P.P.H.U. AGLOPRIMA Andrzej Glonek

Łódź

Opinie o P.P.H.U. AGLOPRIMA Andrzej Glonek

Yogi

Firma do kitu, zwłaszcza te niby właściciel! [usunięte przez moderatora]ą, wciskają na siłę kit, nie słuchają klienta! Oleje z beczek wątpliwej jakości, ostrzegam przed kupnem!!! Wniosek: omijać dużym łukiem!

Micky
@Yogi 28.10.2012 12:05

Nie wiem dlaczego tak Pań uważa, korzystam z tej firmy od lat i nie zauważyłem żadnych niedogodności. Z punktu widzenia kontrahenta polecam.

Zostaw opinię o P.P.H.U. AGLOPRIMA Andrzej Glonek - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. AGLOPRIMA Andrzej Glonek