Wekta Sp. z o.o.

Opinie o Wekta Sp. z o.o.

przerażona

Odradzam jakikolwiek kontakt z ta Firmą. Niezrównoważeni ludzie. Gdy para z chorym dzieckiem wjechała dosłownie na chwilę na teren firmy żeby zmienić koło, bo coś nagle stało się w aucie jeden z mężczyzn zaczął wykrzykiwać w ich stronę mówiąc, że nie mogą tu wjeżdżać bo to tak samo jakby chcieli ich okraść. Co za ludzie. Jeśli oni mają być odpowiedzialni za bezpieczeństwo to ja dziękuję!

ewek

Ale i musisz miec tez uprawnienia spawalnicze, nikt raczej nie przyjmnie cie bez nich, może jako monter niekoniecznie zalezy czego jeszcze, chociaż to branża elektryczna

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie Wekta Sp. z o.o., to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o Wekta Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wekta Sp. z o.o.