Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.

rt5y

hej hej @aron no ale pewnie to tez zalezne jest od stanowiska na jakim sie pracuje..pewnie na kazdym wymagania sa inne i co do dosiwadczenia rowniez ..

anonim:)

Podzielam słowa mojego poprzednika,że praca w ISP jest O.K.,szczególnie w Poznaniu:). Fajni i kompetentni ludzie tam pracują. Pozdrawiam:).

hubert

Podzielam, praca w ISP jest ok. Gorzej jest w przypadku spółki siostrzanej zwanej Audytem:)

Zostaw opinię o Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o.