meblomir

Bralin

Opinie o meblomir

ddddd

Szkoda słów i nerwów na tą firmę, najgorszy zakład jaki znam

MICHU

nie polecam tego pracodawcy, wyzysk pracownika, całkowity brak szacunku, atmosfera fatalna, zero organizacji,

Pati

Ta firma to porażka zarówno pod względem jakości wyrobów, jak i samej organizacji pracy, nic tam nie funkcjonuje tak jak powinno, chaos, zamieszanie, wyzyskiwanie pracowników, brak jakiejkolwiek koordynacji w produkcji, meble to tandeta z najgorszej jakości materiałów, negocjacje odnośnie warunków pracy są ale potem ustalenia są jawnie zlewane przez właściciel który jest ciągle niedostępny (‰), najgorsza to pani W...a która trzęsie zakładem, pozjadała wszystkie rozumy a nie ma pojęcia o działaniu firmy, krótko mówiąc żal, odradzam tą firmę

Ja

święta prawda, tam się nie da pracować, firma funkcjonuje tylko dzięki wyzyskowi ludzi

Mark

odradzam zarówno meble tej firmy jak i pracę tam, jakość wyrobów tragiczna, podobnie zatrudnienie słabe zarobki, podejście, że każdy pracownik to złodziej

Zostaw opinię o meblomir - Bralin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie meblomir