MONUMENT9 Centrum Telefonów Komórkowych

Gdynia

Opinie o MONUMENT9 Centrum Telefonów Komórkowych

Rumiana

Pracuję już jakiś czas i przyznaję, że zżyłam się z rytmem firmy. Elastyczna praca. Grafik nie jest narzucany tylko konsultowany dzięki czemu bez problemu godzę z nią studia. W większości są 12h zmiany i przyznaję, że to nie należy do przyjemności, ale też praca nie należy do ciężkich. Dodatkowo rekompensuje sprawę fakt, że przy tak długich zmianach pracuję średnio 15 zamiast standardowych 22 dni w miesiącu więc mam więcej wolnego na swoje sprawy. Stawek nie komentuję bo to kwestia indywidualna i szybko przekonałam się, że stawka podstawowa jest propozycją dla tych co lubią siedzieć - pracujących szybko się tu docenia. Daję ocenę bardzo dobrą zamiast celującej bo w każdym miejscu będzie miejsce na poprawki, ale tu zarówno właściciel jak i kierownictwo stara się żeby było dobrze ;) Pozdrawiam

Mera

Ktoś coś wie na temat punktu w Tczewie ? Kiedy otwierają? Bo w pt mam szkolenie. I nie wiem co myśleć, robić..

Ona

Co jak co ale praca lekka i przyjemna:)Wszyscy w porządku, a Pan Marcin (dyrektor ds.rozwoju,koordynator)??? Uwielbiam tego człowieka!!!! Żal odchodzić... :(

Absolutnie nie zgadzam się ze złymi opiniami na temat firmy. Praca jest bardzo przyjemna i wszytko jest ok, koordynatorzy spoko, szef też. Stawka zaczyna się od 7 - 8 zł ale jeżeli widać, że się staracie są podwyżki i premie. A jeżeli ktoś kręci, prowadzi firmę w firmie i nie wypełnia swoich obowiązków, cóż takie są konsekwencje. Zwolnienie i odpowiedzialność materialna za powstałe braki ...

Zadowolony

A ja polecam. Wcześniejsze opinie są napisane zapewne przez zwolnionych pracowników, niezadowolonych z tego, że nikt nie będzie tolerował oszustw i kanciarstwa. Ja pracuję w monumencie już ponad 3 lata i wielokrotnie obserwowałem takich kombinatorów, a takie działania mają tylko jeden finał - w postaci zwolnienia. W firmie jest wiele osób które pracują tu już wiele lat i są zadowolone. Jeżeli jesteś dobrym sprzedawcą i angażujesz się w pracę to polecam

Mona

Polecam ! Sama pracuję w tej firmie łącznie z 2 i pół roku (z przerwami - raz roczna przerwa, raz 4 miesięczna). Nie znalazłam niczego innego i wracałam :) . Dla pracowników szkolenia, duża pomoc - praktycznie cały czas kierownik dostępny na gg, meilu czy telefonicznie. Co do płacy to na początku jest 7 zł, a stopniowo jeżeli swoją pracę wykonuje się sumiennie są wdrażane podwyżki, premie miesięczne jak i uznaniowe. Ja sama w przeciągu ostatniego roku pracy może raz nie miałam żadnej premii także dementuję to co piszą wcześniejsi zapewne niezadowoleni z powodu zwolnienia (Tak - jak ktoś nie pracuje uczciwie to jest zwalniany) expracownicy.

Marek

Bardzo przyjemna praca, elastyczne godziny.

Zostaw opinię o MONUMENT9 Centrum Telefonów Komórkowych - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MONUMENT9 Centrum Telefonów Komórkowych