Godan Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Godan Serwis Sp. z o.o.

k

Pracowałem w tej lipmej firmie kilka dni nie polecał za marny grosz i w dodatku zaczęła sie na umowę ale jak co do czego to kwestionariusze trzeba skanem wysłać na króla i potem dwa tyg na umowę do dnia dzisiejszego nie mam umowy ją i dwie koleżanki próbowali Amy się kontaktować z koordynatorem to już tego koordynatora nie ma masakra czuje że spotkamy się gdzie Indziej nie polecam.

maga

(usunięte przez administratora) Uważajcie na nich!! Miałam pracować na umowę zlecenie, a wyszła umowa o dzieło ( bez składek), stawka 6,50 brutto. A pieniędzy do dziś nie dostałam 9 od maja) Nie polecam, chyba , że ktoś jest desperatem... Gorsza nawet od Jobmana.

Magda

Byłam na zwrotach w Tesco, 6.50 na rękę za godz. Nic strasznego, najpierw się segreguje i kompletuje towar na magazynie. Rozdziela się, co idzie na zwroty, a co nie. Praca ze skanerem,skanerem to wszystko się sprawdza i potem rozdzielone towary firmami, np. towar firmy X pakuje się w kartony i przygotowuje do zwrotu. Wytłumaczą tam na miejscu. Trzeba ze skanera list e wydrukować i sprawdzić, czy się zgadza, np. może zdarzyć się, że wród spakowanych np. książek firmy X znalazła się 1 książka innej firmy i trzeba wszystko od nowa sprawdzić i przeszukać i wtedy podwójna robota.

Magda

Pracowałam na zlecenie od 25 stycznia do 2 lutego 14r. (9 dni pod rząd), też wysyłałam wielokrotnie załączniki do umowy (do regionalnej koordynatorki, jakaś zamotana), umowę w końcu dostałam dopiero pod koniec lutego ale sporządzoną jako niby że pracuję tam od 3 lutego i na czas nieokreślony. Przyszłą zwykłą pocztą z Warszawy (5 dni pocztą szłą, ja podpisaną odesłam za poleceniem odbioru, to też długo to trwało zanim potwierdzenie dotarło. wypłatę za 25.01-2.02. dostałam 18 marca za luty i 19 marca za styczeń (a mieli najpóźniej do 15 marca wypłacić, ale wypłacili na szczęście co do grosza. Często jednak w oczekiwaniu na umowę i wynagrodzenie prawie dzień w dzień w mailach upominałam się zarówno do koordynatorki regionalnej jak i do siedziby w Warszawie i tamże też nieraz dzwoniłam, na szczęście tel. odbierają. Podejrzewam (usunięte przez administratora)), że jeśli od połowy lutego pracujesz a do 27 marca nie dostałaś umowy ani wynagrodzenia, to wynagrodzenie będzie po 15 kwietnia najszybciej, z tym że upominaj się o umowę, dzwoń, pisz, bo oni mają tam bałagan i zbyt dużo pracowników i nie nadążają. Mi tłumaczyli opóźnienie okresem rozliczeń pit-ów.

Pastucha

Ja pracuje w tejże w firmie od połowy lutego i do tej pory wypełniłem 3krotnie załączniki do umowy, dane personalne i do tej pory czekam na umowę. Nie wiem co to za taktyka, obawiam się najgorszego - brak wpłaty na konto do końca tygodnia, czyli do jutra.

Maddie

Też nie rozumiem niektórych opinii. Przerobiłam już wiele tego typu agencji pracy i jak dla mnie (usunięte przez administratora) jest najlepszą z nich. Wiadomo, nie ma z tego jakiegoś majątku, ale mimo wszystko stawkę godzinową mają wyższą niż reszta. Jedynym minusem jest to, że pieniądze wysyłają dość późno, ale zawsze uczciwie.

merch

Co jak co ale dla mnie Godan to najlepsza firma i jak najbardziej uczciwa.. Kasa zawsze jest na czas tak jak powinna być. Gdy raz był problem dostałam od koordynatorki informację że jest mało problem ale kasa będzie tego i tego dnia i tak było. Wszystko zależy od koordynatora.. Dobry koordynator to podstawa. - POzdrowienia dla Agaty !

karol,

mam propozycje pracy na stanowisku koordyantora; jakie są zarobki? ile przeciętnie godzin tygodniowo wychodzi pracy??

nie

witam wszystkich, zauwazylem ze godan poszukuje przedstawicieli w calej polsce, ktos wie dlaczego , jakie sa warunki na tym stanowisku, dziwna sytuacje ze do wymiany jest cala kadra, jesli ktos ma jakiekolwiek informacje bede wdzieczny

Zostaw merytoryczną opinię o Godan Serwis Sp. z o.o. - Opacz-Kolonia

• Jak się pracuje w Godan Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Godan Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Godan Serwis Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Godan Serwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Godan Serwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Godan Serwis Sp. z o.o.