Technic-system.lomianki

Łomianki

Opinie o Technic-system.lomianki

zdziwiony

Frma troche dziwna na ich stronie znajdziemy że działa od 2001 roku a w KRS ze od 2016 .... kant i oszust ? żeby nie było że jestem gołosłowny krs http://www.krs-online.com.pl/technic-system-sp-z-o-o-spolka-krs-6625600.html ich strona http://www.technicsystem.pl/pl i komu tu wierzyć ? im czy krs?

Marek Konieczny
@zdziwiony 05.12.2017 20:30

Zmienili organizacje firmy na spółkę zoo Tyle w temacie

Pedro

Cały świat to właściciele dorobkiewicze , ale może to dobra praca jeśli kasa sie zgadza o jest na czas

olo

To jest praca dla roboli fizycznych , większość to ukraińcy a właściciele dorobkiewicze dorabiaja się na ich krzywdzie...

Karolina

@Sakwa15 - czy warunki zatrudnienia zmieniają się w zależności od stażu pracy w Technic-system.lomianki? Wspominasz o początkowej stawce godzinowej - czy dodatkowo dochodzi premia? Jest to bardzo dobry system motywacyjny, na który decyduje się coraz większa liczba pracodawców.

Sakwa15

Cześć Z tego co wiem to szukają ludzi i mają bardzo dużo pracy. Na początek umowa zlecenie i stawka około 20 zł na godzinę Najlepiej zadzwoń do nich do biura

Karolina

@Sakwa15 a czy możesz opisać warunki zatrudnienia w Technic-system.lomianki? Czy firma aktualnie zatrudnia nowych pracowników? Każda merytoryczna wiadomość będzie pomocna dla osób, które na forum poszukują rzetelnych informacji o potencjalnym pracodawcy

Sakwa15

Dobra firma , bo roboty dużo i ludzie są normalni

Fago

Jest spoko , kwatery mamy super , Teraz jak się robi ciepło to i na ryby mozna skoczyc w weekend. Trasport firma zapewnia.

AAAQQQ

A powiedz jak praca w Finlandii, wszystko jest ok i firma organizuje transport i zakwaterowanie ?

Fago

Technic to firma w której normalnie się pracuje za średnie polskie stawki! Ja jestem zadowolony. Pozdrawiam z Finlandi niezadowolonych gburów

kolo
@Fago 02.04.2017 00:10

Ile ci zapłacili za te brednie.... jakie średnie stawki ! . Chyba że liczysz z tym co dostajesz na czarno. To nic że przelewem ..ale lewizna. A na umowie wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Banda dorobkiewiczów i krętaczy .

Nikt

Robią przekręty w biurze i tyle Ale już niedługo ...

Wojas z Pomorza

Może to nie Norwegia ale kaase można zarobić a poza tym superciekawe projekty na całym świecie i dobre warunki w delegacji. Kolo zatrudniał mnie i widać ze zakrecony na maksa na punkcie firmy jak pasjonat. Ja jestem na tak!

on

wiesz przede wszystki, ze pracuje też tam wiele młodych osób a najwazniejsza jest atmosfera, jak sam piszesz pracuja tam w porzadku osoby i to tez zawsze inaczej wygląda, milej jak przychodzisz do pracy

Kowal

Pracuje w technicu od 4 miesiecy , kasa jest na czas , ludzie spoko , roboty dużo Mnie pasuje - firma ma dobra opinie i jest znana

VOVA HUSAK

'Ukraince to swolocz jest' Teraz te co pracuja w Edrolu zobacza co to znaczy W technicu przynajmniej spokuj byl a tu to polakow pozwalniaja i ukraice beda SILA

Ukraina

dobre by było, gdyby każdy z Ukrainy, którzy pracowali dla firmy ( zatrudniałi około 1000 osób), napisali opinię lub lepiej powiedzieć do Inspekcji Pracy jakie tam oszustwo.

Ukrainiec
@Ukraina 02.08.2016 19:36

To idź do inspekcji a nie pisz głupot na forum. Jakoś ludzie tam od lat pracuką i nie narzekają

Kidusz

Skarżą się ale pracują - ciekawe ... Widzę ze konkurencja nie śpi. Technic system - dużo pracy Konkurencja - mocna w gembie ale pracy malutko ....

Endrju

Dzwoniłem do nich - rekrutacja trwa bo mają podobno bardzo fużo zleceń a w firmie pracuje około 200 osób

Grubass
@qwer 15.07.2016 09:48
70% osób z Ukrainy, którzy we Francji, Belgii, Szwecji pracują za grosze. 15% to rodzina, które naprawdę zarabia dobre, i 15...

A na co sie skarza ? Na atmosfere zarobki?a jak z wyplatami jest na czas czy trzeba czekac chodzic prosic.

Roi
@qwer 15.07.2016 09:48

To goście musza mieć ogromna rodzine :) Jak 15% tej rodziny tam pracuje / chyba ze włączasz tez osoby 5 lat i plus

Grubass

Witam chce się przyjąć do firmy w najbliższym czasie.jaki są relacje między ludźmi chodzi o atmosfere w pracy jak się pracuje w delegacjach tz.warunki mieszkaniowe i czy diety są wypłacane jak z wypłatą jest obsuwa czy wszystko ok.prosze o odpwiedz.

Marzena

Nie wiem jak można pisać takie rzeczy jak na samym dole tej strony... Ostatnie z komentarzy są nieodpowiednie, znam tą firmę i wiem że są to ludzie w porządku. Wypłacają na czas i szanują ludzi.mąż pracuje od lat , ma umowę o prace i nigdy nikt nie zrobił mu krzywdy w technicu

bomba

Autor: były pracownik68 Firma zmieniła nasze życie- na zawsze , gówniarze za kierownicą, brak ubezpieczeń, nieformalne wynagrodzenie- niby legal, ale wielkie bagno.

Karol Marcinkowski

Ja pracuję 4 lata i zarabiam nieźle. Nie będę się rozpisywał ile co i jak , bo to trzeba samemu ustalić , ale właśnie ludzie są bardzo spoko.

Normalnie zarabiasz kase , nikt tam nie płaci mało a tutaj piszą bzdury

Normalnie zarabiasz kase , nikt tam nie płaci mało a tutaj piszą bzdury

Dziobak

Wypłacają bo ja nigdy nie miałem tam problemu z kasą , No chyba że ktoś chodzi od rana nawalony to wtedy raczej kasy nie zobaczy

Technik-system to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie płace tam na czas

czarek pyszynski

Pracowałem dla TECHNIC-SYSTEM sześc miesięcy jako podwykonawca (operator żurawia) więc będzie to wpis trochę subiektywny.Żeby się zbytnio nie rozpisywać i wdawać w zbędne dywagacje powiem tak bardzo dziękuje za miłą współprace i serdecznie pozdrawiam całą ekipę z Belska. Ps. Trzymajcie się drapichrusty hej. Z poważaniem czarek

Maćka

A ja pracowałem i juz nie pracuje. Odszedłem i nikt mnie nie oszukał Dostałem kasę i juz Może takie proste ale jak to kolegów widzę to wieńce alko wypili Niż pomyśleli a teraz pretensje Ktoś to zatrudnia jasno powiedział zasady a potem pretensje bo sie napilem

aaaa

w tej firmie każdego przyjmują dostajesz 10 złoty na start a o powyszce nie masz co marzyć o podwyszce. za granica jest o tyle dobrze ze masz diete a w polsce musisz zyjesz ze swoich

kolo
@aaaa 30.07.2014 22:52

A wiesz kolego ile powinna wynosić dieta za granicą 50 euro anie 10 euro jak ta banda łobuzów daje

witam możesz cos wiecej powiedziec na temat tej pracy i ile sie zarabia czy ty tam jeszcze pracujesz nadal czy juz nie dzieki czekam na odpowiedz

Zgadzam się z wypowiedzią koleżki, zarobki marne jak na taka prace za granicą w dodatku nie są w stanie wypłacać ( usunięte przez administratora ) na czas praktycznie co miesiąc spore opóźnienia ja akurat jestem kawalerem ale jak ktoś ma rodzinę to nie radze zaczynać tam kadencji!!! Dla nich pracownik to zwykły robol!!! jestem tego samego zdania omijać ten ( usunięte przez administratora )z daleka!!!

Zostaw opinię o Technic-system.lomianki - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technic-system.lomianki