Meta

Bytom

Opinie o Meta

erfgt

no wlasnie widze ze w dalszym ciagu nikt tutaj nic a pisze a teraz jest ciekawa oferta na stanowisko programsity C# w Zielonej Gorze trzeba miec wyzsze wyksztalcnie

Kasia

To są hieny a nie ludzie odradzam wszystkim wszystko oby nie tam !!!!!!!

Ania

Wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk Praca 12 godz dziennie za 5 zł na godz i jeszcze na koniec miesiąca odtrącenia bo niby coś nie tak Nie róbcie tam ludzie bo Bytomski to cwaniak i wyzyskiwacz

kubik

witam mysle ze ten sklep dlugo nie pociagnie poniewaz maja tam duzo za drogo! Kiedys to chociaz bylo w miare ale jak se pochytali klientow to juz podwyzszyli ceny! Np czekolada milka 4zl.. I na dodatek nie mila obsluga..

Zostaw opinię o Meta - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meta