M-Profil

Węgierska Górka

Opinie o M-Profil

Joanna

@adam nie jestem niestety pracownikiem M-Profil, ale może na forum znajdą się osoby, które będą w stanie odpowiedzieć Ci na te pytania. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? A może chodzi o zajęcia z pewnego obszaru?

Joanna

@Piotrek firma zmieniła i nazwę i zarząd? Jak to w tej chwili wygląda z załogą i miejscem pracy - tu też zaszły jakieś zmiany? Wszelkie konkrety wyjaśnią sytuację osobom, które poszukują ofert pracy.

adam
@Joanna 02.09.2017 12:25

witam proszę mi napisać coś więcej na temat oferowanej pracy oraz na jakich warunkach są ludzię zatrudniani jestem z okolic węgierskiej górki mam kurs na mig 135 dziękuje za odp. adam82_26@o2.pl

Piotrek

Teraz firma MTP czyli nowy zarząd chce pozyskać spawaczy z okolic Żywca i nie tylko wiem bo dzwonili do mnie z atrakcyjną propozycją może się zastanowię. Ale czy coś się zmieniło? Dajcie znać!!!!!

Joanna

Pracujesz w M-Profil? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

edek
@Joanna 31.03.2017 11:42

Witam teraz nie m-profil a MTP poszukuje spawaczy oraz ślusarzy proponuje dobre warunki oraz wynagrodzenie zainteresowanych proszę o składanie CV!!!!

cia

A jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Pozdrawiam

ooo
@cia 18.09.2016 22:13
A jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Pozdrawiam

Super! na karpia byla premia tylko pracować ;-)

kita

super firma zajebiste zarobki zajebista atmosfera wszystko jest git.... tylko tej firmy juz nima......

kita

to nie agregat uprawowy to disco polo rytm miarowy

gorol

BUHAHAHAH !!!! w KRSie to wiele firm jest aktywne

gorol

PADAKA - ta firma już nie istnieje

kitaszewski i wszystko jasne

Obiboki nie pracuja w tej zacnej firmie...

obibok

w firmie po staremu wypłaty neregularne płacone na raty a Szefostwo buduje nowe wille i zakłada kolejne spółki

kitaszewski i wszystko jasne

super firma dobra kasa.. polecam)

byly pracownik

spawacz zarobi 12, 13zł po roku moze dostanie 14 ale to jest raczej stała ekipa, która sie nie zmienia

onoki

Czemu w ogóle praktycznie przez pół roku była tutaj taka cisz ana forum? Czy M-Profil tak rzadko prowadzi rekrutacje, nie ma wewnątrz rotacji, że nikt się nie udziela? Nie macie równiez powodów do narzekań, jakie wystepuja na tego typu forach, że nie piszecie komentarzy? Warto sie firmą zainteresować?

kamyk

chlopaki na ile moze liczyc spawacz w m profilu da sie zarobic????

SzCzErY

Z kogo Wziąc przykład? z tych co nic nie robia?

SzCzErY

firma, która ma bardzo duzy potencjał i( usunięte przez administratora ) Zero zainteresowania wobec swoich pracowników. Premie za robote dostają tylko ci co tak napawde nic nie robia tylko pala papierosy i podlizuja sie szefostwu. Atmosfera do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a 10zł dla człowieka który cały dzien szlifuje cięzka szlifierka w hałasie i brudzie to smiech na sali.

B-C

Firma podrabiaczy innych firm, tułająca się po sądach, a jej wyroby to jedna wielka makabra, u nas o tej firmie nikt nie chce słyszeć na KWK, na pewno praca nie jest pewna w takiej firmie

KWK

Nie wiem jak w firmie ale jakość Panstwa produktów odbiega od wszelkich norm.

Marcin

Witam. Jak tam warunki pracy w M Profil ,zarobki , atmosfera ,dodatki za soboty. Mają od dzisiaj ofertę pracy jako spawacz.Nie chce się wpakować w jakieś [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .Proszę o odpowiedz obiektywną i konkretną . Pozdrawiam

jaki79

Moja żona pracowała tam przez miesiąc na umowę zlecenie.Przepracowała ponad 200 godz.Praktycznie się nie widywaliśmy bo non stop była w pracy. Dziś dostała wypłatę 1300zł i się rozpłakała.Wszystkie weekendy spędzała w pracy zamiast z dzieckiem.Uważajcie na tego (usunięte przez administratora) ,bo najpierw obiecuje złote góry ,a później robi z ludzi (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora),STANĘ NA GŁOWIE ŻEBY UCHRONIĆ TE DZIEWCZYNY PRZED ŚREDNIOWIECZNYM TRAKTOWANIEM.ZA KILKA DNI ODWIEDZI CIĘ TV.

Adam

Było co na karpia?

górczanin

Większość ludzi pracuje poza gminą np. w Żywcu w Bielsku Białej itp.

gosc

Wegierska Górka jako Gmina jest atrakcyjna dla zwiedzajacych lub przebywajacych na wczasach ,ładny krajobras .Martwi mnie jedynie jedno z czego te ludzie zyja z wielkim szacunkiem tam niema pracy i nigdzie obok .Kiedys była Odlewnia Zeliwa Huta ,było jakies utrzymanie obecnie niema nic ,no moze jakas mała firma co z reszta ludzi czy Gmina daje wszystkim darmowe posiłki .Czekam na odpowiedz .

cięciniok

widzę ze kolega Dawid nie zapoznał się z opiniami poprzedników :-) róbcie dalej jak woły na(usunięte przez administratora) buhaha

Dawid J

Witam Czy któryś z pracowników mógłby mi podać jakieś namiary do m-profil ponieważ przeprowadziłem się teraz i szukam pracy na miejscu jakoś Spawacz(usunięte przez administratora) Z Góry Dziękuje

pogan

smiać mi się chce jak teraz spominam pracę w m-profilu (usunięte przez administratora)

henio

omijajcie tą firmę szerokim łukiem

Picasso1234

Jeśli chodzi o(usunięte przez administratora)to jest prawda bo nawet ambicji ani odwagi nie mieli by ludziom życzenia wielkanocne złożyć o pieniądzach to pomarzyć , bo oni mają ale na wczasy !!!

tadziu

(usunięte przez administratora)macie jeszcze wypłaty?

x

Jak nie mają (usunięte przez administratora) na wypłatę 10-tego to niech auta posprzedają(usunięte przez administratora)

dziaba

były pracownik - człowiek ściema 2 - 2009-12-04 09:40:21 A mi tam wcale nie było aż tak źle... Totalna ściema zwłaszcza na nockach(usunięte przez administratora). Zarobki całkiem niezłe. Montaż kamer nieco ograniczył możliwość ściemniania oraz liczbą kryjówek. zapomnialeś dodać, że wpierw należało kupić dużo gorzały tak żeby starczyło także dla brygadzisty, i wtedy dopiero była sielanka. tak wiec jesli zarobki ci odpowiadaly to jeszcze odejmij koszt tej wódki x2 i wychodzi na to że ta sciema jednak kosztowała!

były pracownik - człowiek ściema 2

karpik

koledzy ciekawe czy na karpia dostaniemy jakis grosz od tych biedakow!? Znajadz życie znowu beda tylko życzenia

nie ważne kto

spawacz - 2009-10-04 11:52:22 Praca owszem ciężka ale wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań, atmosfera ok, prezesi młodzi i wyrozumiali, jedno jest pewne dla leserów nie ma tu miejsca a Ci co musieli odejść za (usunięte przez administratora) nic dodac nic ujac, szkoda slow- to poprostu reklamowka jednego z lizodupów włascilcieli. adekwatne to za trudne słowo jak widac dla ciebie "kolego", nie ma sie co rozpisywac bo i tak napewno zbołkotujesz moja wypowiedz- (usunięte przez administratora) pozdro dla normalnej czesci ekipy, no i oczywiscie dla sroca.

spawacz

Praca owszem ciężka ale wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań, atmosfera ok, prezesi młodzi i wyrozumiali, jedno jest pewne dla leserów nie ma tu miejsca a Ci co musieli odejść za(usunięte przez administratora)

były spawacz

chora atmosfera a kasa wszystkiego nie załatwi Wielkie rozczarowanie

byly pracownik

SPAWACZ - 2009-07-05 16:45:17 Firma rozwojowa, dobre zarobki. zarobki owszem dobre, ale wszystko ma swoja cene i nie dla wszystkich dobre, warunki pracy cieżkie, atmosfera nieciekawa.

SPAWACZ

Firma rozwojowa, dobre zarobki.

Zostaw opinię o M-Profil - Węgierska Górka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Profil