Studio MT

Gniezno

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o Studio MT

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio MT

tolka

mika, z tego co wiem to raczej tworzy je wąska grupa ludzi. Mało osób zaangażowanych oznacza wcale nie duże zarobki

Snejk

Ja nie polecam. Zdobyłem w tej firmie najgorsze doświadczenie z możliwych, niby żadna praca nie hańbi ale roznoszenie ulotek w tej firmie to najgorsze co może kogoś spotkać.

Młody

Roznosiłem właśnie tą gazetkę jakieś 2-3 lata temu. Zarobki jak na ulotkach. Taki gość co tam pracował zawsze podwoził ulotki, nawet zawoził na miejsce żadna inna firma tego nie robiła. Kontakt bardzo dobry. Kiedyś ta firma była na 3 maja teraz ją gdzieś wywiało. Szukam teraz znowu pracy przy ulotkach może ponownie tam zawitam.

anonim

Duże poślizgi z zamówieniami. Gadżety reklamowe dość drogie, jak na ceny dostępne w Internecie oraz w innych agencjach. Wydaję mi się, że agencja jest tylko pośrednikiem i wszystkie zlecenia wykonują inne firmy. Firma nie jest firmą stabilną, ich gazetka reklamowa raz jest a zaraz jej nie ma. Od grudnia wydanie Złotego Grosza do mnie nie dotarło do znajomych również. Straszne poślizgi z wydawaniem tej gazetki - fakturę za reklamę w gazetce otrzymuję się zanim zostanie ona rozniesiona.

Zostaw opinię o Studio MT - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio MT