Opinie o Bartosz Zięba Firma Handlowo-Usługowa Zikom w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bartosz Zięba Firma Handlowo-Usługowa Zikom. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bartosz Zięba Firma Handlowo-Usługowa Zikom o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartosz Zięba Firma Handlowo-Usługowa Zikom w Częstochowa

cat Nowy wpis

W firmie kupiłem 4 lub 5 laptopów, 2 drukarki (w okresie ~ 3 lat) zawsze kontaktowałem się z 1 osobą. Dostałem dobry towar, dobrą poradę. Dostawę zgodnie z ustaleniami. Pozdrowienia ze Szczecina

w_w_

Ja tam nie narzekam. Pracuje w tej firmie już kilka lat i rzeczywiście w pierwszych miesiącach wiele nie zarabiałem ale dokładne warunki zostały mi na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawione. Po dwóch miesiącach jednak dostałem podwyżkę która była dla mnie zaskoczeniem bo: raz, że się o nią nie upominałem a dwa, że była wcześniej niż we wstępnej rozmowie. Po tych kilku latach mogę powiedzieć jedno: pracy jest dużo ale zarobić też można a takich "Jerzych" widziałem kilkunastu którzy uważają, że wypłata im się należy tylko za to że są. I mówię to jako pracownik który rozmawiał z nimi jak pracownik z pracownikiem, który nierzadko musiał za nich nadrabiać bo przecież on się nie może zmęczyć.

www
@w_w_

Jeden wielki banał i post czysto marketingowy dla podniesienia prestiżu firmy. W związku z tym, że jest to firma kilkunastoosobowa, pragnąłbym poznać choćby inicjały tego wieloletniego pracownika oraz szlachetnego autora. Na pewno byłbym w stanie Cię zweryfikować i osobiście uścisnąć Ci dłoń :D

mam_małe_kotki_w_piwnicy
@w_w_

Jakby autor faktycznie nie narzekał to by nie wymyślił takiego nicku. Potwierdzam przedmówcę, opinia to chwyt marketingowy i nie ma zbyt dużego przełożenia na rzeczywistość. Inicjałów "wieloletniego" pracownika pewnie mój przedmówca i tak się domyśla, bo tych co pracują tam już kilka lat, to jest mniej niż aktualnie czynnych oddziałów :D

Gomez
@w_w_

No popatrz. Ja poznałem pracownika, który po połowie roku pracy został obciążony dodatkowymi obowiązkami, większą odpowiedzialnością i dalej robił za tę samą pensję. Chyba, że ta podwyżka to podniesienie minimalnej

Czesław Nowy wpis
@Gomez

Często mają miejsce sytuacje, że w przypadku braków kadrowych dodatkowy zakres obowiązków otrzymują zatrudnieni pracownicy? Chciałbym zweryfikować, jak często zmieniają się pracownicy zatrudnieni w firmie Zikom.

Odpowiedz Nowy wpis
@Czesław

Nie udzielę odpowiedzi na to oytanie, gdyż na magazynie pracuje naraz maksymalnie 6 osób, łatwo będzie dojść do tego kto narzeka. Wiem natomiast, że pare osób się przewinęło, ale faktycznie reprezentowali roszczeniowe postawy i liczyli, że dostaną zapłatę za przegladanie fb w godzinach pracy. Szefostwo jest fajne, ale współpracy z kierownikiem nagazynu nie polecam. Facet jest wybuchowy i nie tłumaczy całego zakresu twoich obowiązków, później kierownik zbiera ochrzan od szefa, nie kryje tego podczas pracy i rozładowuje swoje emocje na pracownikach lub na sprzęcie. Polecam także przyjść w niechcianych w własnych ubraniach, bobstroju roboczego nie dostajesz

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bartosz Zięba Firma Handlowo-Usługowa Zikom?

Odpowiedz Nowy wpis

Zalezy od stanowiska. Na produkcji jest to minimalna, ale jeśli zabraknie magazynierow, to poznasz obsługę programów magazynowych i widlaka bez papierów. Oczywiście za tę samą pensję

Barnaba

@też Radek Niestety młode pokolenie jest bardzo roszczeniowe i nie przywiązują się do firmy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bartosz Zięba Firma Handlowo-Usługowa Zikom? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Radek

Uważam, że jeśli ktoś wybrał sobie pracę, która mu nie do końca odpowiada to przecież może ją zmienić. To jednak nie oznacza, że firma jest zła, przeciwnie!!!

też Radek
@Radek

Firmy dobre a ludzie odchodzą, dziwne czasy nastały.

Bartosz Zięba

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie. Zarówno te pozytywne jak i te "mniej pozytywne" :) dzięki którym wiedziemy co należy poprawić.

Sławomir

Firma Zikom wydaje się być bardzo enigmatyczna ze względu na bardzo małą ilość opinii. Czy ktoś mógłby rozwiać wszelkie wątpliwości i powiedzieć coś więcej na temat zatrudnienia? Czy firma prowadzi rekrutację? Czy warunki, które oferuje są Waszym zdaniem odpowiednie? Zapraszam do dyskusji.

Praca mało płatna, wymagania duże, liczy się zysk nie pracownik. Sprzedawca na osiedlowym sklepie spożywczym zarobi więcej :).

Jerzy

OSTRZEGAM! umowa w tej firmie to ściema, niedość, że mało płatna praca to i nie można się doczekać podpisania jakiejkolwiek umowy,bo to ten to tamten kolunio decyzyjny jest poza zasięgiem. wymagania jak za stawkę na umowie zbyt wygórowane. ŻENADA, firma mało profesjonalnie podchodząca do pracy, szkoda czasu,sprzęt który sprzedają często psuje się i jest serwisowany. Zdecydowanie NIE!!! Chyba ze chcesz pracować za frajer i nie miec z pracy korzyści i stysfakcji.

Tomasz
@Jerzy

Niezwykle profesjonalna opinia o nieprofesjonalnym podchodzeniu kogoś do pracy, ze strony człowieka, który po jednym dniu w pracy nawet nie raczył kogokolwiek poinformować, że następnego dnia nie zamierza się już w niej pojawić :D ciężko dostać umowę kiedy nie ma się już okazji jej podpisać. Poza tym gratulacje za bystre oko, które w ciągu 7 godzin ogarnęło cały sprzęt i stwierdziło, że często się psuje. Cieszy nas to, że nie zostaniesz naszym klientem :) Stawka była podana na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłeś od razu powiedzieć, że to za mało. Oszczędziłoby to nam czasu, nerwów i czytania tego typu komentarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bartosz Zięba Firma Handlowo-Usługowa Zikom - Częstochowa

Bartosz Zięba Firma Handlowo-Usługowa Zikom
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Bór 66K
    42-202 Częstochowa