Digison Polska

Wrocław

Opinie o Digison Polska

Iwona

Pracujesz w Digison Polska? Chętnie usłyszymy Twoją opinię na temat pracy w firmie.

rynkowiec

dawno mnie tu nie było i widzę że zniknęły prawie wszystkie pozytywne opinie. chyba gowork zobaczył że wszystkie były pisane z jednego adresu i pousuwał :-D

zawiedziona

pseudo firemka z prezesem myslącym, że jest zabawny i dyrektorem rżącym z jego żartów a potem komentującym je za jego plecami. "atrakcyjne szkolenia" z ogłoszenia trwały pół godziny, a "interesujący" socjal to karta medicover. uciekłam stamtąd po jednym dniu.

Dawid

@rynkowiec jakoś nie wydaje mi się, żeby faktycznie warunki pracy w Digison Polska były aż tak złe i szkodliwe. Nie widzę w tej chwili jakiejś masowej rotacji pracowników, zresztą nie widzę żadnej oferty pracy. Także chyba jednak pracownicy chętnie tu zostają...

rynkowiec

oszczędności to rzecz, której jest tutaj pod dostatkiem. chociaż to dziwne skoro firmie idzie tak dobrze, jak w kilku komentarzach tutaj :) no i jak lubisz w pracy zmarznac i stracić wzrok i są to małe ważne powody to wysyłaj cv.

rynkowiec

Konkrety? - ciągła kontrola, wszystkie maile są czytane, a rozmowy odsłuchiwane, często nawet na żywo - zerowa swoboda działania, wszystko pod dyktando - w zimie jest zimno, bo piec CO nie wyrabia, a ogrzewania z klimy nie można włączyć, bo piec się wyłączy - popołudniami siedzimy przy lampkach za 5 zł, bo firma nie chce wydać pieniędzy na mocniejsze oświetlenie sufitowe - czasem urządza się polowanie na myszy, bo przychodzą z ogrodu za budynkiem - o urlop trzeba walczyć, bo zawsze jest za dużo do zrobienia i wynik do poprawienia, dotyczy to też L4

Wiatrak

@fiona, aplikuj śmiało, prowadzą stałą rekrutacje i zatrudniają wszystkich jak leci. ogłoszenie na pewno aktualne.

Blade

właśnie to miałem na myśli. firma sama sobie pisze pozytywne opinie. strasznie źle musi się tam pracować :D

Blade

dziwna sprawa, że każda negatywna opinia jest bardzo szybko przykrywana przez pozytywną. i te wszystkie pozytywne maja podobny styl i błędy. czyżby właściciel czuwał i pisał fałszywe pozytywne opinie? nieładnie

tito

Muszą oferować stabilne zatrudnienie, bo nikt się nie pali do pracy tutaj. A rekrutacja jest prowadzona ciągle, na stronie cały czas wisi ogłoszenie.

Ali G

czytam niektóre opinie i oczom nie wierzę. pracę tam można polecić chyba tylko wrogowi. maleńka firma, gdzie nikt do końca nie wie, co ma robić i przez to wszyscy robią wszystko. tandem prezes i dyrektor to dwójka najbardziej niekompetentnych managerów, z jakimi można pracować. szefostwo ma problem z pracownikami, po prostu nie lubią pracować z ludźmi i pracowników traktują jak zło konieczne. ulubioną odpowiedzią prezesa jest "bez sensu", a dyrektora "NIE". prowizja jest, ale warunki jej przyznawania zmieniają się czasem kilka razy w kwartale, więc nigdy do końca nie wiadomo czy wpadnie (a zmiany są po to, żeby nie wpadła). obroty co miesiąc sporo niższe od targetu, więc wcale dobrze nie idzie, a spotkania handlowe polegają na roztrząsaniu porażek, zamiast na planowaniu działań do przodu. a co do pozytywnych opinii tutaj, to na 100% żaden z byłych i obecnych pracowników nie poleca pracy w tej firmie, ale jeśli ktoś chce spróbować, to droga wolna, ale kilku ostatnich nowych ludzi uciekło najdalej po kilku dniach :)

znam temat

że to jeszcze nie padło to chyba cud!!! pewnie Czesi pompuja kasę i dokładają do tego biznesu, ale kiedyś im się to w końcu znudzi i będzie pozamiatane na szybko

rynkowiec

"zabetonowali" markę Hyundai na polskim rynku!

z rynku

praktycznie swoimi działaniami lub ich brakiem sprowadzili do podziemia markę elektroniki Hyundai na polskim rynku! nigdzie jej nie widać ani nic o niej nie słychać! jak więc można ocenić działania tej firmy?

wszystko w temacie!

polska partyzantka branży elektronicznej!!!

Anaa

nowe ambitne projekty? raczej paniczna próba utrzymania stanu osobowego, bo co chwila ktoś odchodzi i przez to brakuje rak do pracy. a brak szacunku i sprzeczne decyzje ciężko nazwać szukaniem miejsca dla pracownika. kto nie rozumie na czym polega praca z ludźmi, może w ogóle nie powinien nimi zarządzać.

znawca firm

ostatnio rotacja handlowców jak na karuzeli w wesołym miasteczku, co 3 miesiące jest nowe ogłoszenie na pracuj.pl

data

Bardzo nieładnie rozstają się z pracownikami. Nikomu nie przychodzi do głowy pytanie o powody odejścia. O ewentualnych referencjach właściwie można zapomnieć :-(

feder

dobrze ze ktos w koncu napisal prawde o tej firmie. ciezko tam nawet wytrzymac do konca okresu probnego. jesli chcecie sie pozbyc poczucia wlasnej wartosci to jest wlasciwe miejsce.

Anaa

trzymajcie się z dala od tej firmy. ogromny bałagan, wszystkie ustalenia przestają obowiązywać po kilku dniach, wszystko trzeba mieć na piśmie a i to często nie pomaga. duża rotacja pracowników a tym którzy zostali na dłużej co miesiąc zmienia się stanowisko i obowiązki. ciągła presja i brak czasu. ciągle udowadnianie pracownikom jak mało i źle robią, połączone z totalną kontrolą. ogólnie - nie polecam, a nawet mocno odradzam.

ciekawy

witam, zna ktoś dobrze tę firmę?

Zostaw opinię o Digison Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digison Polska