Opinie o Meblomir Sp. z o.o. w Wieruszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meblomir Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Meblomir Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblomir Sp. z o.o. w Wieruszów

Administrator Nowy wpis

Meblomir Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Pakowacz. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Paula Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć? Po ile godzin się pracuje?

paulosanto Nowy wpis

Da się zarobić, firma się rozwija coś tam się pozmieniało na +

JA

Nie polecam pracy w tej firmie nawet najgorszemu wrogowi. Zero szanowania pracownika

De mo Nowy wpis
@JA

pracowałem jakiś czas, nie powiedziałbym, wręcz zdecydowanie na plus w porównaniu z innymi zakładami z jakimi miałem okazje współpracować

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Meblomir Sp. z o.o. na stanowisko Pakowacz mebli? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Pedro

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Nawet jeśli nie jest idealnie to nie znam takiej firmy.

De mo
@Pedro

ok

De mo

Kierownik w porządku, z każdym w biurze można się dogadać, ogólnie ludzie i atmosfera na plus. Przynajmniej nie jest to kołochz

Gabriela

Meblomir to fabryka mebli tapicerowanych. Firma konsekwentnie dąży ku poszerzaniu oferty i dostosowaniu jej do upodobań klientów. Na chwilę obecną nie są prowadzone rekrutacje. Ciekawa jestem, jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w tym miejscu?

Ana

Aha a co do jakości produktów to chyba świadczy również o pracowniku który wykonuje dany produkt - jeśli jest słaba tzn. że ktoś słabo pracuje później się dziwi na forum to jak samemu sobie wystawić negatywną opinie : byłem beznadziejnym pracownikiem.

Ana

Uważam, że dużo się zmieniło w ostatnim czasie (zresztą tak jak wszędzie) atmosfera pracy jest ok, z każdym sie można dogadać bez problemu, uważam że to jeden z nielicznych zakładów który oferuje dobre stawki na wejście. jak się pracuje to można zarobić. poprzednie opinie chyba pisała jedna i ta sama osoba, a jak ktos jest leń to nie zarobi nigdzie - w kazdym zakładzie jest tak samo, a w tych większych to nawet gorzej. pozdrawiam

Natal

@Tapicer Chyba pogubiłeś się w tym oczernianiu. Firma nie może płacić mniej niż najniższa krajowa

Tapicer

Jednym słowem dramat firma . Nie polecam tej firmy. Ludzie tam jeszcze pracują za 10 zł na godzinę. Zuza od naj niszej.(usunięte przez administratora)

AAAA

Katastrofa - tylko jednym słowem można opisać warunki pracy

Najgorszy zaklad z jakim miałem styczność, nie polecam, ZUS od najniższej, wypłata pod stołem, brak socjalnego, nie rozliczane nadgodziny, rzeczy obiecane na rozmowie nie mają pokrycia w rzeczywistości, ciągła rotacja pracowników którzy uciekają gdy poznają prawdziwe oblicze zakładu

Tapicer

Dno i to całkowicie zamulone, najgorszy zakład pracy jaki znam

ddddd

Szkoda słów i nerwów na tą firmę, najgorszy zakład jaki znam

MICHU

nie polecam tego pracodawcy, wyzysk pracownika, całkowity brak szacunku, atmosfera fatalna, zero organizacji,

Pati

Ta firma to porażka zarówno pod względem jakości wyrobów, jak i samej organizacji pracy, nic tam nie funkcjonuje tak jak powinno, chaos, zamieszanie, wyzyskiwanie pracowników, brak jakiejkolwiek koordynacji w produkcji, meble to tandeta z najgorszej jakości materiałów, negocjacje odnośnie warunków pracy są ale potem ustalenia są jawnie zlewane przez właściciel który jest ciągle niedostępny (‰), najgorsza to pani W...a która trzęsie zakładem, pozjadała wszystkie rozumy a nie ma pojęcia o działaniu firmy, krótko mówiąc żal, odradzam tą firmę

święta prawda, tam się nie da pracować, firma funkcjonuje tylko dzięki wyzyskowi ludzi

Mark

odradzam zarówno meble tej firmy jak i pracę tam, jakość wyrobów tragiczna, podobnie zatrudnienie słabe zarobki, podejście, że każdy pracownik to złodziej

Zostaw merytoryczną opinię o Meblomir Sp. z o.o. - Wieruszów

• Jak się pracuje w Meblomir Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meblomir Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblomir Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meblomir Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.

Meblomir Sp. z o.o.