MCR Corporation Janina Mincer

Reguły

Opinie o MCR Corporation Janina Mincer

Marian

Jest to nowa firma nowi właściciele i nowa kadra kierownicza . Nowe samochody itd . Zmiana na dobre o 100 % .

Jarek

Witam Slyszalem ze jakies zmiany zaszly w firmie i nowy dyrektor produkcji jest czy cos sie w tej firmie zmienilo na lepsze czy nadal tak jak bylo? Pozdrawiam i czekam na info.

lolek

Zgadzam się się z opinią przedstawionej przez innych.Pracowałem tam kiedyś-"wielki cyrk na kółkach". Syf,kiła i mogiła.Dawno chyba nie było tam Państwowej Inspekcji Pracy, Właściciele firmy zadufani w sobie. Nie polecam komu kolwiek tam pracować,jednym słowem,Chuuuuujnia.

zeno

Rodzinna firma pożal się boże , sprzeczne decyzje właścicieli zadufanych w sobie, płace pod stołem . Nie polecam tej Spółki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zenek

Niema w tej firmie rodzinnej atmosfery, wszytsko jest na Pan/Pani. DruGa rzecz słabe produkty i rynki zaniedbane, po trzecie co jest chyba najważniejsze podstawa 3000 brutto plus mega słaby samochód seat. Oprócz tego masz na blachę znać po tygodniu pracy wszystkie składki w produktach.Dla początkujących ych spoko praca ale dla wyjadaczy dramat

kot

Firma na spotkaniu pokazuje jedno a rzeczywistość zupełnie inna , Wynagrodzenie po przepracowaniu dopiero siedmiu dni się należy. Robią więc wszytko abyś nie dotrwał tych siedmiu dni , Syf i brud a oni tam produkują kosmetyki . Wygląda to na specjalnie zaplanowany przekręt i wykorzystywanie ludzi.

wół roboczy

Zgadzam się z przedmówcami , żałosne , zarządzane przez amatorów miejsce. Praca do kitu.

yyyy

szukają teraz na Kujawsko - Pomorskie. Widzę dość stare wpisy,niekorzystne. Może się coś zmieniło na lepsze od tamtej pory ?

alvaro

pracowalam w tej pożal sie Boże tym czyms bo to nie firma auta rozklekotane bez radia telefon sam sobie kombinuj bo oni nie daja i tym bardziej nie placa kontakowac sie nie wolno miedzy soba a smierdzace pandy maja gps wiec 0,50 gr za kazdy nadprogramowy kilometrr i jeszcze odliczasz sobie rabat ktory ma hurtownia od tego co sprzedales a polisa oc dziala tylko do piatku w weekend nie zenada po prostu podwyzki dostaja tylko pupile frajerska firma

Ela

Trzeba dokładnie ustalać warunki wynagrodzenia i domagać się podpisania umowy przed rozpoczęciem pracy. Większą część wynagrodzenia dostaje się "pod stołem", o czym osoba zatrudniana dowiaduje się po kilku dniach pracy, kiedy dostaje umowę. Właściciele często nie dotrzymuja również ustaleń co do obiecywanych kwot.

Zostaw opinię o MCR Corporation Janina Mincer - Reguły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCR Corporation Janina Mincer