Opinie o AutoRobot Strefa w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AutoRobot Strefa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AutoRobot Strefa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AutoRobot Strefa w Gliwice

Janosik

Mnie nie pytaj. Pozdrowienia:)

Czy ta firma prowadzi teraz jakąś rekrutację?

Zmieńcie pracę. Polecam:)))

HEH

Ludzie........ Co wy wogole gadacie:P pracowalem troszke u was i .......... widzac taka paranoje, takiego kierownika i taki oboz pracy............. najzwyczajniej zrezygnowałem i bardzo dobrze zrobilem. pracuje niedaleko Was.za duzo wieksza kase, w duzo lepszych warunkach, w duzooo lepszej atmosferze.... a Wy robcie sobie w tym obozie i starajcie sie jak mozecie a i tak opieprz zbierzecie.. Pozdrawiam

Firma AutoRobot Strefa prowadziła rekrutację na stanowisko Robot Programmer DE. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
gripper

Powiem tak. Nie było by tak źle gdyby kierownik odpuścił trochę. Dzisiaj mówi ma być tak a jutro czemu Pan tak zrobił. Przerabia wszystko na własną nutę szczególnie jak coś nie wychodzi. Ludzie mają pomysły i potrafią ułatwić sobie robotę i wszystko gra. Ale jak ten wpadnie to jest: dlaczego ta śruba jest tak? Bo tak najlepiej pasuje... Nie!!! ma być odwrotnie. To nic że dziadowsko to wygląda i gwint jest u góry zamiast na dole, ale to jest jego widzi mi się. Jest to ciężki człowiek. Co przenosi się na innych majstrów. A ci po paru konfrontacjach z kierownikiem przenoszą to na pracowników {wiadomo: na kimś trzeba odreagować} dlatego taka chora atmosfera w firmie. Ludzie są spoko. To tylko ci trochę wyżej postawieni zatruwają nam życie. Pozdrawiam naszych chłopaków z AR

Słyszłem że tu o chocby o wzroście inflacjii góra nie słyszała.No oczywiście lepiej nie słyszec dla nich to zawsze będzie temat tabu Dla mnie to niech ta firma spada z powierzchni

elwirka

Atmosfera miodzio ludzie życzliwi kierownik super dyrektor wspaniały a pani prezes po prostu cudowna póżniej sie budzisz i lepiej nie pisac pozdrawiam

v

a to "Panie" nie wiem skąd mi się wzięło

v

Panie! a przyjmuj się jak możesz. Czym się przejmujesz Pani Prezes i tak nie zna pierwszego pracownika który przyjął się w tej firmie. Tylko nie pisz że "nie wiesz co masz robic" bo to nie poradnik janosikowo-psychologiczny Wpadasz lub nie

hmmm... w tej firmie to tak wszyscy klna? i kogo albo czego mieli dość? chciałbym sie przyjąć do tej firmy i sam nie wiem co zrobic...jest wiele opinii złych na prezeskę, dyrektora, kierownika halii, ale nic konkretnego nie piszecie, co do pracowników już bardziej., ale czy naprawdę jest tam, aż tak zła atmosfera?

v

Panie! To że dobrzy już odeszli bo mieli dosc to nie znaczy że pracują tu ludzie bez kwalifikacji Najlepiej wszyskich[usunięte przez admina]do szufladki

Janosik

Praca w tej spółce jest tak przyjemna jak upadek ze schodów ale kumpli pozdrawiam

mr.oizo

TOTALNA KASZANKA ! KOLEJNY DZIEŃ Z CYKLU "JAK SIĘ NIE [usunięte przez moderatora] MAM KIEDY WIDZĘ TO W KOŁO" pozdrawiam zarząd firmy i pszczółkę MAJĘ HAHAHAHAHAHAHHA

jo mu godoł

ogłaszam nowy konkurs :) Co robi [usunięte przez moderatora], jak przychodzi po 12 godzinach do domu?

antychryst

ktoś na początku napisał o "możliwości rozwoju" w tej firmie a (usunięte przez administratora) jasiu Panie. Pisze były pracownik zakładów lotniczych w Polsce łącznie z działem kontroli Nadal jebie na frezarce i nogi mi w (usunięte przez administratora) włażą Taki mam rozwój

z

Dziwi mnie fakt naoczny że ludzie obsługują suwnice bez uprawnień w tej firmie i to jest normalne

p[

Skoro konkurs to pisze A-utodestrukcyjno U-topijno T-otalitarna O-tchłań R-robotnicza O-bróbka B-ez O-brotu T-ym czasu Pozdrawiam [usunięte przez moderatora] :)

p[

nie wypada sądzic przed sądem ale nie uważam Dyrektora za kompetentną osobe wśród pracowników

p[

Tylko Ci się tak wydaje że jest miły Ty chyba od niedawna pracujesz co?

mam pytanie - co wy tak naprawde od tego dyrektora chcecie? jakies mocniejsze argumenty. pan [usunięte przez moderatora] wyglada na calkiem milego czlowieka?

Zostaw merytoryczną opinię o AutoRobot Strefa - Gliwice

• Jak się pracuje w AutoRobot Strefa?

Zobacz opinie na temat firmy AutoRobot Strefa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

AutoRobot Strefa