POLSKIE DREWNO

Chorzów

Opinie o POLSKIE DREWNO

pawel

Może masz niekatlany nr telefonu i dlatego jest problem z dodzwonieniem się do nich, Nazwa sama brzmi obiecująco, firma sam już też istnieje kilka lat na polskim rynku, poza tym na stronie interetowej maja zamieszone produkty wszystkie jakie posiadaja w sprzedaży

kolejni oszukani

Nas też oszukali [usunięte przez moderatora]! Przez miesiąc nie odbierali od nas żadnego z 3 podanych na stronie telefonów, czy na prawdę nic z tym nie można zrobić? Rozbój w biały dzień!!!!!

reja

tak mój mąż jest kolejną ofiarą tej firmy prosze o podpowiedź jak zaskarżyć ludzi odpowiedzialnych za niegodziwość?

brawodlaszpiega

no pewnie tak, szpieg z ciebie niezły

SZPIEG

[usunięte przez moderatora] TZN.POLSKIE DREWNO JUŻ NIE DZIAŁAJĄ W PYSKOWICACH TYLKO W CHORZOWIE !!!! SAMI UCIEKAJĄ BO TYLE LUDZI JUŻ OSZUKALI ŻE PEWNIE KOLEJKI SIĘ POD BIUREM USTAWIAŁY!!!

Zostaw opinię o POLSKIE DREWNO - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLSKIE DREWNO