Opinie o Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Ostrzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Ostrzeszów

Aleksandra

W wątku spotkałam się z opinią, że pracownicy zatrudniani są po znajomości. Zależy mi na pracy salowej i chciałabym dowiedzieć, się czegoś więcej w tym temacie. Jakie wynagrodzenie oferowane jest na tym stanowisku? Pracownicy dogadują się między sobą?

Jestem świeżo po zabiegu na chirurgii i bardzo dziękuję uśmiechniętym i pomocnym Paniom pielęgniarkom oraz całemu personelowi. Anestezjolog wszystko wytłumaczył, przecudowny Pan pielęgniarz Zbyszek sprawnie zmieniał opatrunki, a Panie pielęgniarki podawały środki przeciwbólowe, pomagały się przebrać i prowadziły do ubikacji gdy było trzeba - zawsze z uśmiechem. Atmosfera na oddziale fantastyczna. Cieszę się że właśnie tam trafiłam i bardzo dziękuję za wszystko. Mimo że pocięty brzuch to nic przyjemnego to będę wspominać ten pobyt, a zwłaszcza ludzi bardzo dobrze :-)

Zuza
@Anna

Byłam w szpitalu na operacji przepukliny.Opieka przed i po jest niesamowita.Wszyscy pomocni mili serdecznie.Robią wszystko by chory mógł się czuć dobrze.Dziękuję całemu personelowi za opiekę, za pomoc za wszystko.Wszystkim życzę dużo siły i wytrwałości.Zuzanna

Czy pracodawca Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

xxx

tak, daje pensje za nicnierobienie, trzeba mieć dobre układy żeby tam dostać fuchę

Helena
@xxx

Na pewno? A preferują rekrutacje zewnętrzne czy z wewnątrz? W sumie to nie widziałam ostatnio żadnego ogłoszenia, a szkoda, bo aż tylu tego typu miejsc nie ma w okolicy. Dlatego pytam.

Ilona
@xxx

Co masz na myśli pisząc fuchę? Interesuje mnie stanowisko salowej. Wiesz może coś o zarobkach na tym stanowisku? W ogóle na jakie umowy rejestrują? O pracę?

@Helena

nie dają ogłoszeń bo zatrudniają po znajomości

Polecam oddział chirurgiczny Jestem po operacji opieka przed i po fantastyczna. Operacji mało co pamiętam... :) Dziękuję P. Ani za opiekę i innym pielęgniarką jestescie kochane.????????♥️

@Kasia

ale co możesz polecać jak tam wszystkich pacjentów odsyłają do innych szpitali/ oddziałów?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Magister Farmacji- Drezdenko?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Beata

Czy lekarz Agnieszka Kroszczynska ma ważne prawo wykonywania zawodu? Nie powinna nawet krów wypasać. Męczy ludzi uśmiechając się przy tym!!!

Irena
@Beata

Czy ma ważne to ręki nie dam sobie uciąć ale raczej tak skoro go wykonuje? Można się dowiedzieć w pierwszej kolejności o co Pani chodziło podczas pisania tej opinii?

@Beata

na początek to trzeba sprawdzić czy chirurg który ma niby dyplom z chirurgii naczyniowej to czy w ogóle był na studiach

marcinbocianiak60@gmail.com

leżałem w szpitalu 7 dni na wewnętrznej nie byłem ani razu umyty przez opiekunki Choć jest ich tam wiele Ponadto po 3 dniach nabawiłem się potężnych odleżyn na pięcie płytce oraz piszczelu szpital nie potrafi się odnieść za pisma mojego adwokata lekceważą ludzi zero szacunku jakiegokolwiek najgorszy szpital chyba w którym leżałem

Jakie wartości są cenione w Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.?

nepotyzm nieróbstwo , brak kwalifikacji do wykonywania zawodu lekarza, prawo wykonywania zawodu / dyplom specjalisty kupiony na targu

XXX

Oddział chirurgiczny - odpady medyczne z innych szpitali, całkowity brak kwalifikacji, omijać szerokim łukiem

Pacjent

Bardzo dziękuję Pani doktor za informację w dniu dzisiejszym tz 9 października godz 15 dotyczącą stanu zdrowia mojej mamy DZIĘKUJĘ

Pacjent

W dniu 7października byłam z mamą na tomografii komputerowej zostalysmy bardzo spokojnie i miło przyjęte Panie zatroszczyly się o mamę było trochę komplikacji PANIE z przyjęć na oddziały bardzo miłe pomagały jak mogły aby moglo odbyć się badanie dziękuję Pani doktor która miala tego dnia dyżur za fachowe podejście dziękuję też Panią pielęgniarką z oddziału wewnętrznego za opiekę nad mamą miałam kontakt z wieloma szpitalami i poza Wrocławiem ten szpital jest drugim pod względem fachowości i podejścia do pacjenta jestem bardzo wdzięczna Dziękuję

Wdzięczny pacjent

Serdecznie dziękuje kierownikowi oddziału wewnętrznego (WEW) Covid, za zaangażowanie, życzliwość oraz troskę w powrocie do zdrowia. Wszystkim medykom OCZ życzę siły i wytrwałości w tym trudnym czasie. Bardzo cenimy waszą ciężką prace w czasie pandemii.

Temida
@Wdzięczny pacjent

Ile Pani prezes Wam zapłaciła za dodanie tej opinii? Szpital płaci Wy kłamiecie

Irena
@Temida

A skąd takie podejrzenia ostre od razu z Twojej strony? To już jeden pacjent na wielu nie może być zadowolony według Ciebie? Może wyjaśnisz swoją opinię, skoro uważasz, że kłamią?

Stefan

SERDECZNE PODZIĘKOWANIE dla operujących lekarzy. całego zespołu Lekarsko - Pielęgniarskiego i Opiekuńczego Oddziału Chirurgii Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia dla Anestezjologów, Zespołu Radiologicznego i Laboratorium, za skuteczną, serdeczną opiekę i okazaną pomoc w chorobie, imiennie za szczególnie okazaną troskę ogromną życzliwość i profesjonalną pomoc w czasie choroby z serca płynące podziękowanie dla: Stanisława Patryas Andrzeja Tyczyńskiego Anny Raczyńskiej Zbigniewa Glinkowskiego Iriny Orzechowskiej Swietłany Parkhomenko Macieja Gajdzika Agnieszki Maciaczyk składa pacjent Stefan Dyba ----------------------------------------------

Temida
@Stefan

Zachwycona pacjentka wysiliła się na zebranie spisu personelu. No cóż, firma zatrudniona przez Panią prezes która bierze kwadratowe pieniądze za pijar na rzecz Pani prezes stara się jak może wstawiać pozytywne opinie.

Pacjent chirurgii
@Temida

Jak widać niektórzy nie dopuszczają myśli, że może coś zmieniać się na lepsze. Sami pewnie nie reprezentują zbyt wielkiego poziomu, bo tacy są najbardziej pretensjonalni !!! Korzystałem z usług chirurgii po reaktywacji i jestem zadowolony z podejścia całego personelu nie tylko z dr Janickiego, którego zatrudnienie jest wielkim plusem. Jestem zadowolony i każdemu to powiem. Wypraszam sobie być może jakieś insynuacje, że wziąłem pieniądze za wyrażanie takich opinii. Pan Stefan Dyba, do którego się odnosisz, był znana postacią w naszym mieście, niestety jakiś czas temu zmarł (wypadałoby mieć trochę szacunku dla zmarłych) i nie sądzę, że za pieniądze komuś dziękował lub z innych powodów niż prawdziwe zadowolenie firmował swoim nazwiskiem wpisy w Internecie. Jak komuś się nie podoba to niech sobie jedzie do "Leśnej Góry" .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.?

obecny pracownik

Bardzo miła atmosfera w pracy :)

Wypisali bliską mi osobę z niedokrwiennym udarem mózgu, którego nie rozpoznali. Zawiozłem do kliniki w dużym mieście i neurolog powiedział, że sprawę należałoby oddać do sądu, błędy podstawowe w diagnozowaniu - te same badania a zupełnie różne wyniki!

Xxx

Potwierdzam szpital beznadziejny , na oddziale paliatywnym tępe dzidy pracują , lekarka nie zna się na wynikach . Oddziałowa to chyba po podstawówce o cokolwiek pytam ona nie wie . Pacjent zaniedbany , aż się boje co będzie dalej z pacjentem .

Berry

Nie potrafię ustosunkować się do w/w zarzutów, ale kilka elementów wypowiedzi jest spójnych z moim wrażeniem - moja Mama przebywała na oddziale kowidowym przez niespełna 30 godzin - zmarła i być może nic tego nie było w stanie powstrzymać, ale otrzymanie informacji, że stan pacjentki jest ciężki lecz stabilny wzbudza nadzieję, która jest po kilku godzinach zastąpiona suchą informacją, iż "zmarła", czyli co?? Stan pacjentki od początku nie rokował, był oceniony zbyt optymistycznie, czy po prostu nikt się przejął kolejnym "zakażonym"? I czemu nikt nie zatroszczy się o to że pacjentowi dzwoni telefon, którego nie jest sam w stanie odebrać? I czemu nikt nawet nie rozpakowuje toreb z tym co rodzina przekazuje dla chorego? Co więcej, nie możemy się dowiedzieć, co się stało z dwoma złotymi łańcuszkami, z którymi Mama się nie rozstawała - były z Nią wszędzie i zawsze, nie pozwoliła ich sobie zdjąć - ale nie ma ich w rzeczach oddanych nam, a procedury jasno określają co dzieje się z pacjentem po śmierci - wszystkie wartościowe przedmioty zostają zabezpieczone i oddane do depozytu, zatem powinny się znaleźć w rzeczach nam oddanych, ale jakoś się nie znalazły.... ich wartość z złotych jest śmieszna, ale wartość sentymentalna jest wprost bezcenna - czy Dyrektor Centrum lub ktokolwiek ustosunkuje się do tego problemu, czy to jest zbyt duży optymizm? I kto weryfikuje kompetencje lekarzy, którzy nie są w stanie określić, kiedy dokładnie i jak nastąpił zgon pacjenta, którego najwyraźniej nikt nie monitoruje, mimo ciężkiego stanu? I czemu procedury wydania dokumentów zajmują ponad dwie godziny po czym w Urzędzie Stanu Cywilnego okazuje się, że dane są niekompletne i trzeba udać się ponownie do szpitala w celu ich uzupełnienia?

Covid
@Berry

Mój dziadek trafił do szpitala w środę, dodzwonienie się na oddział graniczyło z cudem, jak już się udało za każdym razem uzyskiwaliśmy wiadomość, że wszystko jest w porządku, po czym tydzień później w czwartek 2 godz.po uzyskaniu telefonicznej informacji, że z dziadkiem jest wszystko dobrze otrzymaliśmy informację o jego śmierci... na wypisie informacja o zatrzymaniu krążenia... przy otrzymaniu wypisu od razu do podpisu kartka że rodzina nie będzie wnosiła o sekcje zwłok.... nie chcę nawet myśleć jak wyglądał ostatni tydzień życia dziadka, ale to musiał być najgorszy tydzień w jego całym życiu.... dziadek nie chorował na serce ....

Asz

Witam. Czy któraś Pani miała może przeprowadzany zabieg (łyżeczkowanie macicy)?

DARIUSZ K

Niedawno przebywałem na oddziale wewnętrznym covid-owym.jestem bardzo wdzięczny lekarzom zwłaszcza ordynatorowi M. Al-Haraziemu i całemu personelowi za doskonałą opiekę, którą mnie tu otoczono. Leczenie nie tylko skupiło się na walce z covid ale był kompleksowe. Jeszcze raz dziękuje i polecam.

Bodzio

Bardzo dziękuje Ordynatorowi M. Al-Haraziemu oraz całemu personelowi za pomoc, opiekę oraz troskę. Bardzo mi pomogliście

Ilona

Witam, czy w Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia jest może prowadzony obecnie nabór na nowych pracowników i można aplikować o pracę? Jeśli tak to jakie są wolne stanowiska? Będę wdzięczna za odpowiedź, dajcie koniecznie znać.

Jarosław

Szpital Ostrzeszów. (usunięte przez administratora), kłamcy ten szpital powinien był zostać zlikwidowany. lekarze i pielęgniarki powinny odpowiedzieć przed sądem za to wszystko co tam robią. lekarz twierdzi że pacjent jest stabilny pacjent kontaktuje się z rodziną ze żadnych lekarstw nie dostaje nic się przy nim się nie robi nawet nie ma kto mu wody podać.Do lekarzy i pielęgniarek wykonaliśmy od godz 17 do 20, 50 prób połączeń oczywiście nieodebranych. pacjent umiera z braku jakiegokolwiek zainteresowania poza innymi pacjentami ( 90 letnia pani pacjentka z pokoju podaje wodę do picia, bo pielęgniarka odpowiada "proszę spać i nam dupy nie zawracać") po godz. 20 dzwoni szpital że pacjent umarł.. Sprawę zgłoszę do NFZ widocznie jest za mało kontroli szpitali i robią co chcą jak panowie życia i śmierci. Po rozmowie z panią ze szpitala dowiaduję się że w strefie kovidowej lekarz i pielęgniarki są tylko rano i wieczorem podczas obchodu i podawania leków a tak pacjent jest samemu sobie.

sarna

szpital jak szpital jak sie trafi z diagnozą to ok ale sama wiem jak tam jest i do końca nie mam zdania na to miast moge dodać od siebie że nie jest taki diabeł straszny jak go malują moim zdaniem na każdym oddziale jest bardzo miły personel nie można im nic zarzucić !!pielęgniarki to to zasługują na złotem medale zrozumcie mili PAŃSTWO że one własnie odwalają kawał dobrej roboty są cierpliwe i wyrozumiałe a tam właśnie troska i kultura grzeczność szacunek i wzajemne zrozumienie i cierpliwość u tych PAŃ jest najważniejsza !!! poświęcają się całym sercem !! natomiast PANIE SALOWE im też należy się ogromny szacunek wkładają swój cały wysiłek do swojej pracy jest czysto zadbane oddziały ciągle sprzątają myją latają z mopem na okrągło !!! najgorszą sprawą jest to że salowe które podlegają pod swoją firmę sprzątającą no niestety tu mi ich szkoda !!!KIEROWNICZKA !!jest do bani nie docenia ich wysiłku neguje wiele spraw ucieka od obowiązków nie robi zebrań nie robi spotkań by z P. SALOWYMI porozmawiać bo każda ma tam jakiś problem owszem powinna być dostępna dla każdej swojej pracownicy to jest jej obowiązkiem !!! nigdy nie ma czasu !!a to troszkę pózniej !! a POTEM ZAPOMNIAŁAM !!! oszczędza na środkach czystości oszczędza na wszystkim NO HALLLLOOO KIEROWNICZKO !!!to jest szpital !!!i to musi być !!! jak się PANIE SALOWE ODZYWAJĄ by porozmawiać !!bo nie ma tego czy owego byle nie kontaktować się i oszczędzać !!!rękawiczki DZIELIĆ!!!po 50szt. na całe 12godz. MASAKRA !!!kto to widział te rękawiczki są zużyte w ciągu paru godz. a gdzie inne dni ???hehehe śmieszne ale prawdziwe jest osobą nie lubianą przez personel medyczny przez pracowników swoich pracowników jest nie wyrozumiała poprostu kobitka nie nadaje się na to stanowisko owszem wysłucha a na kolejny dzień powie ci do widzenia a dlaczego bo ma swoje psiapsiółki i tym się zajmuje czym nie powinna !!!TAK DONOSY W DZISIEJSZYCH CZASACH SĄ BARDZO MODNE ZRESZTĄ BYŁY CAŁY CZAS I TAK ZOSTAŁO ale ludzie kochani pracują tam PANI CHORA NA PADACZKĘ i nie rozumiem jak można taką osobe puścic do pracy w szpitalu gdzie jest kontakt z pacjentami z personelem owa P. ma ataki nie bierze leków owinęła sobie kierowniczkę wokół palca powołując się na znajomości W BIAŁYM DOMKU ADMINISTRACJI no chalo jak tak można nikt jej nie będzie pilnował przy atakach bo na to nie ma czasu każda ma co robić sprzatać a nie zajmować się tą panią w dodatku przychodzi sobie na 4 godz. posiedzi sobie pokręci się po oddziale z pacjentami podyskutuje jak to jej nikt !!!nie lubi !!pacjentom się skarżyć heheeh kobitka bez rozumu !!!ale zwrócić jej uwagę by zrobiła to czy tamto to OOOOOO!!!!!NIE!!!! nie krzycz!!na mnie bo dostanę atak i tak wykorzystuje sobie czas i za chwilę idzie do domu a nie smak zostaje więc pytanko KIEROWNICZKO !!!co ty wyprawiasz kogo ty trzymasz na oddiale !!!lekarze pismo napisali do PREZESA szpitala i co no nic!!!sprawa zamieciona pod dywan bo rzekomo znajomości owej pani ale prezes czy te znajomości powinni wziąść się stuknąć w głowę że tak nie można BO TA P. Z PADACZKĄ JEST AROGANCKA !!WRĘCZ !!HEH I TU NAJCIEKAWSZE NIE BĘDZIE NIC ROBIŁA !!BO NIE MUSI PANI MARIOLKA O WSZYSTKIM WIE !!no halo bierze pieniądze jak każda zpracownic !!!! jest zle pod tym kątem jesli chodzi o szpital i jego pracowników czyli P.SALOWE trafiła sie salowa syjątkowa z problemami ale KIEROWNICZKA MA TO GDZIEŚ !!!FAKTEM JEST TO ŻE TA P. Z PADACZKĄ PRACOWAŁA NA WSZYSTKICH ODDZIAŁACH GDZIE JĄ CENTRALNIE WYRZUCONO I JEST NA JEDNYM ODDZIALE NA KTÓRYM DAJE W KOŚĆ personelowi i salowym !!!! p. kierowniczka sprawę bagatelizuje nie liczy sie z konsekwencjami !!z powodu tej kobiety i wogóle bo niech naprawdę się coś wydarzy to kto bedzie miał kłopoty !!! no własnie !!!pozwalniała dobre pracownice którym wygasły umowy ale mogła je przedłużyć !!!bo to naprawde fajne były kobitki pielegniarki były zadowolone i nawet są ciekawe czy wrócą te panie ale MARIOLA NIEEEEEEEEEE!!!! bo psiapsiółka p.kasia namieszała jej tak w głowie że nie ma o czym mówić !!!p. kasia sobie siedzi nie sprząta jest brud na oddziale nie pracuje jak powinna nastepna artystka !!!ale dla MARIOLI DOBRY PRACOWNIK !!bo donośi i razem kawkę spijają i tyłki obrabiają !!i tak wygląda więc SZANOWNI PAŃSTWO WSZPITAL JEST PRZYJAZNY SĄ DOBRZY LUDZIE KTÓRZY TAM PRACUJĄ PERSONEL MEDYCZNY RÓWNIEŻ tylko zła organizacja firmy sprzatającej czyli głównie P. KIEROWNIK MARIOLI

@sarna

(usunięte przez administratora) Dlatego żeby ludzie nie dowiedzieli się prawdy o Pani osobie, i o Pani kłamstwach i krętactwach?!!! Proszę napisać o sobie bo to co pani tu napisała to same pierdoły. Jest Pani osobą bardzo fałszywą i nie potrafi się Pani do tego przyznać.... Sama Pani robiła zamęt wśród pracowników szpitala, bo kiedy Pani tam nie było panował spokój i harmonia , a kiedy Pani znów do nas zawitała ze skruchą, ponieważ wyrzucili panią ze sądu jako ochroniarza, ponieważ Pani się nie nadawała do tej pracy znów Pani wróciła w łaskę i z podkulonym ogonem do Pani kierownik z prośbą o przyjęcie do pracy... I takie podziękowanie za pracę? Wstyd tak kogoś oczerniac...szczególnie osobę która Pani pomogła...poza tym tam pracują osoby które mają grupę inwalidzką, więc proszę nikogo nie obrażać, że ktoś na coś choruje, ponieważ nigdy nie wiadomo co przyniesie życie i na co pani zachowuje.. bo z tego co widać to chorą to ma Pani głowę.. I proszę zmienić lekarza bo ren którego Pani ma najwyraźniej panią (usunięte przez administratora) Pani Albino....

gość
@Gość

NAWET W ZŁOŚCI NIE PRUBÓJ OCZERNIAĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKA BO SAM LUB SAMA NIE WIESZ ŻE KARMA WRACA

gość
@gość

GDZIE SŁYSZYSZ ŚPIEW TAM IDZ TAM DOBRE SERCA MAJĄ ZLI LUDZIE UWIERZ MI NIGDY NIE SPIEWAJĄ POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.?

Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Aleja Wolności 4
    63-500 Ostrzeszów

Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.