terminie, świadczenia obowiązkowe wypłacane - wiem że to powinna być norma no ale nie zawsze tak jest ale dla samej atmosfery nie warto strata czasu i energii

seba

jedna wielka porażka.....firma po równi pochyłej spada w dół..i bardzo dobrze bo tak się dzieje jak się ma ludzi za nic i prócz ładnego wypowiadania się nie potrafi się NIC! szczerze odradzam, bo prócz nerwicy i pogarszającego się wzroku się nic tam nie zyska!!! uciekaj jak najdalej od pseudo duńskiego tworzywa

jacek

COWI POLSKA- "wspaniała firma z ogromnymi możliwościami i kapitałem rozwojowym oraz duńskimi korzeniami"... z pozoru niby wszystko pięknie, ale: Wydział GIS = nigdy nie spełniane obietnice, traktowanie pracowników jak zło konieczne, to było niemal od początku. Z czasem doszło zastraszanie, nieludzki wyzysk, szeroko rozumiany i stosowany mobbing, śrubowanie terminów ponad ludzkie możliwości, oszukiwanie na wypłatach oraz (śmiesznie małych) regulaminowych premiach, a także bijąca po oczach i zwalająca z nóg niekompetencja ze strony zarządu i kierownictwa... wszystko w systemie dwu-zmianowym za pensję niewiele ponad najniższą krajową. Jeżeli ktoś jest w stanie wytrzymać traktowanie jak murzyna w kamieniołomie, ze świadomością że jedyną rolą niezbyt rozgarniętego kierownictwa jest machanie batem, a nie pomoc przy projekcie - może nie wypali się do rozpadu "firmy" która pomimo swej promowanej "duńskości i wspaniałości" i tak już dogorywa. Innymi słowy stary Techmex pod nową nazwą. Idealne miejsce żeby się dorobić garba, nerwicy i okularów. Przed wysłaniem CV skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

AŁŁA PUGACZOWA

COWI- PROWIZORKA,WYKORZYSTYWANIE,OBŁUDA,FAŁSZ.TANDETA PRZYOZDOBIONA ZAGRANICZNĄ DUŃSKĄ KOKARDKĄ KONSUMUJĄCĄ WIĘKSZOŚĆ WYPRACOWANYCH ZYSKÓW PRZEZ POLSKICH MURZYNKÓW. PEREŁKI W KORONIE TO PREZIO DESPOTA,ŚWIRNIĘTA KSIĘGOWA ORAZ SUPER INDOLNET U WŁADZY W BIELSKU BIAŁEJ.OMIJAĆ TEN SYF Z DALEKA CHOĆ WYGLĄDA ŻE I TAK ZDYCHA TEN KAPITALSITYCZNY NOWOTWÓR.

wwrrr

nie ma sensu tracić czasu na pracę w tej firmie, ani się niczego nie nauczysz, ani nie zarobisz

kulawy

dziadostwo dziadostwo nic wiec nie warto pisać, omijajcie z daleka, firma zatrudnia z wyzszym wyksztalceniem a placi jak ludziom z zawodówki

egon

Jedynym powiazaniem firmy COWI z Dania jest to, ze dyrekcja tej firmy i prezes zachowuja sie w stosunku do pracownikow jak filmowy (usunięte przez administratora). Podsumowujac - Klawo jak cholera!!!

A czy zajmuje sie ta firma? Sadzac po nazwie jest to chyba przetworstwo mleczne lub miesne. A skad ta firma w Bielsku? Kto zna odpowiedz?

Zostaw opinię o COWI POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COWI POLSKA SP. Z O.O.