Opinie o Kosmetix w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kosmetix. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kosmetix o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kosmetix w Warszawa

bajowa

Praca śmiech na sali kierownicy porażka szefostwo jeszcze gorsze nie polecam nie potrafią powiedzieć pracownikowi wprost że go zwalniają tylko wymyślają że sklep likwidują a na stronie widnieje że poszukują pracowników. Nie polecam!!

d.

Po wielu latach od zakończenia pracy w firmie Kosmetix z ogromnym zdziwieniem i mocnym niesmakiem czytam niezbyt przychylne opinie na temat ww. firmy. Ja swoją pracę u p. Daniela wspominam bardzo dobrze. Każda firma ma swoje lepsze i gorsze strony, ale ja z zarzutami wypisywanymi tutaj, w Kosmetixie nie spotkałem się przez okres mojej pracy. Pozdrawiam serdecznie.

Kuba

Czytam dziś wasze opinie i mam pewną refleksję. Otóż odniosłem wrażenie że dyskusja na temat warunków zatrudnienia i atmosfery w tej firmie dotyczy jakiegoś dyskontu spożywczego. W sklepie o takim profilu klient jest złem koniecznym. Jest petentem. W sklepach takich jak nasze to klient jest naszym pracodawcą a produkty które mamy możliwość mu zaoferować są ścisłym topem w swojej branży. Tak rozumiem istotę tej działalności. Od tego właśnie rozpocząłbym jakąkolwiek dyskusję. Przechodząc do kwestii organizacji i stosunków personalnych w firmie - według mnie są rodzinne. Rodzinne, czyli zabarwione emocjami, energią, byciem w porządku wobec siebie nawzajem. To oddziela, drodzy internetowi napinacze, tę firmę od bezdusznej rzeczywistości np.: korporacyjnej. Jeśli komuś ta praca nie odpowiadała, zderzenie z rzeczywistością na rynku pracy będzie bolesne.

baska

Firma i jej sklepy dla osób bez ambicji i tyle w temacie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Gabrycha

Pracuję w firmie od ponad trzech lat i to co czytam na forum nijak się ma do rzeczywistości!!! Ci którym zależy na pracy i dają z siebie 100% są doceniani przez Szefostwo w roznych formach czy to bony czy premie czy tez kosmetyki, ale Ci którzy jak widacc przychodzą żeby "odbębnić " swoje i nic po za tym mają najwięcej do powiedzenia!!! Zastanowcie się i choć przez chwile postawcie na miejscu Szefa -przecież to oczywiste ze za dobrze wykonywane obowiązki są nagrody!jak to łatwo Kogos oceniać ,dostała jedna z drugą opierdziel bo siedziała dopóki dopóty się krzesło nie złamało a teraz wypisuje jaka to pokrzywdzona przez Pana Daniela!!Jeśli się lubi to co się robi ,angazuje i pracuje uczciwie to ma się odpowiednie wynagroszenie, premie ,szkolenia i inne nagrody, aspekt wzajemnych relacji i współpracy między Szefem a pracownikiem uważam za bardzo dobry. Pozdrawiam

@Gabrycha

Gabrycha... chodzi o to,że ktoś napisał głupawą opinię,a kogoś innego o to posądzono niesłusznie. Najpierw powinno sie sprawdzić,a nie publicznie oczerniać niewinną osobę. Tylko tyle.

ania

NIE ROZUMIEM TYCH WSZYSTKICH NEGATYWNYCH OPINI ! PRACUJĘ W FIRMIE OD 3 LAT I JETEM BARDZO ZADOWOLONA. PO OKRESIE PRÓBNYM DOSTAŁAM UMOWĘ O PRACĘ NA CZAS OKREŚLONY A KOLEJNĄ JUŻ NA CZAS NIEOKREŚLONY. PENSJE SĄ ADEKWATNE DO WYKONYWANYCH OBOWIĄZKÓW I CAŁY CZAS WYPŁACANE SĄ PREMIE KTÓRE MOBILIZUJĄ. WSZYSTKO UDOKUMENTOWANE I WYPŁACANE NA CZAS BEZ ŻADNYCH OPÓŹNIEŃ ! PRZY OKAZJI RÓŻNYCH ŚWIĄT DOSTAJEMY PREZENTY :)SZEFOWIE BARDZO MILI ZAWSZE SŁUŻĄ POMOCĄ GDY TYLKO KTOŚ JEJ POTRZEBUJE. WYJAZDY INTEGRACYJNE I SZKOLENIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE :) CIESZE SIĘ ŻE MOGĘ PRACOWAĆ Z TAKIMI LUDŹMI :)

Majka

Widzę, że hejtowanie w modzie… Ludzie, gdzie podziała się wasza uczciwość? Wypowiadajcie się jak ludzie cywilizowani – konkretne przypadki a nie prywatne życie właściciela. Ludzie czy zwierzęta poszukują pracy? Nie dziwię się zatem, ze niektórzy z was długo miejsca nie zagrzali w tej firmie, skoro emanuje od was tyle złości i jadu. Piszecie o poniżaniu ludzi, mieszaniu z błotem… a wy sami co robicie? Ten, kto uczciwie pracuje – UCZCIWIE – chętnie, ambitnie, profesjonalnie, z pasją - ma umowę na czas nieokreślony, ma zadowalającą pensję, która motywuje go do większego wysiłku, jest systematycznie doceniany w postaci premii, szkoleń krajowych i zagranicznych. Ech, szkoda mi was …

mlodyy
@Majka

Majka to ciekawe co trzeba robić dodatkowo by tak premiowano pracownika???bo zapewniam Cię,że sama ciężka i UCZCIWA praca tam nie daje adekwatnych efektów...Jak to się mówi:wykaż się,a będą już zawsze od ciebie wymagać coraz więcej za tą samą kasę niestety.Szkolenia zagraniczne?! chyba ostatnio było pierwsze w historii i to tylko dla managerek :/ także o czym tu mowa.Nie mydlij ludziom oczu :P

sek

Pracuję w tej firmie jakiś czas i pierwsze słyszę, że pracuje się bez umowy za najniższą krajową! Do szefostwa nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń.

gosia17

Brak szacunku i oczernianie pracowników nie powinno mieć miejsca.Każdy szef powinien doceniać ludzi,którzy pracują na jego firmę i dzięki nim ma to,co ma...Długotrwały stres i napięcia w miejscu pracy szkodzą zdrowiu i atmosferze w domu,a w nim mniej czasu jesteśmy niż w pracy.Iwono śmiało możesz próbować swoich sił.Mnie też ostrzegano jednak postanowiłam sama się przekonać i pracowałam prawie 3 lata.Na koniec piękne podziękowanie :P

kamil

Skoro tak się firma oburzyła widocznie komentarz Pani IWONY był prawdziwy. Dlaczego został skasowany? Firma powinna wiedzieć jaką opinie ma wśród ludzi.

michał
@kamil

słusznie

gosia17

żenada takie komenty...pogratulować poziomu inteligencji i nie panowania nad emocjami :P

gosia17

Danielu sam jesteś negatywem...i odpowiesz za pomówienia dot mojej osoby!i za podawanie danych osobowych.Nie pozdrawiam, Gosia R. Lepiej???nie mam nic za uszami w przeciwieństwie do niektrych :P

gosia17

Nie jestem niestety jakąś Iwoną.Muszę Was rozczarować...i muszę się bronić bo nikt nie będzie moim nazwiskiem wycierać sobie gęby!Nie zniżam sie do poziomu pewnych osób.Mam matkę chorą na raka i to mi zajmuje czas!!! Do tego w obecnej sytuacji pozbawiono mnie zatrudnienia,ale dam sobie świetnie radę :))A Panu Panie Danielu radzę ustalić fakty i dowody,anie rzucać oszczerstwa w moją stronę! Pozdrawiam wszystkich,MAŁGORZATA ROSA

Natalia

Myślę że opinie na forum były pisne pod ogromnym ciśnieniem. w Firmie pracuję od 2 lat na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży i nie mogę narzekać. Mam umowę o pracę dostałam ją po okresie próbnym na czas nieokreślony oprócz podstawy mam też prowizję od sprzedaży. Wyjeżdżam na szkolenia nie tylko te prowadzone przez Kosmetix/ GK Hair Polska, ale też z firm zewnętrznych. Kontakt z Szefem i Szefową bardzo dobry Zasze Chętnie pomogą. Pani Kierownik Najlepsza na świecie. Firma w szybkim tempie się rozwija możliwość awansu na wyciągnięcie ręki. POLECAM. I jest mi przykro że ludzie wypisują takie bzdury i nie potrafią radzić sobie z porażką

niki

ja też pracuję dla Pana Romanowskiego od 2,5 roku i jestem bardzo zadowolona, umowę mam od początku i wypłatę na czas... z poprzednią firmą do dziś sądzę się o wypłatę zaległego wynagrodzenia!

mlodyy
@niki

a Twoim zdaniem pensja na czas to jest łaska???niestety już nie w tych czasach:)

pawel

Dominik - pseudo michal znam Daniela od 15lat i nikogo nie oszukał , lacznie z bylymi ph ktory go okradli. piszesz nieprawde aby zastopowac sprzedaz insight . od dzis kupuje Insight u Daniela , wstawiam na allegro i czekam na twoje komentarze. zamiast ponizać sie na gowork, mogles dogadac sie z Danielem i czerpac z tego zyski udajesz biźnesmana mimo ze jego najsłabszy sklep robi min x 10 obroty jak cala Twoja firma . dziekuj Bogu ze sprawia nie trafi do sadu bo byś b cierpiał i stracił bardzo wiele kasy .....

michal

Romanowski to kawał sku...a każdy idzie pracować do tej firmy na własne ryzyko. pozdrawiam i wspołczuję tym co tam pracują.

adam
@michal

czy znalazles juz po 10latach szukania prace? czy dalej musisz zebrac i blagac tescia czy zone o 15zloty na paczke papierosów ?

maja

Tylko, że w firmie nie wymagają żadnego wykrztałcenia. Chyba pomyliłeś ogłoszenia... Pracuje w jednym ze sklepów sytuacja nie jest zbyt ciekawa i poprostu odchodze. Wiele rzeczy miałam obiecanych i nic z obietnic nie zostalo spelnione, a umowy jak nie bylo tak nie ma do teraz. Firma totalne nieporozumienie.

carol
@maja

a ja dzięki tej firmie miałam szanse zacząć pracę i do dziś pracuję i jestem zadowolona i bardzo za to jestem wdzięczna.. inni wymagają wiek 25 lat i 8 lat doświadczenia!

Iza

Stanowisko inżynierskie? O czym ty mówisz? Każdy kto ma troche w głowie i nie pozwoli sobą pomiatać będzie trzymał się jak najdalej od tej firmy. PRALNIA BRÓDNYCH NIELEGALNYCH PIENIĘDZY. To jest cała firma KOSMETIX na czele z szefuńciem DANIELEM ROMANOWSKIM!

Iza

A co , ze sprzedawca to znaczy , ze mozna go wyzywac i nie szanowac tak jak w tej firmie. KAŻDY PRACOWNIK MA SWOJE PRAWA. A ta firma z tym sie nie liczy , szef to kretyn ktory nie szanuje nikogo. Tyle osob opisuje tu swoje zdarzenia. Wkońcu ktoś powinien zgłosić tą firme gdzieś. Moźe gdyby dostali jakąś porządną kare za te wszystkie oszustwa to podejscie do pracownika by sie zmienilo. Bo, zeby wyzywać dziewczyny i zastraszac je i zmuszac do niewydawania paragonów i wyzyskiwac i nie placic za nadgodziny to trzeba byc potworem a nie pracodawcą!

Zostaw merytoryczną opinię o Kosmetix - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kosmetix?

Kandydaci do pracy w Kosmetix napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kosmetix