Opinie o Meta s.c. M. Bytomska B. Bytomski Maria Tołkacz-Bytomska Bartłomiej Bytomski w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Meta s.c. M. Bytomska B. Bytomski Maria Tołkacz-Bytomska Bartłomiej Bytomski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Meta s.c. M. Bytomska B. Bytomski Maria Tołkacz-Bytomska Bartłomiej Bytomski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meta s.c. M. Bytomska B. Bytomski Maria Tołkacz-Bytomska Bartłomiej Bytomski w Bytom

Jakie są warunki zatrudnienia w Meta s.c. M. Bytomska B. Bytomski Maria Tołkacz-Bytomska Bartłomiej Bytomski?

Patrycja. Nowy wpis

Jeśli masz 2 rece i nogi przy bez problemu.

Klient Nowy wpis

W saloniku prasowym Meta ul.Prusa pracuje (usunięte przez administratora)bardzo niesympatyczna Pani, nie miła nie pomocna nie udziela jakiej kolwiek informacji dot produktu, widać ze nie lubi swojej pracy ani ludzi i to powinien pracodawca zauważyć i to zmienić, co do Mety ul.Prusa no powinni zadbac o jakość wedlin niepaczkowanych a szczególnie parówek gdzie stare zmieszali z nowymi , na sklepie bałagan chaos zapchany towarem stara ekipa dbała o estetykę a ta ekipa aby odbebnić dniówkę i tyle, pozatym bardzo niefajne jest obgadywanie klientów przez panią czarną w towarzystwie innego klienta na sklepie , wiecej porządku mniej haosu wiecej wglądu szefa na sklepie i by było git

MG Nowy wpis

Zgłaszam mete z prusa do sanepidu , jak to mówią 3 razy szt kiełbasa stara , cała niedziela kiedyś zdychałem , słodycze po terminie, A dziś od nocy zygam po zakupie metki cebulowej , zgłaszam Was do sanepidu .!!!!!!!!

Nie pozdrawiam rudej wytatuowanej pani z katowickiej mianowicie powiedziała że mnie nie obsłuży bo mnie nie lubi bo jestem alkoholikiem jak przyszedłem po piwo na logikę sklep monopolowy czyli chyba to jest oczywiste że ludzie chodzą po alko a nie po witaminę c tak że h jej w d reszta załogi pierwsza klasa

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Meta s.c. M. Bytomska B. Bytomski Maria Tołkacz-Bytomska Bartłomiej Bytomski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Czarek

A jaką macie atmosferę w pracy bo wiadomo, że handel nie jest lekką pracą?

Klientka

Gratuluję szefowi doboru pracowników na Podgórna już nie chodzę bo to co tam teraz jest to śmiech na sali wolę iść do żabki wczesniejsza ekipa była super aż miło się zakupy robilo a teraz no koment

Tajemniczy
@Klientka

A czy pani czarna w okularach ma inne rzeczy niż czarne spodnie i szary sweterek ciągle ją widze w tym samym ha ha

Chetna

Ile płacą za godzinę pracy?

Tajemniczy
@Chetna

10.50

Czy pracownicy Meta s.c. M. Bytomska B. Bytomski Maria Tołkacz-Bytomska Bartłomiej Bytomski chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Sabina

Tak my na Podgórnej same się integrujemy a co do szefostwa to nie bo pracowników nie szanują szczególnie szef nie polecam tej pracy

Zyczliwy
@Sabina

Zgodnie z dodanym w 2011 r. art. 190a § 2 kodeksu karnego za podszywanie się pod inną osobę poprzez wykorzystanie jej wizerunku lub innych danych osobowych grozi do trzech lat więzienia.Więc proszę się zastanowić co piszesz i nie podszywać się pod inną osobę.

Michalina

@ptaszek a ile maja stażu pracy pracownicy? Duża rotacja?

Michasia

Jaki jest zakres obowiązków ekspedientek ?

Tomasz

Miła przytulna obsługa klienta. Robię często zakupy w Meta Podgórna. Tylko jedna Pani jest nie miła zero uśmiechu taka ruda.

@Tomasz

Panie Tomaszu bardzo przepraszamy ale dzis popoludniu bedzie mila obsluga

@Czarnulka

Witam Pani Sabino napewno tam zawitam . Pozdrawiam serdecznie

@Tomasz

To czekamy na pana serdecznie i pozdrawiam

????
@Tomasz

Panie Tomku zapraszamy serdecznie drugim razem proszę się przedstawić żebyśmy wiedziały że to pan :-) pozdrawiam serdecznie

Zosia
@Tomasz

Może niema ochoty uśmiechać sie do obcych facetów i wcale nie musi jak pan zamiast na zakupy przychodzi na pogawędki z ekspedientkami to proponuje zmienić lokal bo pomylił pan adres !!!

Popieram dziecinada a i tak wuadomo kto to pisze bo napewno nie klienci brak słów proponuje co niektórym dorosnąć

Jola

Witam też jeśtem klientka sklepu Meta Podgórna. I jestem zadowolona z obsługi. Fakt jedna Pani nie jest aż tak rozmowna jak reszta Pan i dla tego nie chodzę tam jak ja widzę, no i oczywiście ta Pani jest ruda A co rude to fałszywe :-)

Zosia
@Jola

Sama jestes fałszywa coś mi się wydaje że jesteś koleżanka sabiny albo Moniki ha ga ha pani ruda jest wlasnie najbardziej robotna tam zawsze widze ja jak cos robi

Ptaszek
@Zosia

A pani blondynka jest mila o uśmiechnięta tylko jak jest na zmianie z sabina jak jest sama to odpowiada że to sklep samoobslugowy i mam se iść sam przynieść nie poda w przeciwieństwie do miłej pani rudej która zawsze mi poda

Ziutek
@Ptaszek

Zgadzam się

@Ptaszek

Jakie dzieci..

Jacy są szefowie?

@Marcin

Świetni ????

Ktoś tutaj miejsca pomylił. Myślałam,że to portal polegający na wydawaniu opinii o pracodawcy a widzę powstało tutaj przedszkole dla przekomarzajacych się dzieci..

2pack

Witam odradzam zakupy u pani czarnej z grzywka kolorowa bo można gruźlicy się nabawic bo kaszle jak gruzlik idź kobieto na l4 !!!

Hej, czy w firmie Meta s.c. M. Bytomska B. Bytomski Maria Tołkacz-Bytomska Bartłomiej Bytomski płacą za nadgodziny?

????

Tak oczywiscie nie ma zadnych problemów

szef kuchni

mam wrażenie że sklep meta przy ulicy wrocławskiej w Bytomiu cofa sie do czasów średniowiecza nie dość że o 22.55 choć czynne jest do 23 Pani robi łaskę że jeszcze obsłuży mówie o dzisiejszym wieczorze no to płacić kartą można tylko do 22.30 potem tylko gotówka po prostu smiech na sali . Ale mam wrażenie ze to był wymysł pani tzw ekspedientki bo sobie już zliczyła płatnosci z terminala więc klientów miała w (usunięte przez administratora) bo nie raz tam byłem przed 23 i takich problemów nie było jak dziś gratuluje doboru personelu

@szef kuchni

Dokładnie się z panem zgadzam. Byłem w Mecie koło muzeum i tam panie nie robią żadnego problemu są zawsze uśmiechnięte i wesołe

@Andrzej

Panie Andrzrju my nie robimy zadnego problemu i zapraszamy ponownie

Tomasz

Czy jest tu ktoś kto pracował jako programista i może opowiedzieć jakie są warunki?

Olga

Tylko, że to forum pracownicze więc źle skierowane są uwagi!!

erfgt

no wlasnie widze ze w dalszym ciagu nikt tutaj nic a pisze a teraz jest ciekawa oferta na stanowisko programsity C# w Zielonej Gorze trzeba miec wyzsze wyksztalcnie

Zostaw merytoryczną opinię o Meta s.c. M. Bytomska B. Bytomski Maria Tołkacz-Bytomska Bartłomiej Bytomski - Bytom

• Jak się pracuje w Meta s.c. M. Bytomska B. Bytomski Maria Tołkacz-Bytomska Bartłomiej Bytomski?

Zobacz opinie na temat firmy Meta s.c. M. Bytomska B. Bytomski Maria Tołkacz-Bytomska Bartłomiej Bytomski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meta s.c. M. Bytomska B. Bytomski Maria Tołkacz-Bytomska Bartłomiej Bytomski?

Meta s.c. M. Bytomska B. Bytomski Maria Tołkacz-Bytomska Bartłomiej Bytomski
  • Katowicka 17 lok. 18