Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

@Pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Szkolenia są w godzinach 8-16. Swoją prace trzeba wykonać ale Zarząd jest elastyczny i służy pomocą w określeniu kiedy odpracować te godziny. Najczęściej jest to w tygodniu po pracy zostając dodatkowo te 2-3 godzinki.

anonim Nowy wpis
Kandydat
@@Pracownik

Okej a zasady tamtej wspomnianej lojalki to jakie będą? I czy nie da się obecnie jakoś tego obejść? Jakie są jej konkretne zasady i co jeśli dojdzie do zerwania postanowień? Czy często to się zdarza?

Nowy wpis

Pracodawca

@anonim

to są już kwestie indywidualne i nie podlegają generalnym zasadom. Każda umowa jest rozpatrywana odrębnie

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Magdalena
Kandydat

Czy to jest odniesienie do opcji z możliwością zrealizowania praktyk w instytucie? był tego typu wątek poruszany na forum ale podobno jest to kwestia indywidualna, istnieje elastyczne podejście do praktykanta? Co z zakresem szkoleń w ich trakcie, jest ustalony sztywny program? Co na niego obecnie się składa?

Pracodawca

@Magdalena

Dokładnie tak. Plan praktyk jest każdorazowo indywidualny.

Xenia
Inne
@Magdalena

Szkolenia są w czasie pracy, wiec trzeba to uzgodnić z zarządem kiedy i jak to odpracować

Magdalena
@Xenia

Jaka jest konkretna oferta omawianych szkoleń? Cały ich zakres musi zostać zrealizowany w odpowiednim czasie? Co przynależy do tych obowiązkowych i czy istnieje pula do wyboru dla chętnych? Ile czasu w praktyce mogą zająć?

Pracodawca

Szkolenia są wybierane indywidualnie, w różnych godzinach i nie wymagają nadgodzin ani odpracowywania.

Szczery Nowy wpis
Inne
@Magdalena

Szkolenia są w godzinach pracy. Wystarczy spojrzeć na stronie. Podpiszesz lojalkę na pare lat za paromiesięcznej szkolenie a dodatkowo musisz zrobić swoją robotę, wiec pozostaje tylko pracować w nadgodzinach

Alexandrinum
Były pracownik
 Pytanie

Słabe zarobki, oszczędności na wszystkim, brak możliwości skorzystania ze szkoleń, praca za 2 osoby. Czego chcieć więcej? Polecam

meduza

@piotrek myslisz że cięzko? Moim zdaniem cięzko nie jest, duzo ludzi konczy teraz i rachunkowość i prawo. Natomaist moim zdanime większy problem może stanowić żeby taka osoba miała wieloletnie doświadczenie, a wiem że i na tym pracodawcom bardzo zależy

Niki Dułow
Kandydat
 Pytanie
@meduza

W niby co wnosi doświadczenie? Ktoś robi to samo ileś lat i od tego rozumu mu przybywa? Komunizm się skończył. Mentalna baza danych różnych sytuacji może być przyswojona w trakcie nauki plus wrodzone zdolności i potencjał.

Marcin
Pracownik
@Niki Dułow

Witam Wykształcenie jako baza jest ważna. Ale doświadczenie jest najważniejsze. Wykształcenie jest jak oprogramowanie, które dostajesz ( zdobywasz) ale dopiero umiejętność ( doświadczenie) praktycznego wykorzystanie tej wiedzy daje prawdziwe możliwości. Za 10 lat to zrozumiesz. Pozdrawiam serdecznie

Magdalena
Inne
@Marcin

i instytut czy też sama praca w nim po czasie nie daje tego typu sposobności? mam na myśli to wspomniane praktyczne wykorzystanie wiedzy w adekwatnych sytuacjach? jak taki przykładowy dzień z pracy przebiega?

Doradca Podatkowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Firma nie informuje o wynikach rekrutacji co świadczy o kulturze osobistej jej managerów. Rozmowa była b. ogólna. Prowadzący wyraźnie oczekują pochlebstw. Na koniec usłyszałem słowo "dość". Co jest zwrotem, świadczącym o zadufaniu i dupkowatości prezesa oraz przewidywalnych relacjach pracownik pracodawca. Do dzisiaj nie mogę odnaleźć jego zdjęcia i zorientować się kim on jest ze strony ISP. Generalnie można mówić o skromnej osobowości i niewyszukanym charakterze reprezentujących pracodawcę. Nie jest to jednak coś wyjątkowego w tym biznesie, przeciwnie, taka jest norma osobowości i charakteru doradców podatkowych.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Administrator

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. poszukuje pracownika na Praktykant. Czy stanowisko Praktykant wymaga nadgodzin?

Pracodawca

@Administrator

Warunki są określane na rozmowie kwalifikacyjnej i dostosowywane do potrzeb zainteresowanych.

Pracodawca

 Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o Grupie Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej firmie. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką. Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz.
 
Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać na adres: biuro@isp-modzelewski.pl, abyśmy mogli je dokładnie przeanalizować i wyciągnąć ewentualne wnioski.

 
Jednocześnie pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Pracodawca

@Pytanie

Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w jęz. polskim.

Agata
Inne
@Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Nie macie testów w innych językach? Jak np. potrzebujecie kogoś na takie stanowisko, nie wymagacie znajomość angielskiego? Dziwnie.

Pracodawca

@Agata

Każda rozmowa rekrutacyjna jest elementem indywidualnego procesu rekrutacji. Angielski czy też inne języki obce są mile widziane. Jednocześnie forma weryfikacji lingwistycznej jest również każdorazowo dopasowywana.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry. Wstępne warunki zatrudnienia zawarte są w ofertach pracy i zależą od poszczególnych stanowisk. Szczegółowe warunki są przedstawiane na rozmowach rekrutacyjnych. Zapraszamy do aplikowania.

Karolina
Inne

Czy Instytut Modzelewskiego i wspólników przyjmuje ludzi na praktyki? Może ktoś z Was brał w takich udział i moglibyście mi opowiedzieć o ich przebiegu? Będę wdzięczna za każdą informację.

Pracodawca

@Karolina

Tak. Instytut przyjmuje ludzi na praktyki. Zapytania o praktyki z CV prosimy kierować na adres biuro@isp-modzelewski.pl Najlepiej gdyby taka wiadomość zawierała info np. o rodzaju praktyk, o ich długości, czy to praktyki obowiązkowe itp.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.?

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
Pracodawca
@Pytanie

W ISP Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. narzędzia pracy zależne są od piastowanego stanowiska.

Robert
Inne

Czy instytut zapewnia umowę o prace ?

Pracodawca

@Robert

Oczywiście, Instytut Studiów Podatkowych zapewnia pracownikom umowę o pracę.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

co to znaczy słabo?
Kandydat
 Pytanie

ile może tam zarobić Młodszy Księgowy, Księgowy albo Asystent w doradztwie podatkowym?

hmm
Inne

@meduza czyli bardziej na doświadczenie patrzą niż wykształcenie?

Daniel
Inne

Zastanawiam się dlaczego nikt nie chce podzielić się opinią o pracy w firmie?

Stefanja
@Daniel

Praca w tej firmie nie jest polecana

Emil
 Pytanie

Hej, bardzo interesuje mnie praca w tej firmie jako asystent biegłego rewidenta ale w obecnej pracy mam dość dobre zarobki, prawie 6k brutto. Czy w tej firmie można zarobić podobnie jako asystent?

Stefanja
@Emil

Nie polecam

Agata
Inne

Obecnie firma Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na stanowisku Doradcy Podatkowego w Katowicach oraz Sekretarki w oddziale w Poznaniu: https://isp-modzelewski.pl/kariera-w-isp-2/. Oferują m.in atrakcyjne wynagrodzenie, dogodne warunki zatrudnienia oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się doradztwem podatkowym. Czy ktoś z was już aplikował i może podzielić się swoimi doświadczeniami?

Wielki człowiek

Pan profesor Modzelewski uniwersytetu jest wielkim politykiem i chciałbym by był w grupie najlepszych doradców Rzeczypospolitej 101%

Weronika
Inne

@Karol udało Ci się uzyskać w jakiś sposób wiedzę na temat, o który pytałeś, czyli aktualne rekrutacje w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy? Rynek pracy ulega dynamicznym zmianom, pytanie jak wpłynęły one na tego pracodawcę? Jeśli macie jakieś informacje na ten temat, oraz tego, czy obecnie firma prowadzi rekrutacje, podzielcie się tym.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karol
Inne

Czy instytut w ogóle potrzebuje pracowników ?

Rabe

Instytut to bardzo dobre miejsce dla młodych ludzi. Warto tu rozpocząć karierę zawodową. Jest to bardzo profesjonalna firma rodzinna, która pochyla się nad każdym problemem zarówno klienta jak i pracownika. Poczynając od Działu Kadr, który jest bardzo pomocny, wyjaśnia wszelkie wątpliwości i gładko wprowadza młodych pracowników w szeroko rozumiany świat doradztwa podatkowego, a na samym Zarządzie kończąc. Dział Kadr zawsze służy kompetentną radą i bardzo szybko rozwiązuje problemy pracowników, który w zasadzie prawie nie ma. Praca w Instytucie jest bardzo wymagająca i odpowiedzialna, ale na szczęście nad wszystkim czuwa doskonale zorganizowany system zarządzania zarówno pracownikami jak i wiedzą. Nie ma zatem możliwości, żeby młody pracownik musiał przygotować wielokrotnie złożoną opinię prawną bez życzliwej pomocy i wsparcia starszych koleżanek i kolegów. Od pracownika dużo się wymaga, ale tu bardzo ciężką pracę się docenia. Dynamiczny rozwój wszystkich działów w tej firmie powoduje, że dla młodego adepta sztuki doradczej otwiera się cała gama możliwości. Od tradycyjnego doradztwa poprzez postępowania podatkowe aż po audyt podatkowy – od tych możliwości aż czasami kręci się w głowie. W szczególności bardzo fajnie się pracuje w dziale audytu – w zasadzie nieograniczone możliwości podróżowania, zwiedzania (oczywiście przy okazji obowiązków) ciekawych miejsc, niepowtarzalny klimat i możliwość rozwoju pod bardzo prężnie działającym duetem liderów tego działu – tu szczególnie można wczuć się w woń tego zawodu. Zarobki są bardzo dobre jak na tą część Pragi. Naprawdę nie ma co narzekać. Spokojnie można sobie pozwolić na wiele, a jak się wynajmie mieszkanie blisko pracy, to zaoszczędzimy sporą część wynagrodzenia, gdyż nie trzeba kupować biletów. Czasami się zdarza, że ktoś odchodzi z tej pracy i szuka szczęścia gdzie indziej, wtedy jednak zawsze można liczyć na życzliwość firmy, a czasem nawet na spotkanie z ich prawnikiem, który z chęcią wyjaśni i pomoże odnaleźć się w nowej sytuacji. Szczerze polecam

Anna

Oj, chyba ktoś pomylił firmy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lew
@Rabe

Jeśli koszty biletów są sporą częścią wynagrodzenia, to ile tam się zarabia....? Koszt biletu sieciowego na ogół nie przekracza 150,00.....

okr
@Rabe

hahaha... od razu widać, że pisane na zamówienie :D

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii