Opinie o Agencja Reklamowa Studio Mt MAREK TRAFNY w Gniezno

counter
2 1 6 5 1
zainteresowany Nowy wpis

Dobry pracodawca to na forum dla pracowników nie ma zupełnie wpisów? Podpowiedzcie czy potrzebni są nowi?

Administrator Nowy wpis

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Studio MT o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

tolka Nowy wpis

mika, z tego co wiem to raczej tworzy je wąska grupa ludzi. Mało osób zaangażowanych oznacza wcale nie duże zarobki

Snejk Nowy wpis

Ja nie polecam. Zdobyłem w tej firmie najgorsze doświadczenie z możliwych, niby żadna praca nie hańbi ale roznoszenie ulotek w tej firmie to najgorsze co może kogoś spotkać.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Młody

Roznosiłem właśnie tą gazetkę jakieś 2-3 lata temu. Zarobki jak na ulotkach. Taki gość co tam pracował zawsze podwoził ulotki, nawet zawoził na miejsce żadna inna firma tego nie robiła. Kontakt bardzo dobry. Kiedyś ta firma była na 3 maja teraz ją gdzieś wywiało. Szukam teraz znowu pracy przy ulotkach może ponownie tam zawitam.

Duże poślizgi z zamówieniami. Gadżety reklamowe dość drogie, jak na ceny dostępne w Internecie oraz w innych agencjach. Wydaję mi się, że agencja jest tylko pośrednikiem i wszystkie zlecenia wykonują inne firmy. Firma nie jest firmą stabilną, ich gazetka reklamowa raz jest a zaraz jej nie ma. Od grudnia wydanie Złotego Grosza do mnie nie dotarło do znajomych również. Straszne poślizgi z wydawaniem tej gazetki - fakturę za reklamę w gazetce otrzymuję się zanim zostanie ona rozniesiona.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa Studio Mt MAREK TRAFNY - Gniezno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad