Hotel Dunajec s.c. K. I P. Mazurek

Zgłobice

Hotel Dunajec s.c. K. I P. Mazurek

Opinie o Hotel Dunajec s.c. K. I P. Mazurek

Słowa kojarzące się z Hotel Dunajec s.c. , K i P Mazurek (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): dla początkujących bardzo dobra Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .niska Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .bardzo w porządku Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 1300 zł Najbardziej podobało mi się w Hotel Dunajec s.c. , K i P Mazurek: miłe przyjęcie Najbardziej nie podobało mi się w Hotel Dunajec s.c. , K i P Mazurek: na umowie inaczej niż na rękę:(

Zostaw opinię o Hotel Dunajec s.c. K. I P. Mazurek - Zgłobice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Dunajec s.c. K. I P. Mazurek