Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu

Zabrze

Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu

oczekująca na przesyłkę

Wczoraj z Siewierza do Będzina to ok.30 km została wysłana paczuszka Pocztex Kurier 48 ( 00259007738099964037) i od wczoraj od 20,36 leży w Zabrzu bo przecież musi nabrać mocy. Nie może być być dostarczona wcześniej bo przecież to byłoby fapa ze strony Poczty. Po co klient ma być zadowolony? Lepiej niech go krew zalewa że, gdyby przesyłka miała nogi, to by szybciej przyszła. Co za draństwo? Tak samo przetrzymują przesyłki w Komornikach.Nawet nie ma co reklamować bo i tak powiedzą, że jest w terminie.Jak najmniej będę korzystała z poczty już wolę Inpost Kurier lub paczkomat bo taniej i w ciągu 24 godzin

pusia

Dlaczego dostawa przesyłki tak się spóźnia. Czy człowiek musi warować w domu i czekać na kuriera 3 dni od daty wydania do doręczenia ?? Jeszcze parę reform i wozami drabiniastymi będą rozwozić , może byłoby sprawniej ! Skandaliczna obsługa klienta. Zamierzam unikać korzystania z Poczty Polskiej.

agata

Masakra. W Zabrzu chyba na bakier jest z geografią. Paczka gwarantowana POCZTEX wysłana wczoraj około 14, która powinna (na drugi dzień tzn. dziś pojawić się na miejscu)wysłana z Będzina do Węgrowa koło Sokołowa Podlaskiego wylądowała w Komornikach koło Poznania i sobie tam leży. Nieudolni pracownicy z Zabrza wysłali ja do Komornik. Po co pytam?? Dlaczego tam??? Chyba są w Zabrzu nieuki geograficzne. Nie można się ani do Zabrza ani do Komornik dodzwonić. Do zwolnienia dyrektor placówki i pomniejsi pracownicy.

koala51

Chciałem przelać swoje żale o bezpodstawne przetrzymywanie przesyłki, ale widzę po wypowiedziach, że na WER Zabrze nikt nie panuje nad pracownikami i jest tam po prostu "wolna partyzantka", chociaż cisną się na usta inne słowa.

Mariusz

Nie polecam całe szczęście że dziś istnieją komputery i przelewy można robić samemu nie wychodząc z domu że firmy kurierskie istnieją oprócz poczty mogę dołożyć swoją opinie na temat poczty w Zabrzu ul dworcowej pracuje tam Pan w wieku max 34 nazywa się Adam często na łyso zgolony i obrośnięty zarostem w jednych i tych samych spodniach dresowych po wyglądzie można by było ocenić negatywnie lecz bez komentarza nie wchodzi z listami poleconymi do mieszkań i wrzuca awizo do skrzynek często tak zostawałem a w domu przebywałem od innych listonoszy dowiedziałem się że kilka razy powracał do pracy po zwolnieniu więc świadczy to coś o nim i poczty .

maria

nie potrafią znależć adresu w Zabrzu -masakra -odesłali paczkę z powrotem -nie zadzwonili do nadawcy choć był podany numer -pani powiedziała że nie mają tego w systemie -co za debile tam pracują ?

Michał

Dopóki człowiek nie zetknie się z WER Zabrze to jest szczęściarzem! Choć może o tym nie wiedzieć! Przesyłka do cienia, vatu to już przerasta to miejsce - ginie między pocztą a UC ! Kontakt bliski zeru! Wstyd że w XXI wieku tak działa polski system celno wysyłkowy!

cery

o ja też dołączam się do pytania @Paula jeszcze od siebie dorzucę pytanie o jakieś benefity o ile coś takiego istnieje u nich

Paulo

Witam jakie są zarobki jako sortowacz ? czy jest szansa na umowe o prace ?pracujecie po 8 godzin czy caly czas nadgodziny np po 12 h ? z gory dzieki za odp .

aga 1000

pracowalam tam troszke czasu.. kawalek straconego zycia bo ciagle nocki i nocki... mozliwosci awansu zerowe placa marna bo ok 900zl!!! robilo sie za trzy osoby czasami i nikt tego nie zauwarzal.. jak chcialo sie zamienic zme=ane to jak nie chce ci sie pracowac to ktos inny bedzie za ciebie robil...

OTI

Jak nie jesteście nauczeni pracy to każda praca będzie dla was obozem koncentracyjnym!!!

Aska
@OTI 12.01.2011 12:59

dokładnie. lenie i nieroby, ot co.

nitro
@OTI 12.01.2011 12:59

praca za marne pieniądze...

lulikalika

masakra [usunięte przez moderatora] to mało powiedziane [usunięte przez moderatora]

cfgdeeer

[usunięte przez moderatora] JAKICH MAŁO !!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu