idea fresh

Lublin

Opinie o idea fresh

Zula

Właśnie wybieram się jutro na rozmowę o pracę czyli odradzacie

Kasia .

Masakra ta firma ,uciekać kto może ! Małe zarobki, praca kilka dni w miesiącu jest za darmo (wymysl właścicieli) brak szacunku dla pracowników ,umowy śmieciowe.nie polecam tej firmy .

XXX

Beznadziejna firma, male zarobki, pracodawcy ... Brak slow mi wogole na nich! NIE POLECAM!!!

Ola

Słyszałam o tej firmie od koleżanki i ponoć lepiej nie zaczynać tam roboty, gdyż za takie marne pieniądze szkoda tylko słuchać chamskich tekstów tych aroganckich pracodawców

xxx

Pracowalam w tej firmie miesiac lub ponad miesiac i szczerze nie moge uwierzyc ze jest az takie wyzyskiwanie ludzi! Umowe mialam aby smieciowa! z powyzszymi komentarzami sie zgadzam o pracodawcach bo tacy ludzie jak oni powinni sami zawalac za takie grosze moze wtedy by sie dowiedzieli jak ciezko kaza pracowac ludziom aby mogli wykarmic swoje rodziny!!!

Patrycja

Ogolnie firma to kiepski pomysl!!!

Agata

Brak poszanowania dla pracowników z ich strony. Zatrudniają na czarno i płacą ochłapy a przy tym wzbogacają się na pracownikach i jeszcze uważają, że i tak dużo płacą. W dodatku nie ma co liczyć na jakąkolwiek pochwałę ze strony tych buraków.

lock

te wszystkie pozytywne opinie chyba sami pracodawcy sobie wpisali hehehe:) nie ma w tej firmie nic fajnego i przestrzegam przed nia bo placa aby 7zl za godzine- zenada!!! WYZYSK

eee

firma beznadziejna malo placa, praca na czarno, wyzysk ludzi a na dodatek szefowie okropnie chamscy, bez kultury, aroganccy oraz nie dbajacy o swoich ludzi!!!

Maklosz

Napisze ktoś może coś więcej o pracy w ideafreshu? Na jakim stanowisku pracujecie i jak przebiegała do niego rekrutacja? Firma nadal szkoli nowych pracowników? Może wiecie, czy szukają kogoś, zaniósłbym CV... Jak się pracuje, ile płacą? Pensja dociera na czas? Co z samorozwojem?bardzo mi zalezy na tych informacjach, żeby mieć fajną pracę.

Patrycja

Nie polecam. 1. brak poszanowania ze strony tych aroganckich pracodawców 2. Małe zarobki 3. Jak coś źle z się zrobiło to wypominają wiele razy a jak sami coś źle zrobią to jest wszystko cacy

PAWEŁ

Aroganccy właściciele! Ludzie- pozytywy sami sobie tu wypisują. Inspekcje, kontrole i finał działalności. Jak tak można działać bezkarnie w dzisiejszych czasach?Uważajcie i omijać z daleka

rere

chce sie dowiedziec cos o tj firmie jakie sa zarobki jakie obiekty sie sprzata i wjakich godzinach jest praca jesli ktos tam pracowal lub pracuje niech napisze mi cos o tej firmie abym mogla podjac decyzje

Karolina

A WŁAŚNIE, ŻE ZATRUDNIAJĄ BEZ UMOWY, sama pracowałam na czarno i to był mój błąd, gdyż więcej u takich aroganckich ludzi nie zamierzam pracować!!!

pracuje od poczatku nie pisz bzdur nie ma nikogo bez umowy.na pewno tam nie pracujesz.

PIP

zatrudnili mni ebez umowy, niedługo inspekcja pracy sie nimi zajmie, nie polecam

niezadowolona

Ja też [usunięte przez moderatora] taką pracę w tej firmie

była pracownica

Niech z tej firmy ucieka kto może same problemy

hela

już nie pracuję w tej firmie ponieważ właściciele są butni i aroganccy

NAJGORSZA FIRMA W LUBLINIE

MIAŁAŚ NA MYŚLI NAJGORSZA FIRMA W LUBLINIE

NAJLEPSZA FIRMA W LUBLINIE!!!!!!

NIE MA LEPSZEJ FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ W LUBLINIE!!!!!!!

Agata
@NAJLEPSZA FIRMA W LUBLINIE!!!!!! 02.04.2010 20:06
NIE MA LEPSZEJ FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ W LUBLINIE!!!!!!!

Jak widać firma sama wystawia sobie pozytywne opinie, ŻENADA !!!

JAKIE INFORMACJE!!!

NAJLEPSZA FIRMA W LUBLINIE!!! ZAROBKI BARDZO DOBRE, WYKONANIE USŁUG PROFESJONALNE, MIŁA ZAŁOGA.

za 5 z� nie da si� pracowa�, totalne nieporozumienie

BARDZO DOBRA FIRMA !!!!!!!

FIRMA SUPER BARDZO SOLIDNA, WYKONUJĄ USŁUGI BARDZO DOBRZE.POLECAM.

Pracuje w Tej firmie od pocz�tku powstania, jest super,zarobki rewelacyjne. To nie prawda że s� w tej firmie pracownicy co pracuj� w innych firmach sprz�taj�cych.

Pracuję w Inwencji, a teraz jestem u chłopaków, zobaczymy kto da więcej? I jak współpraca będzie się układać z Krzysiem ? na razie jest super?

Zostaw opinię o idea fresh - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie idea fresh