OLYMPUS Szkoła Wyzsza im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie

Opinie o OLYMPUS Szkoła Wyzsza im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie

;))

administracja mloda ale nie kompetentna pod kazdym wzgledem. w dziekanacie nigdy nikt nic nie wie, w dziale finansowym maja taki balagan ze choc placisz w terminach to raz masz nadwyzke a raz niedoplate. ja na drugim roku uslyszalam informacje ze mam niezaplacony caly semestr i jestem skreslona z listy studentow. po okazaniu wszystkich dowodow wplaty panie dopiero zaczely szukac jakiego kolwiek sladu o mojej wplacie. okazalo sie ze kolezanka zle zapisywala. coraz wiecej wykladowcow jest niekompetentnych. wiekszosc z osiagnieciami odeszla lub glosno zaczela mowic ze odchodzi. szkola przestala stawiac na jakosc uczenia. przedewszystkim stawia na pieniadze i chec jak najwiekszej ich ilosci wyciagniecia od studenta. nie polecam tej szkoly

tutambylec

Świetna atmosfera. Większość pracowników administracyjnych to młodzi, sympatyczni ludzie. Wykładowcy jak to wykładowcy.

Zostaw opinię o OLYMPUS Szkoła Wyzsza im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OLYMPUS Szkoła Wyzsza im. Romualda Kudlińskiego w Warszawie