Opinie o Zasadny Radosław Dom Druku w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zasadny Radosław Dom Druku. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zasadny Radosław Dom Druku o rekrutacji.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zasadny Radosław Dom Druku w Lublin

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Specjalista Ds. Sprzedaży w Zasadny Radosław Dom Druku? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Kasia Nowy wpis

Jeśli kogoś jeszcze (usunięte przez administratora)ta firma prosze kontaktować się z policją w Lublinie lub prokuraturą rejenowa w Lublinie , moją sprawę tam zgłaszałam i było to prowadzone przez prokuraturę i następni poszkodowani byli by dołączeni do sprawy . Meil do prokuratury ktora się tym zajmowała rejlpn@lublin.gov.pl lub w razie pytań mój meil Kasiekpna@interia.eu

Barbara Nowy wpis

Cześć, czy szukają teraz do pracy w firmie? Przejrzałam stronę z ogłoszeniami, ale nie widzę żadnych ofert pracy do nich. Mimo wszystko, może pracownicy wiedzą lepiej, czy są jakieś wolne wakaty. Dajcie znać, jeżeli cokolwiek wiecie. Pozdrawiam i dziękuję.

Maria

Witajcie, poniżej przeczytałam coś odnośnie tego, że nie wypowiadają się tu pracownicy ponieważ firma takowych nie posiada. Czy to prawda? Jest ona jednoosobowa czy jak? Odpowiedzcie proszę.

ja Nowy wpis
@Maria

to prawda niestety, firma jednoosobowa, firma krzaczek, poszkodowanych jest całe rzesze proszę przeczytać na opineo.pl(usunięte przez administratora) dziwię się, że wiele osób zgłosiło sprawę do prokuratora i na policję a proceder oszustwa trwa od 2012roku to jak działa wymiar sprawiedliwości?

Aplikowałeś do Zasadny Radosław Dom Druku na stanowisko Handlowiec - Specjalista ds. Sprzedaży? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Leszno
0szukana

Jestem następną oszukaną osoba nie mogę doprosić się zwrotu zaliczki wpłaconej na panele szklane.p.Zasadny to kłamca i (usunięte przez administratora) !!! Ale ja mu nie odpuszczę.

Maria

Czy ktoś w ostatnim czasie był na rozmowie rekrutacyjnej w Dom Druku? Mielibyście jakieś porady dla nowych kandydatów? Jakie padają pytania?

Robert

Opinie przez Was pozostawione są potrzebne i wartościowe jednak tematycznie nie pasują do tego forum. Chciałbym, aby osoby korzystające z usług Zasadny Radosław Dom Druku pamiętały o tym, że ten wątek służy do zamieszczania tylko merytorycznych i rzetelnych opinii o tej firmie, ale jako pracodawcy.

Robert2
@Robert

Pan Zasadny sam oszukuje klientów. Nie ma pracowników ponieważ nie wykonuje żadnych usług. Nie jest pracodawcą.

Oszukany klijent

Czekałem na zamówienie około pół roku, ciągle słyszałem wymówki, że drukarka nie działa, że szkło uszkodziło się podczas pracy, itd. Dodam, że zapłaciłem 100 % wartości zamówienia, dodatkowo wysłałem zdjęcie na nadruk za które również zapłaciłem. Po 6 miesiącach wykonałem telefon do Pana Zasadnego i zagroziłem, że jeśli nie otrzymam zwrotu pięniędzy to sprawa skończy sie w sądzie. Obecnie czekam na zwrot kasy. O sprawie poinformowałem, też rzecznika praw konsumenta, który w takich przypadkach jest niezastąpiony i bardzo skuteczny.

Robert2

PS. Jestem innym Robertem niż poprzednik

Robert

Zostałem oszukany/okradziony w identyczny sposób.

Robert

@Mana, jak trafiłaś na Zasadny Radosław Dom Druku? Możesz opisać wszystkie etapy Twojej relacji z tą firmą? Co skłoniło Cię do korzystania z jej usług? Proszę Cię również o relacjonowanie na tym forum przebiegu egzekwowania od Ciebie należności od tej firmy.

Mana
@Robert

Dom Druku znalazłam w internecie, niestety nie wgłębiłam się w opinie na temat tej firmy. Kontakt mailowy cały czas jest, ale działa to na zasadzie gry na czas. Najpierw podano mi termin realizacji, potem wysyłki. Oczywiście jak towar nie doszedł na czas, były wymówki,że Pan Radosław ma dużo pracy i jest akurat na montażu i nie ma jak sprawdzić na jakim etapie jest realizacja zamówienia. Jak zaczęły się mniej przyjemne maile, otrzymaliśmy informację że jednak nie zrobią tego zamówienia i będzie zwrot pieniędzy. Ze swojej strony poinformowałam mailowo,ze zgodnie z prawem, mogę odstąpić od umowy, jeśli sprzedawca nie wywiązał się z terminu. Odstąpienie od umowy wysłałam pocztą za potwierdzeniem plus droga mailową, dałam czas 14 dni na zwrot pieniędzy i czekam. Po tym terminie zgłaszam firmę na policję, zbyt dużo osób zostało oszukanych, jeśli nie będziemy reagować mogą być kolejni.

Mana

Witam, Niestety ja również zostałam oszukana. Zapłaciłam 100% zaliczki, towar nie dotarł, na zwrot pieniędzy też nie mogę się doprosić. Czy ktoś z Was zgłosił ten fakt do prokuratury w Lublinie? Sporo poczytałam na ten temat, można listownie przesłać zgłoszenie o dokonaniu przestępstwa. Im więcej osób się zdecyduję tym większa szansa,że zostanie ukarany. Takim ludziom nie można odpuszczać, bo będą czuć się bezkarni!

Niestety, podzielam opinię poprzedników. Jestem kolejną osobą oszukaną przez radosława zasadnego. Jest oszustem i (usunięte przez administratora) bez żadnych zasad. Nie wywiązał się z zadania i nie oddał zaliczki. To jest zwykła kradzież!

Winnetou
@Ewa

Widzę, że już kilka osób zostało perfidnie oszukanych przez tego gno ja. Dajcie znać, czy walczycie? Moja prawniczka właśnie wysłała ponaglenie o zwrot zaliczki i odpisał PS - tylko tyle i aż tyle. (usunięte przez administratora) Się???

Basia

Co to ma być? Radosław zasadny był taki miły dopóki jeszcze nie dostał kasy a potem chu.j pieniądze przelane i płytka szklana już 4 miesiące idzie i niby kurier stukł przy transporcie i kasy nie ma ani płytki, dołączam się złodziej oszust i na pewno nie zostawię tego tak, podaję sprawę do sądu, za dużo ludzi oszukales

Oszukany

Moje wcześniejsze kom były usunięte, również zostałem oszukany, gościu nie odbiera telefonów, a moje pieniądze przepadly. Wszędzie wszystkim mówię jaki to oszust

Kamil

Zamówiłem płytki, przelew już 3 miesiące temu i ani pieniędzy ani płytek, złodziej

@Kamil

Miałam to samo