Aspiro Sp. z.o.o.

Gdynia

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

Aspiro Sp. z.o.o.
3 2 6 1

Opinie o Aspiro Sp. z.o.o.

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Aspiro Sp. z.o.o.?

mocne

atmosfera w kredytach, usługach finansowych i ubezpieczeniach bywa róż,a jest parcie na wyki mocne

Franio

Pracowniku czy jesteś liderem, Dyrem i czy dopiero zacząłeś tą pracę, ale faktów się niestety nie da zmienić Minęło już tyle czasu i mamy rok 2013 a w Aspiro dalej mamią, kłamią i teraz starają się przyjąć kogo się da żeby chociaż placówki były obsadzone. [usunięte przez moderatora] co prawda już nie ma ale są inni [usunięte przez moderatora] głównie spuścizna [usunięte przez moderatora] skończy. Banda [usunięte przez moderatora] i tylko raporty, raporciki, 4 skrzynki pocztowe, niedziałający system, wszystko na własny koszt, zero merytorycznych szkoleń- praca w stylu "siadaj i sprzedawaj" tylko nie ma komu i nie ma czego. Ponadto od drugiego kwartału BRE Bank, mBank i Multibank stają się jednym mBankiem wraz z całym zapleczem, a co za tym idzie wycofanie całkowite sprzedaży mB przez Aspiro. Ostatnio[usunięte przez moderatoa] że pozyskują "tajemniczego inwetora" - HAHAHAHAHA - taki sam inwestor jak na stocznię w Gdańsku. Krótko mówiąc ludzi którzy stanowili siłę mBanku i jej innowacyjność już dawno nie ma w strukturach spółki bo tak niestety jest u nas w kraju że ten co się zna i potrafi musi żyć w cieniu jakiegoś [usunięte przez moderatora] z koneksjami. W ciągu 2 ostatnich miesięcy wypowiedzenia złożyło jedna trzecia stanu - pozostali jeszcze ci co naiwnie wierzą w odrodzenie lub kończą jeszcze pozaczynane tematy. Znając parę osób z Trójmiasta (starych pracowników) i rozmawiając z nimi śmiem twierdzić, że kazano Ci robić dobry PR, lub robisz to we własnym interesie żeby ludzie nie pouciekali :) Pozdro

pracownik

nie słuchaj głupich opinii osób zawistnych i takich którzy chcą powylewać żółć. Sam sprawdź czy praca w młodym, zgranym zespole Ci odpowiada. Doceniają dobrą pracę, płacą najwięcej na rynku na analogicznych stanowiskach. Radzę - sprawdź.

Zostaw opinię o Aspiro Sp. z.o.o. - Gdynia

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aspiro Sp. z.o.o.