Opinie o Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Ostrzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Ostrzeszów

Były pacjent-zadowolony

Niedawno przebywałem na oddziale chirurgii -mały to oddział ale personel zaangażowany Lekarze wszystko tłumaczą -pełen profesjonalizm, traktują pacjenta jak człowieka, a nie zło konieczne .Personel pielęgniarski też z uśmiechem i zaangażowany . A teraz łyżka dziegciu-wyżywienie(cieniutko) ,no ale to nie hotel. Dziękuję, pozdrawiam zespół Chirurgii, a szpitalowi życzę większego zastrzyku pieniędzy.

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.? Interesuje mnie praca jako Kierownik, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na Lento.pl 7 lipca.

sev

Dziwne pytanie. Przecież to państwówka, ze socjalem raczej nie będzie problemów. Jeśli dostajesz się się tam po znajomości to tym bardziej będziesz zadowolony!

Wdzięczna Pacjentka

Ostatnio miałam potrzebę przebywania w oddz chirurgi polecam wszystkim pielęgniarki super, pomocne pełne zrozumienie, no i co ważne uśmiechnięte Dyrekcja powinna być dumna z takiej kadry wielki Szacunek Dziękuję bardzo,, życzę Paniom Pielęgniarkom dużo zdrowia i powodzenia

Pacjent
@Wdzięczna Pacjentka

Zgadzam się z opinią swojej,, poprzedniczki,, podpisuję się pod tą opinią dwiema rękami, wielki Szacunek dla Pań

Zawiedziona

Oddział pediatryczny to totalna porażka. Pani dr Mostek jest tak niemiła że nie wiadomo czy podejść czy nie. Nie wspomnę o co niektórych pielęgniarkach. Na oczach jednej dziecko się zaniosło przy pobieraniu krwi to stwierdziła że to nie było zaniesienie. A musiałam dziecku dmuchnąć w buzię bo by się udusiło. Nigdy więcej tam nie wrócę. Odebrałam wypis na ktorym pisze że przyjęli 7 tygodniowe niemowlę a tak naprawdę miał 8 MSC. Ludzie kto tam pracuje. Ogarnijcie się.

Stała pacjentka
@Zawiedziona

Puknij się Pani w łeb, bo lepszego pediatry niż p. Mostek w okolicy nie znajdziesz. Wystarczy poszukać opinii stałych pacjentów, lub osób które miały z nią kontakt. Drugą sprawą jest spojrzenie na siebie i swoją postawę, bo niektórzy pacjenci przechodzą samych siebie i święty by stracił cierpliwość. Szpitalowi w Ostrzeszowie brakuje wiele, ale są oddziały i lekarze, którzy pracują bez zarzutu. Gdybym sama nie korzystała wielokrotnie z pomocy dr Mostek, mogłabym uwierzyć w Pani rewelacje. Ale po tylu latach leczenia u niej swoich dzieci, jedno jestem w stanie powiedzieć - dusza człowiek. PS. Nie chcę wiedzieć, jak miłą osobą jest Pani, skoro od razu idzie Pani wysmarować opinię w internecie, widząc tylko czubek swojego nosa.

AdolfKomunistaStalinDolatan
@Stała pacjentka

Te wasze bachory to powinno się wieszać chwilę po urodzeniu i nie byłoby problemu z durnymi madkami.

Majka
@Zawiedziona

Kobieto ogarnij się jak Ci nie pasuje to pojedź do Oleśnicy tam zobatrzysz jak jest poza Ostrzeszowem będziesz wiała nie oglądając się za siebie i bedziesz musiała odszczekać swój własny wpis taki od rzeczy

Helena
@Majka

Przeczytałam Twój wpis i prawdę mówiąc jest trochę mało merytoryczny. Korzystasz z usług tego Centrum Zdrowia? Jeśli tak, to powiedz, czy trzeba długo czekać na wizytę?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Magister Farmacji- Drezdenko?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.

A ja jestem BARDZO zadowolony z całego zespołu na chirurgi niedawno miałem kręgosłup operowany Pielęgniarki są naprawdę bardzo miłe łącznie z panią w kadrach Pozdrawiam

Julita

Podpowie mi ktoś czy szpital potrzebuje pracowników?

yeti

niech ktos cos zrobi z ta gruba lysa pala ktora jest lekarzem w tym szpitalu pacjentow traktuje jak zlo konieczne to jest (usunięte przez administratora) nie lekarz i nawet bydla bym nie oddala w jego rece niech szpital a zwlaszcz kierownik szpitala pojdzie po rozum do glowy i go usunie z kadry szpitala bo to naprawde zly wizerunek naszej sluzby zdrowia dzis zostalam na izbie przyjec zmieszana z blotem przez tego goscia ludzie to wola o pomste do nieba

Wkurzona

Niektórzy lekarze w tym szpitalu to zachowują się jakby nigdy w życiu żadnych studiów nie ukończyli!! Pani z apteki potrafi rozpoznać, ze u dziecka nie wystąpiła żadna pokrzywka mimo iz lekarz ze szpitala przypisuje na to leki! Strasząc dziecko przy matce, ze pozostanie w szpitalu mimo to ze nie ma takiej potrzeby to gruba przesada! Wielkie pretensje o to, ze ktoś zwrócił doktorkowi uwagę bo nie ma racji ( moge pokazać jak wyglada pokrzywka, a jaka miał wysypke syn) to jest zdecydowana roznica w tym! Pan doktor (nie będę podawac danych) ale z łaską wystawił skierowanie na dalsze badania. Chciał mi syna zostawić na oddziale zakaznym, gdzie nawet ta pokrzywka nie jest zakazna!!! Nie polecam tego szpitala w ogóle. Lepiej jechac gdzies dalej i wiedziec, ze dziecko jest w dobrych rekach!

Ola

Może w szpitalu potrzebny jest ktoś do rejestracji. Mam spore doświadczenie i szukam pracy.

Mira

Zastanawiająca jest ta cisza. Może obawa przed konkurencją w pracy ?

Iza

Może ktoś wie czy potrzebni są pracownicy do rejestracji?

Pacjent

To jest szpital? Wczoraj pojechałem z silnym bólem kręgosłup i niedowładem nogi, a od lekarza dowiedziałem się, ze mam wziąć tabletkę przeciwbólowa. Nie udzielono mi żadnej pomocy, a lekarz zapytał mnie, po co w ogóle tu przyjechałem. Powinien ten lekarz trafić kiedyś na tak bezduszna osobę jaką on sam jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.?

Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Aleja Wolności 4
    63-500 Ostrzeszów

Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.