UPS Polska Sp. z o.o.

Katowice

UPS Polska Sp. z o.o.

Opinie o UPS Polska Sp. z o.o.

Mamuśka

nie polecam. Kurier nie ma możliwości wydania reszty. Kurier nie kontaktuje się z adresatem. Brak kontaktu z kurierem. Dzwoniąc do Warszawy żeby uzyskać informacji na temat kuriera graniczy się z cudem bo numerów nawet w centrali nie mają. Trzeba siedzieć w domu i czekać na kuriera cały dzień. Masakra więźniem być we własnym domu. Bi nikt nic nie wie. DPD przynajmniej informuje w których godz jest paczka do doreczenia. Moje sugestie dla UPS Polska Sp. z o.o.: powinni mieć numery kontaktowe od kurierow i informować o której godz będzie kurier a nie czekać cały dzień

DaDaDaVinci
@Mamuśka 29.10.2018 12:41

To sobie jedź do sklepu coś kupić jak nie pasuje.

Max

jest ok

Zostaw opinię o UPS Polska Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UPS Polska Sp. z o.o.