Opinie o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu w Zabrze

Maria Nowy wpis

nie wysłano z WER Zabrze jednej pacz. Przesyłka na jednym numerze miała dwie paczki wysłano dalej tylko jedną. Nikt za nic nie odpowiada i nikt nie poczuwa się do odpowiedzialnośći. (usunięte przez administratora) w całym okazaniu

Czak Nowy wpis

PP już dawno powinni zlikwidować. Zamówiłem w środę 2 towary (o podobnych gabarytach) z 2 firm. Paczka nr 1 jechała kurierem jednej ze znanych prywatnych firm. Była u mnie o godz 12 następnego dnia tj czwartek. Wg trackera w pt rano kurier PP odebrał towar z WER Zabrze i miał go dostarczyć. Nie dostarczył. Towar nie dotarł przed weekendem. Trzeba zmieniać plany co naraża na dodatkowe koszty. Jak już pisałem na początku. PP już dawno powinni zlikwidować.

Kandydat Nowy wpis

Na odzew po złożeniu aplikacji czeka się ok. 3 tygodni. Rozmowa telefoniczna z panią z kadr w bardzo sympatycznej atmosferze, natomiast jeżeli ktoś myśli o byciu kierowcą kat. C to bez problemu znajdzie lepszą pracę. Wynagrodzenie zaoferowane w trakcie rozmowy to 4400 brutto + ok. 300 zł brutto premii. Jak z tą premią jest, można poczytać u innych.

Marek Nowy wpis

Mamy fajną ofertę pracy w Gliwicach może myślisz o zmianie ! Szukamy magazynierów, osób do biura z angielskim. Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku, 7:00-15:00. Wynagrodzenie: 4000 zł netto w pierwszym miesiącu, 4500 zł netto po pierwszym miesiącu. Jest też prywatna opieka zdrowotna i karta multisport. Szukamy 15 osób, więc jeśli przyprowadzisz kolegę koleżankę, która zostanie przyjęta na to stanowisko, otrzymasz dodatkowo 1000 zł netto za polecenie! Jeśli masz ochotę zmienić pracę, to jest idealna okazja. Możesz aplikować na stronie Enzo Polska w zakładce "Kariera". Jeśli jesteś zainteresowany albo znasz kogoś, daj nam znać!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Iza

Teraz ja przekonałam się że tam to nieźle trójkąt bermudzki. Przesyłka nadana ponad dobę wcześniej, miała być już na miejscu ale chyba nawet nie wyjechała. W paczce obok rzeczy dla chorej osoby również produktu spożywcze, które do jutra a na pewno do poniedziałku będą do wyrzycenia. Jeśli jeszcze eksploduje opakowanie ulegną zniszczeniu leki i suplementy. Draństwo i (usunięte przez administratora) Paczka cała o wartości 700 zł, pomijam czas poświęcony na zgromadzenie produktów. A co teraz... starszy człowiek czeka. Zaorać ten węzeł to mało.

Czy pracodawca Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

DaRo

Aby pracować w WER Zabrze trzeba mieć stalowe nerwy. Załadunki i rozładunki na dworze, często w mrozie i deszczu. Palety załadowane ponad normę. Trzeba się też użerać z firmami, które nigdy nie są gotowe na czas. Dojazd do firmy często niemożliwy. Nikt z przełożonych tego nie sprawdza bo po co. Liczy się klient i kasa a kierowca musi sobie poradzić sam. Samochody ciężarowe to w 90% wraki. Nowymi jeżdżą tylko wybrańcy. Ale myślę, że to co napisałam jest jeszcze do przełknięcia. Najgorsza na Werze jest dyspozytorka Dorota L. Jeśli nie jesteś jej pupilkiem to dostajesz same najgorsze i najcięższe kursy. Zmienia grafiki z dnia na dzień. Nie można nic zaplanować. Traktuje tych, których nie lubi jak (usunięte przez administratora) Nie ma z nią kontaktu, bo prawie zawsze pracuje na nocki. Mści się na każdym kroku jeśli zwróci się jej o coś uwagę. Zachowuje się jakby była dyrektorem a nie zwykłym szeregowym pracownikiem. Niestety ma poparcie kierownika Romana który się na niczym nie zna i przymyka oko na to co ona robi. Wszyscy kierowcy, którzy się zwolnili to tylko przez nią bo nie mogli już jej znieść.

Anonimowy Magazynier

Nie polecam(usunięte przez administratora)praca Jedni musza (usunięte przez administratora) za dwóch inni siedzą w socialu na kawie. Kierownik nie widzi problemu Paczki ciężkie, zarobki marne Jesli szanujesz swój czas i zdrowie omijaj ten zakład pracy.

@Monika

To jest jakiś dramat paczka która została wysłana 16.10.23 Do dnia dzisiejszego tj.23.10.23 nie dotarła duża wartość w środku-zapłacona!!! Dzwonie na infolinię codziennie i codziennie to samo że nie mają odpowiedzi interwencję mają gdzieś to jest chore kto mi teraz odda pieniądze za ludzi co mieli montować sprzęt, za bardzo drogie urządzenie które gdzieś (usunięte przez administratora)

Anny

Kierownik Wydziału Transportu Terenowego w Zabrzu, niejaki Roman, odpowiedzialny jest za wszystkie negatywne komentarze dotyczące Oddziału Poczty Polskiej w Zabrzu , jak i każdej niedoręczonej przesyłki, ze względu na jego brak umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi jak i brakiem jakiegokolwiek szacunku wobec pracowników którzy przez wiele lat poświęcili się pracy, zaczynają zwalniać się przez jednego człowieka szantażystę, manipulatora i kłamcę, zbyt wiele obszarów do obsłużenia a rąk do pracy co raz mniej, nowych ludzi brak a wartościowych pracowników traktuje się jak śmiecia.

Wiecie, czy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Poszkodowana

Żenada, Żenada i jeszcze raz Żenada. Człowiek otrzymuje smsa że dziś zostanie dostarczona paczka z nr. tel. do kuriera... po czym dzwoni i pisze się do niego to nawet nie raczy się odezwać. Siedzi się cały dzień w domu żeby "Kurierzy" nawet paczek dostarczyć na adres nie potrafili. Powinniście zwracać koszty wysyłki!!! Samemu trzeba się fatygować na pocztę!

@

Paczka na którą czekałam w domu nie dotarła w danym dniu . Dopiero na drugi dzień ale w urzędzie pocztowym musiałam ją odebrać osobiście.kurier nie odbiera telefon.Ostatni raz zamówiłam u was przesyłkę..

poszkodowany

andrzel -mnialem otrzymac przesylkie dostajac ze dostarczy kurier o nr tel.885407253,dzwoniac na nr,bez skutku,o godzinie12:53,z poczty ze mam do odebrania paczkie na poczcie,o godzinie 14,dodzwonilem sie do kuriera ,ktory oswiadczyl,ze jest w domu i zakoniczyl prace,a ja placac za dostawe kurierska w kwocie 25zl,mam isc na poczte i odebrac paczkie,bo kurier zakoniczyl prace,ale ktos wziol pieniadze,za dostarczenie,dostawe mniala dostarczyc inna firma kurierska,gdyz pocztex ma zla 0pinie,niedba o klienta jak inne,ja mam 74lata,prosze o jak najszybsze wyjasnienie mojej skargi nr przesylki ; px6311785288

Czy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

klient

Obsługa ZERO, kurierzy ZERO, taka ocena dla tego czegoś. Trzy dni czekając na kuriera zero informacji, po przybyciu na Pocztę usłyszałem, że to iż nie dostarczono paczki ich nie interesuje i mam sobie pojechać do Zabrza. Poinformowano mnie, że kurier był u mnie dwa razy co było nieprawdą, ponieważ miejscem odbioru jest sklepem, który pracuje w godzinach wskazanych przez kuriera. Poświadczenie nieprawdy w dokumentacji to chyba jest jakieś wykroczenie? Za takie coś w normalnej firmie grozi grożą konsekwencje do zwolnienia włącznie. SKANDAL , taka sytuacja spotkała mnie już kolejny raz.

Człowiek cEkajacy na paczkę 1.

Moja paczka trafiła tam 2 tygodnie temu zero odzewu ... postanowiłem jechać te 40km ... sprawdziłem od której pracują jest napisane ze od 7 rano przyjechałem 7.15 ochrona w drzwiach mi mówi że będą może o 7.30 , pytam jak to przecież pracują od 7 ... ochroniarz machnął ręką.... żenada to jest jakaś .. gdybym ja spóźnił się do pracy 30 min to już bym nie miał pracy ... u nich to normalne teraz już wiem dlaczego moja paczka leży u nich od 2 tyg I nie ma do mnie odzewu ... powinien ktoś się tym zainteresować

Gabriela071264@wp.pl
@Człowiek cEkajacy na paczkę 1.

wielokrotni składałam reklamacje, ale także zero odpowiedzi.Klienci są lekceważeni

Gabriela071264@wo.pl

wiele razy paczki przetrzymywane były w Zabrzu pomimo wysyłania ich priorytetem,dopiero wiele czau po terminie,po mojej interwencji dochodziły dopiero odbiorcy.

hyh

Banda, nieroby mają gdzieś ludzi którzy czekająna swoje przesyłki.Opóżnienia przesyłek nawet do 25 dni i oni sa winni bo tak długo je trzymają .

mmmm
@hyh

na wer zabrze kradną paczki

Anita
@hyh

Łatwo się innych obraża przez internet, zapraszam do pracy, chyba że Pan/i ekipa 500+ to wszystko wiadomo

xxxx

żałosna jesteś pracownico Weru

Ktoś!
@Anita

Jeżeli jest Pani pracownicą WER Zabrze to bardzo mi przykro ! Przez te WER Zabrze moja priorytetowa przesyłka szła do Częstochowy aż 10 dni ! Przesyłka wzorowo zapakowana i wzorowo zaadresowana . Zawiodła ta wasza niby super maszyna sortująca . A kierownik zmiany po prostu mnie olał zasłaniając się RODO ! I ja mam się pozytywnie wyrażać o Poczcie Polskiej .

Konsument
@hyh

Pracuja tam ssme imbecyle i bezmozgie lajzy. Zamowienie otrzymalem zniszczone i wymacane jakby jakis (usunięte przez administratora) nigdy niczego nie widzial. Powinno sie zamnac ta placowke przyjebow!!!!!!!!!!!!

ani
@hyh

Podzielam twoje zdanie . takie firmy powinny być zamykane bez praw prowadzenia działalności na terenie RP . Wyjątkowe (usunięte przez administratora)

meh
@Anita

Pracowałem tam miesiąc i o miesiąc za długo. Większość pracowników to lenie kompletne, których trzymacie nie wiadomo z jakiego powodu. Wejście z promilami też przechodzi, i tacy pracownicy otrzymują stałą umowę nawet. Wynagrodzenie podstawowe poniżej minimalnej - oficjalnie "premie" mają uzupełnić to do minimalnej... tyle że premia to dodatek, nadwyżka nad minimalną powinna być...

Xd
@hyh

Zgadzam się z tą odpowiedzią ponieważ wczoraj została nadana do mnie paczka PRIORYTETOWA! KTÓRA JUŻ DAWNO POWINNA U MNIE BYĆ A DALEJ JEST W ZABRZU ILE CZLOWEK MA CZEKAĆ NA TAK WAŻNA PACZKĘ. NAWET NIE POTRAFIĄ ODEBRAĆ TELEFONU!

slonce
@Xd

zgadzam sie tragedia

Krysia
@hyh

Do mnie nie dotarła już któraś z kolei przesyłka. Przez lata miałam zaufanie właśnie do poczty polskiej. Teraz to chyba I post jest solidny. Szkoda, że tak zawiodła mnie poczta.

Jolanta
@Krysia

Skoro przez lata było wszystko bez zarzutów to jak to możliwe, ż teraz nagle coś nie tak jest? Co się zmieniło?

Gabriela071264@wp.pl

osobiście tego doświqdczyłam.

Gabriela071264@wo.pl
@Gabriela071264@wp.pl

ja także doświadczyłam tego samego,wiele razy składałam reklamacje ale otrzymałam zadnej odpowiedzi z poczty /a to jest lekceważenie klientów/

Czy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu zapewnia kartę multisportu?

Pracownik weru

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu - Zabrze

• Jak się pracuje w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu?

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu
1.3/5 Na podstawie 128 ocen.

Centrum Poczty Węzeł Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Zabrzu