Opinie o Straż Miejska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Straż Miejska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Straż Miejska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Straż Miejska w Warszawa

Aneta

Czy moglbys jeszcze opowiedziec jak wyglada sprawa z zaplanowaniem sobie urlopu wypoczynkowego? Czy mozna go zaplanowac i byc pewnym na pare m-cy wczesniej ze sie go bedzie mialo? Oraz jaki jest godzinowy system pracy w SM? i czy grafik dyzurow zmienia sie czy jest raczej stabilny, planowany raz na m-c? dziekuje za odp

Były strażnik
@Aneta

Ja tylko raz planowałem urlop, a wyglądało to tak, że musiałem na początku roku powiedzieć kiedy chcę go mieć i go dostałem. Godziny pracy zależą gdzie trafisz, możesz pracować 7-15, 7-19, 10-22, 17-5, 19-7. Na początku miesiąca mówisz co chcesz od następnego grafiku i pod koniec danego miesiąca otrzymujesz grafik na kolejny miesiąc z uwzględnionymi uwagami lub nie.

Warsz

Czy oprocz slabych warunkow finansowych etc, w tej pracy sa plusy dla ktorych warto tam pracowac? Tj. czy po zakonczonej sluzbie ma sie pozytywne odczucia(oczywiscie niecodziennie) ze to byl dobry dzien i cos sie ciekawego zrobilo, zobaczylo, pomoglo? Czy do rekrutacji tam trzeba sie jakos szczegolnie przygotowywac( wyuczyc sie calej ustawy ), czy wiek 40 lat, ogolna sprawnosc i doswiadczenie z innych prac powinny prawdopodobnie wystarczyc? Pozdrawiam i zycze dobrej pracy w policji.

@Warsz

Zależy gdzie trafisz do jakiego działu i co będziesz robić... ale kasa bardzo marna i nie sugeruj się awansami itp :) bo właściwie nie ma. Ale w policji tez trzeba mieć znajomosci... ale LEPSZA PRACA W POLICJI

Warsz
@Niki

Dziekuje za odpowiedz na pierwsza czesc mojej wypowiedzi, jeszcze jaklbys mogl sie odniesc do drugiej czesci. Jezeli chodzi o SM to wydaje mi sie ze ciekawsze w niej jest to, ze ma bardzo szeroki zakres dzialania dla miasta/ludzi, a policja bardziej gania wokol bandytow. Niewatpliwie praca w policji jest ciekawa a napewno bardziej rozwojowa ze wzgledu na awanse, ale malo kto tam startuje w wieku 40 lat. Nie wiem czy sami straznicy to odczuwaja, ale wydaje mi sie ze na przestrzeni lat odbior spoleczny ich pracy jest coraz lepszy, tak jak policji.

@Warsz

Zależy gdzie trafisz. Czy do zakładania blokad czy do mandatów za parkowania czy do meneli i cpunow. Chcesz to przyjdź za 2000 do ręki. Popatrz na opinie z różnych miast. Bez znajomosci pleców nie uda się awansować.

Endrjuuuuuuuu

ile zarabia strażnik w Warszawie po studiach z bezpieczeństwa?

Michalo
@Endrjuuuuuuuu

2000netto

Michal

Po 3 latach odszedłem l. 2000/2300 praca na zmiany i weekendy. Brak szacunku kłótnie z ludźmi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Straż Miejska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy Straż Miejska narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Niki

Tak ustala kierownictwo. Można się dostawać prosić o zmiany

Straszny Pan

Nie podejmować pracy. Praca nie doceniana. Kiepskie zarobki.

l

nie jestem strażnikiem, moim zdaniem praca niewdzięczna podobna do innych mundurowych ale mniejsza kasa i emerytura ,brak awansu jak w Policji społeczeństwo nie docenia że ich strzegą ,użeranie się z pijakami ,którzy zamiast siedzieć w domu i isc do roboty łażą ,wstrzynają burdy ,kradną i lumpują ,hałasują itp, młodzież agresywna (usunięte przez administratora)zamiast siedzieć w domu i sie uczyć , nic im nie mogą zrobić Po pobycie zagranicą dostrzegam rozpasanie społeczeństwa. gro ludzi zamiast isc robić kombinuje i to stwarza problemy

To forum nie służy raczej do wstawiania reklam niezwiązanych z Straż Miejska. Trzymajmy się tematu, byłoby super poczytać o tym, jak się pracuje w tej firmie. Czy szukają osób do pracy?

Weronj

Straz miejska w luboniu nie powinno byc jest policja a ze strazy za lapuwki jezdza na jedzenie i fasfudy i nielegalnie zakladaja blokady sonsiad ma 1 gr zalozyli mublokade to co robi straz to powinna robic policja .straz nie wszystcy sa arogancy wzeszczom na ludzi powinna byc straz zlikwidowana spia w samohodzie ukrywaja sie w zaroslah na dzemke

J
@Weronj

A myślisz że policja nie śpi w zaroslach? Heheh co za bzdury

Jacek
@J

Nikt w tym roku nie dodał solidnej informacji o warunkach pracy w Straży Miejskiej. Czy Ty jako pierwszy mógłbyś napisać o rekrutacjach i stanowiskach do obsadzenia? Będę Ci wdzięczny.

Karol

Z pewnością dobrze się pracuje, nie ma rotacji i stąd ta cisza.

Interesuje mnie praca w firmie. Czy warto aplikować , są przyjęcia?

buli
@Zainteresowany

witaj. ja pracuję od około 3 lat i jest tak. kurs za moich czasów czegoś uczyli, a teraz to lipa. to co uczą z teorii to ile dzieci jest w afryce i takie bzdury. to czego masz się nauczyć powiedzą ci starsi i doświadczeni na kurs z teorii nie licz. Egzamin to nie lipa. Z uwagi na bardzo rozległy zakres obowiązków trzeba się wykuć i umieć to stosować w praktyce materiału jest trochę... W brew opiniom ciemnogrodu o tej formacji to Ci co nie zdali do innych formacji i Ci byli funkcjuszę z MSWiA, BOR, MON, SW, SGi innych nie zdają egzaminu. Jest wymagający teorii i myślenia i sprawnościfizycznej. Na dziś wiem o tych co nie zdali, że poszli do policji i SW, MON bo tam biorą wszystkich... Praca. Nowe umundurowanie, wygodne dobrze skrojone z dobrej jakości materiału. Kamizelki to ciekawa sprawa. "NOWE" kamizelki to lipa wstawione przy okazji kamer. same kamizelki są sztywne i ograniczają ruchy przy dynamicznej interwencji, niszczą pasy w radiowozach, kaleczą dłonie i nadgarstki, mają za mało kieszeni więc na ulicy może brakować Ci sprzętu są w kolorze pracownika MPO co utrudnia pracę w terenie. kolor pod pretekstem bezpieczeństwa a powinny być jak w OPECJI czarne z elementami odblaskowymi. Ogólnie podobno były wyprodukowane dla jakieś ag ochrony, która po wstępnej ocenie produktu odrzuciła je z uwagi na wymienione wady, więc ktoś wstawił je do straży a ona z uwagi pewnie na cenę to łyknęła... Kamerki. Z uwagi na pomysły społeczeństwa i by chronić funkcjuszy przed cwaniakami z ulicy wyposażono nas w kamery. I teraz możecie podziękować cwaniakom z ulicy i youtoba . Bo po ujawnieniu wykroczenia podejmując interwencję musimy postępować zgodnie z taryfikatorem i jak dawało się klientowi poucz. to klient zadowolony, a my mieliśmy rozliczoną sprawę. Teraz nie ma poucz. Teraz jest MKK zgodnie z taryfikatorem , albo sąd. Chcieliście to macie. Sprzęt jest ok. Płaca. Marna ostatnia podwyżka 500+ obligatoryjna dla wszystkich to tak jak by zwykła inflacyjna której nie było od paru lat . No ale zrobiona z tego szum że super podwyżka i płaca ok, a podwyżka 500+ ale brutto do podstawy, więc ja i moi koledzy ze stażem około 5/7 lat mamy na rękę max 2500 za ciężką zmianową służbę dla społeczności lokalnej. W święta, weekendy, noce w upale w deszczu i na mrozie. Nie wiem czy kolejne święta doczekam w tej firmie bo mając dwóje dzieci nie stać mnie na głupie kino i popkorn. Tragedia a wymagania co raz wyższe. Zaczyna dochodzić do totalnej ... w firmie. Wysyłani jesteśmy na zlecenia z przed 6/8 dni, które są lipą i wiadomo że się nie potwierdzają, ale potem statystyka dla mediów wygląda imponująco. Powinno to być usuwane po 48 h ale by statystyka spadła, więc my za miast robić coś konkretnego z wynikamy to nakręcamy statystykę. Ludzie zaczynają się buntować i nie ma kim robić więc sie dobrze zastanów gdzie się pchasz.. pozdr.

@buli

Kamizelki to ochrona zubrzycki mial dostac ale zobaczyli ze to lipa wiec odpuscili.Kamera na kamizelce raz mi (usunięte przez administratora) uratowala.Bo szczur twierdzil ze nie lecial z lapkami do mnie.Fakt sa one nie wygodne i trzeba pilnowac zeby je wlaczac.Zlecen jest wiecej bo jakas aplikacja jest gdzie mozna zglaszac problemy mieszkancow jako n/n.

Romek
@buli

Powinno się Was wszystkich zwolnić. Weźcie się do pracy prawdziwej. Zbędna instytucja.

pawell44

straz miejska zupelnie niepotrrzebna funkcja w instytucjach panstwowych sa to czlonkowie rodzin wujtow itp ktorzy ze wzgledu na brak matury nie dostali sie do policji.............................. za to pelnia funkcje pilnowaczy fotoradarow a nie stawiaja czola problemom ktore draza miasto tzn walesajace sie bezpanskie psy koty i zaczepiajacy nas pijaczki niestety taka jest prawda i nic tego nie zmieni dopuki w tym kraju bedzie tak jak bedzie czlonkowie rodzin wujtow i radnych musza miec prace bo sa takimi jelopami ze nie znajda jej nigdzie chyba ze w strazy miejskiej...... fakty fakty fakty......niestety....

alex9791
@pawell44

Jedyną stałością jest zmiana. Żeby nastąpiła zmiana w otaczającym nas świecie potrzeba wpierw zmian w Nas samych. I żadne mandaty, pouczenia tego nie przeskoczą.

kris

Praca nie doceniana

@kris

Rozumiem, że także pracujesz w Straży Miejskiej w Warszawie. Pisząc o niedocenianiu, masz na myśli linię pracodawca-pracownik, czy raczej odbiór Straży Miejskiej wśród mieszkańców miasta? Jak więc, Twoim zdaniem, należałoby docenić pracę strażnika miejskiego? Może masz jakieś konstruktywne pomysły?

Sachar

Witam.12 lat pracuje w tej formacji.Praca nie jest zla.Kazdy znajdzie cos dla siebie.Sa wydzialy zaczynajac od likwidacji handlu,parkowania,przewozu osob nietrzezwych,ekologocznym lapaniu zwierzaczkow.ochrony srodowiska zagladanie w pieca domowego.wspolpracy z policja.referat szybkiego reagowania.konwojowania.zabezpieczen.stanowiska kierowania.wykroczen.szkolen.prasowego.itp.wszystkich nie jestem w stanie wypisac.Zarobki na poczatek ok.2000zl na reke.Awans po 1 roku pracy.Dobra opcja dla kobiet ktore chca zajsc w ciaze poniewaz jest to panstwowka.w ktorej mamy 13ta pensje.Fakt czasami jest nacisk na te mamndaty.Ale to ma przelozenie na wasza premie.Macie chec to wstepujcie w szeregi.

@Sachar

@Sachar, wygląda na to, że trochę czasu już spędziłeś w Straży Miejskiej w Warszawie. Piszesz, że w firmie jest wiele wydziałów - czy nie ma problemu na przykład z przenoszeniem się pracowników z jednego wydziału do drugiego? Ważne w sumie jest, aby każdy znalazł miejsce odpowiednie dla siebie.

@Julia

Z tego co wiem niema problemu zeby przejsc miedzy wydzialami.Pisze sie podanie do komendanta oczywiscie z argumentem i jest rozpatrywane w moim przypadku pozytywnie.

@Sachar

@Sachar, to dobrze, że nie ma większych problemów w tym temacie. Jakie miałbyś rady dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Straży Miejskiej w Warszawie - na co trzeba się przygotować oraz jakie wymagania są stawiane przed kandydatami do pracy?

mateusz

Pewnie ze to niewdzieczna robota, ale ktos musi pilnowac porzadku - gdyby nie mandaty za nielegalny handel uliczny mielibysmy stragay na kazdym rogu. A pieski co robia kupy na srodku chodnika i biegaja bez smyczy i kaganca tez mi nie odpowiadaja. Mam kumpla, ktory pracuje w Strazy i jest zadowolony - ale wszystko zalezy ponoc pod jakiego kieronika trafisz.

@mateusz

Jak jest ubekiem to ma dobrze

maki
@mateusz

jesteś cymbal pies Ci przeszkadza pajacu ta cała straż to sobie w (usunięte przez administratora) wsadź bo i tak nic nie mogą

@mateusz

Kierownika.naczelnika i cala kadre.Wiekszosc sa to osoby ktore sa emerytami policji wojska.itp.A teraz grzeja taboret wymyslajac niesamowite pomysly jak uprzykzyc zycie straznikow.

Aleksander

@Adam, rozumiem, że chcesz dowiedzieć się kilka istotnych faktów na temat pracy, którą chciałbyś podjąć, ale zwróć proszę uwagę na to, że wątek dotyczy pracy w Straży Miejskiej w Warszawie, więc osoby, które tu zaglądają, piszą głównie o firmie w tym mieście. Masz już doświadczenie w podobnej pracy?

Czy ktoś wie ile przebiega rekrutacja w Poznaniu? Miesiąc jest na zrobienie badań lekarskich. Ile później się czeka na szkolenie ? Jak to wygląda?

Aleksander

@maki, bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na forum. Takie komentarze nie będą tolerowane i będą usuwane przez administratora forum. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Straży Miejskiej w Warszawie? W jakim trybie się pracuje w tej firmie? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii!

Aleksander

Od jakiegoś czasu nie pojawiły się nowe opinie na temat pracy w Straż Miejska w Warszawie. Może czas to zmienić? Czy na forum znajdą się osoby, które pracują lub pracowały w tym miejscu? Zachęcam Was do dzielenia się swoimi opiniami! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób chcących podjąć pracę w Straż Miejska.

Aleksander

@buli, czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy firma oferuje szkolenia lub/i kursy, które podnoszą kwalifikacje pracowników? @zniszcze was darmozjazdy, wypowiadasz się na forum publicznym więc zaprzestań używania zwrotów i określeń, które powszechnie uchodzą za obraźliwe. Komentarze łamiące regulamin będą usuwane. Z regulaminem możesz zapoznać się tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o Straż Miejska - Warszawa

• Jak się pracuje w Straż Miejska?

Zobacz opinie na temat firmy Straż Miejska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Straż Miejska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Straż Miejska