Technic-system.lomianki

Opinie o Technic-system.lomianki

Filtruj opinie po kryteriach:

pogoon
 Opinia

witam odnośnie pytań o wypłaty w firmie nie pracowałem a dzwoniąc do firmy usłyszałem 24 zl w pl a za granica 24 zl i 10 e diety umowa zlecenie wiec raczej kiepsko

Czechosłowacka świnia
Nazwa działu: Handlowy
@pogoon 14.04.2019 10:14

Chciałbym tyle zarabiać

zdziwiony
 Opinia

Frma troche dziwna na ich stronie znajdziemy że działa od 2001 roku a w KRS ze od 2016 .... kant i oszust ? żeby nie było że jestem gołosłowny krs http://www.krs-online.com.pl/technic-system-sp-z-o-o-spolka-krs-6625600.html ich strona http://www.technicsystem.pl/pl i komu tu wierzyć ? im czy krs?

Marek Konieczny
@zdziwiony 05.12.2017 20:30

Zmienili organizacje firmy na spółkę zoo Tyle w temacie

Gosc
@zdziwiony 05.12.2017 20:30

Firma dziala od 2001 roku tylko w zmieniaja sie spolki i dlatego

Michał148
 Opinia

Cześć Ja mam 28 zł ale pracuje rok czasu Nie spóźniają się z wypłata i Szanują ludzi , tzn nie ma problemów ze zjazdami i są premie uznaniowe. Zadzwoń do Pana Łukasza z Technic System to się dowiesz co i jak. To bardzo konkretny i kulturalny człowiek

Tak1Nie1

...bobo...

Zweryfikowany użytkownik

Opinia

***a Ja zadam proste pytanko:)-ile wynosi stawka godzinowa jeżeli chodzi o prace na wysokości(dla montera z doświadczeniem?-chodzi Mi o SILOSY!.i czy wynagrodzenie jest w euro czy w zł).Jasna sprawa że najpierw jakiś okres próbny***...Przy okazji jak ktoś chce się"bawić"w montaż regałów w.składowania to stanowczo odradzam firmę z Wrocławia-(RegalPol,RegalBau,RSserwis).Obecne szefostwo zapomniało co to jest współpraca z pracownikami -wynagrodzenie bardzo rzadko jest na czas,non stop nie spełnione obietnice i.t.d...jedyny plus to zapewniają odzież ochronną(komplet).

Opinia

@MarcinSZ Bardzo się cieszę, że postanowiłeś wyrazić swoją opinię na temat pracy w Technic-system.lomianki. Wobec takiej ciszy na tym wątku Twój wpis dużo wnosi i pomaga tym, którzy są zainteresowani pracą w tym miejscu. Czy ten pracodawca, oprócz stałej pensji, oferuje jakieś premie swoim pracownikom?

Opinia

Skąd bierze się cisza na tym wątku? Przecież firma Technic-system zdaje się funkcjonować w sposób całkowicie normalny. Nawet ostatnio widziałam na paru znanych portalach z ofertami pracy, że szukają aktualnie nowych pracowników. Może zatem ktoś z Was składał ostatnio do nich aplikację i chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na ten temat? Zachęcam do dyskusji.

MarcinSZ
@Karolina 07.06.2018 16:23

Pani Karolino , ja pracuje w TS od trzech tygodni i jestem zadowolony. Pierwsza wypłata przyszła na czas a dla mnie to ważne. Atmosfera jak to w pracy raz lepiej raz gorzej ale brygada w porządku. Kwatera teraz tez - 3 osoby w pokoju w domu wynajentym przez firme. Mnie to pasuje

Scorpion
 Opinia

Hi evrybody! What i can say about Technic System, mmmm this is the worse firm wich i know, them menedgers in office think that they is a god, and workers is a shit. They pay less money, you pay money from your salary for your work clothes, you come to them and wait all day,after that they told you go to hostel and come back tomorow, or go to home,and we will call you after moths. They all time lie,lie,lie

Maksymiv Leon
@Scorpion 07.05.2018 23:51

Dear Friend from Ukraine 1.come punctual with our invitation letter So you can’t be need to wait for new documents. Please do not buy documents in Ukraine, because you will wait for our permit few days.During this time you need to find accomodation for your hand. 2.Be cultural , polite and not drink alcohol during your duty at work , than all will be perfect in your life. Enjoy!

Opinia

Czy warunki pracy w Technic-system uległy poprawie, a może nadal pozostają na takim samym poziomie? Jeśli ktoś z Was posiada aktualną wiedzę na temat tego pracodawcy, to bardzo zachęcam Was do podzielenia się nimi z innymi użytkownikami tego forum. Mogą one okazać się bowiem przydatne dla osób, które planują wysłać do nich CV.

Opinia

@Bogdan Marek, jesteś zainteresowany pracą w Technic-system.lomianki? Jakie stanowisko Cię interesuje? @babak, niestety, ale nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Możesz napisać to bardziej rzeczowo i konkretnie? Nie jest ona również odpowiedzią na moje pytanie. @Rs1988, a czy Ty pracujesz lub pracowałeś w Technic-system.lomianki? Co możesz powiedzieć na temat tego pracodawcy?

Bogdan Marek
 Opinia

Firma prowadzi rekrutacje , wiem bo dziś dzwoniłem do nich. Oferują naprawę dobre warunki

Opinia

@babak, a czym spowodowane są opóźnienia w wypłatach, o których piszesz? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Technic-system.lomianki? W Internecie nie znalazłam zbyt wielu informacji na temat aktualnych rekrutacji w tej firmie. Czy ktoś ma jakieś wiadomości na ten temat? Może niedawno zakończyły się jakieś ciekawe rekrutacje i ktoś może opisać przebieg procesu rekrutacyjnego?

@Karolina 03.04.2018 10:35

jeśli masz pracować po raz pierwszy i nie podobały ci się warunki,Pracowałeś przez miesiąc i zdecydował się odejść(to normalne) wtedy otrzymasz wynagrodzenie za miesiąc.więc obiecują ale jak odejdziesz z pracy,wtedy nigdy nie dostaniesz pieniędzy

Rs1988
@babak 07.04.2018 09:10

Naucz się pisać po polsku bo ciężko zrozumieć twoje wypociny

Opinia

to naprawdę dziwna firma,miesięczne opóźnienie wynagrodzenia-aby ludzie nie uciekli-ubrania robocze są kupowane przez pracownika.zawsze kara.w hotelach nie można gotować.wynagrodzenie 10zl godzina....

Tak4Nie

Rafafa
@babak 02.04.2018 19:15

Pracuje w technicu od 8 lat i NIGDY nie spóźnili się z wypłatą. Jak nie oddasz starych ciuchów tylko zgubisz lub przepijesz to za nowe zapłacisz - ludzieeeeee....

Gryf
@babak 02.04.2018 19:15

A w hotelu na urlopie gotujesz dzikusie? Jak ktoś Ci płaci 10 zł to pewnie tak (usunięte przez administratora)

@Gryf 04.04.2018 18:29

musimy gotować w hotelu, dieta jest niska na jedzenie w kawiarni lub jadalni.10 to dla wszystkich po raz pierwszy.rok później 12.Więc to super firma-Duże zamówienia, duże pieniądze i kombinezon na własny koszt?

@Rafafa 04.04.2018 18:27

ile ubrań przepil za 8 lat?

Robert
@babak 07.04.2018 09:16

Babajaga wracaj na Ukrainę , bo tu kariery nie zrobisz.... Danie gotowe we Francji kosztuje 3 euro , wkładasz do mikrofalówki i masz obiad wiec nie pisz głupot. No ale jak panowie z Ukrainy chcą przeżyć za 2 euro a resztę zaoszczędzić to i starego kapcia wsadza do gara i zjedzą

Opinia

Dawno nikt z pracowników Technic-system.lomianki nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z nią?

Opinia

Technic-system.lomianki ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Niektórym w głowie teorie spiskowe??

Pedro
 Opinia

Cały świat to właściciele dorobkiewicze , ale może to dobra praca jeśli kasa sie zgadza o jest na czas

olo
 Opinia

To jest praca dla roboli fizycznych , większość to ukraińcy a właściciele dorobkiewicze dorabiaja się na ich krzywdzie...

Tak7Nie

Opinia

@Sakwa15 - czy warunki zatrudnienia zmieniają się w zależności od stażu pracy w Technic-system.lomianki? Wspominasz o początkowej stawce godzinowej - czy dodatkowo dochodzi premia? Jest to bardzo dobry system motywacyjny, na który decyduje się coraz większa liczba pracodawców.

Sakwa15
 Opinia

Cześć Z tego co wiem to szukają ludzi i mają bardzo dużo pracy. Na początek umowa zlecenie i stawka około 20 zł na godzinę Najlepiej zadzwoń do nich do biura

Opinia

@Sakwa15 a czy możesz opisać warunki zatrudnienia w Technic-system.lomianki? Czy firma aktualnie zatrudnia nowych pracowników? Każda merytoryczna wiadomość będzie pomocna dla osób, które na forum poszukują rzetelnych informacji o potencjalnym pracodawcy

Sakwa15
 Opinia

Dobra firma , bo roboty dużo i ludzie są normalni

Fago
 Opinia

Jest spoko , kwatery mamy super , Teraz jak się robi ciepło to i na ryby mozna skoczyc w weekend. Trasport firma zapewnia.

Tak6Nie

Tak2Nie

AAAQQQ
 Opinia

A powiedz jak praca w Finlandii, wszystko jest ok i firma organizuje transport i zakwaterowanie ?

Fago
 Opinia

Technic to firma w której normalnie się pracuje za średnie polskie stawki! Ja jestem zadowolony. Pozdrawiam z Finlandi niezadowolonych gburów

kolo
@Fago 02.04.2017 00:10

Ile ci zapłacili za te brednie.... jakie średnie stawki ! . Chyba że liczysz z tym co dostajesz na czarno. To nic że przelewem ..ale lewizna. A na umowie wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Banda dorobkiewiczów i krętaczy .

Nikt
 Opinia

Robią przekręty w biurze i tyle Ale już niedługo ...

Tak9Nie

Wojas z Pomorza
 Opinia

Może to nie Norwegia ale kaase można zarobić a poza tym superciekawe projekty na całym świecie i dobre warunki w delegacji. Kolo zatrudniał mnie i widać ze zakrecony na maksa na punkcie firmy jak pasjonat. Ja jestem na tak!

on
 Opinia

wiesz przede wszystki, ze pracuje też tam wiele młodych osób a najwazniejsza jest atmosfera, jak sam piszesz pracuja tam w porzadku osoby i to tez zawsze inaczej wygląda, milej jak przychodzisz do pracy

Kowal
 Opinia

Pracuje w technicu od 4 miesiecy , kasa jest na czas , ludzie spoko , roboty dużo Mnie pasuje - firma ma dobra opinie i jest znana

VOVA HUSAK
 Opinia

'Ukraince to swolocz jest' Teraz te co pracuja w Edrolu zobacza co to znaczy W technicu przynajmniej spokuj byl a tu to polakow pozwalniaja i ukraice beda SILA

Ukraina
 Opinia

dobre by było, gdyby każdy z Ukrainy, którzy pracowali dla firmy ( zatrudniałi około 1000 osób), napisali opinię lub lepiej powiedzieć do Inspekcji Pracy jakie tam oszustwo.

Ukrainiec
@Ukraina 02.08.2016 19:36

To idź do inspekcji a nie pisz głupot na forum. Jakoś ludzie tam od lat pracuką i nie narzekają

Tak2Nie

Zostaw opinię o Technic-system.lomianki - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technic-system.lomianki

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.