Opinie o Opto-Plast s.c. w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Opto-Plast s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Opto-Plast s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - produkcja POS, standów i ekspozytorów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opto-Plast s.c. w Pabianice

Uważajcie na szefa Marcina. Wszystkie ustalenia słowne miejcie na piśmie bo potem Was wykiwa. Opowiada dużo różnych rzeczy które mijają się z prawdą. Na początku jest miło i sympatycznie a później wychodzi szydło z worka i cała jego osoba. Jednego dnia poklepie po ramieniu a drugiego Was zwolni bez skrupułów. Na rozmowie opowiada ilu milionów nie robi, jaka jego firma jest wielka. A jak przychodzi co do czego to o towar się nie można doprosić. Jeśli macie wybór, radze omijać szerokim łukiem. Jego firma swoją opinie juz ma. Jak ktoś wie gdzie pytać niech się zorientuje.

@MF

No właśnie problem polega na tym że ty trzymasz innych w miejscu a sam czytasz jakieś pierdoły o rozwoju osobistym.

Boguśka Nowy wpis

Nie potrzebuję firma aktualnie przedstawicieli handlowych? Ostatnie dodane ogłoszenie ma już ponad 5 lat a jestem zainteresowana. Podstawa wynagrodzenia oprócz prowizji ile aktualnie wynosi? Co do tego co jest omawiane podczas rekrutacji a potem jest na umowie, wszystko się zgadza? Bo widziałam, że różne informacje kiedyś tu na ten temat padały.

Justyna Nowy wpis

Cześć. Mam pytanie takie, czy dopuszczają tu prace zdalną albo prace hybrydową? Interesuje mnie praca jako specjalista ds. marketingu i tam zadaniem jest np. obsługa strony internetowej, obsługa social mediów, analiza rynku. Czy takie obowiązki można robić właśnie zdalnie, czy koniecznie tylko w biurze??

Kondzik Nowy wpis

Witam. Pracowałem w firmie Opto-Plast jako specjalista ds. marketingu. To był bardzo ciężki okres, ponieważ dostałem bardzo dużo obowiązku (które w wielu wypadkach wykraczały poza to stanowisko) za bardzo kiepskie pieniądze. Natomiast w trakcie pracy w Opto-Corpie bardzo dużo się nauczyłem. To właśnie tutaj nauczyłem zarządzać budżetem marketingowym, nawet kiedy był on zerowy :) :) Bardzo dobrze wspominam prace z szefem Marcinem, i ja z nim nie miałem problemów na stopie służbowej i prywatnie. Odszedłem z pracy przez Handlowca który było samozwańczym dyrektorem który próbował wyznaczyć nowe standardy bo tak sobie wymyślił. Pozdrawiam całą ekipę i życzę wam kolejnych lat świetlnych.

MF
@Anonim

Tak już jest, że nie wszystkim można dogodzić - Jeszcze się taki nie urodził. Niestety w biznesie jest tak, że trzeba podejmować szybko i to wile decyzji, nie wszystkie okazują się trafne i trzeba liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami. Dzięki Bogu istnieją ludzie którzy rozumieją i wiedzą, że trzeba działać, bo ciężko cofnąć czas. Są tez tacy którzy spokojnie stoją z boku nie robią nic i tylko ocenią czyjeś działania, Życie płynie a ty dalej stoisz w miejscu, ja przynajmniej działam - bogatszy w doświadczenie. Wszystkim byłym tym zadowolonym i tym nie zadowolonym życzymy Wszystkiego dobrego i pozdrawiamy serdecznie. Zdobywajcie doświadczenie - nie stójcie w miejscu

@MF

Tak Marcin, istnieje Elwira, Baśka i Krzysiek. To jedyni ludzie, którzy są w stanie z tobą wytrzymac. A @Anonim ma 100% racje. Dużo obiecujesz, a tak naprawdę drugiego człowiek masz za nic.

Ag Nowy wpis
@MF

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca sezonowa przy sprzedaży nad morzem w Kołobrzegu w firmie Opto-Plast s.c.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Opto-Plast s.c. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ag

Tak, szef Marcin zjadł wszystkie rozumy więc nie potrzebuje rekruterów zewnętrznych.

Irmina
@Ag

Ale chyba z zewnątrz też można aplikować? ;) Konkretnie interesuje mnie stanowisko przedstawiciela handlowego. Wiesz może jakie wynagrodzenie mniej więcej? Jest umowa o pracę czy b2b?

@Irmina

No tak można. Najniższa krajowa + prowizja od sprzedaży.

Szymon94

Polecam sprzedawcę w 100%. Bardzo dobra jakość materiału. Szybki czas dostawy. Bardzo rzetelne podejście do klienta.

Okey

Asortyment dobrej jakości, obsługa na szóstkę, konkurencyjne ceny

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Opto-Plast s.c.?

plandekarz

Po ponad roku :)

@plandekarz

Jak dotrwasz do ponad roku, z reguły ludzie miksują się stamtąd wcześniej, ale nie ma co się dziwić, chyba że jest ktoś zdesperowany i nie widzi innej opcji na siebie.

@Inez

"z reguły"? czyli ile osób tu pracuje i jaka część z nich to ta rotująca, która podobno ledwo rok może dorwać? chyba, że do dziś coś względem tego co piszesz uległo zmianie?

Santa

Pytanie powinno brzmieć: ilu potencjalnie pracowników chciałoby taką umowę? 3 na całą firmę. Tak po 4-5 miesiącach przestaje się mieć szacunek do samego siebie, że się tam pracuje

Ciekawy

Witam, czy ktoś może coś powiedzieć na temat stanowiska Magazyniera w tej firmie ?

Aneta
@Ciekawy

No a co chciałbyś w sumie wiedzieć? Właściwie to zastanawia mnie, czemu pytasz, bo ja ostatnio klikam w te oferty do nich i nic. Szukają kogoś do pracy w ogóle?

Lala
@Ciekawy

Nie, nie i jeszcze raz nie. Lepiej rowy kopać niż się tam zatrudnić.

HandlowiecOne

Dziwią mnie te słabe opinie. Praca w sprzedaży nigdzie nie jest łatwa ale w tej firmie jest pomoc. Szef tłumaczy wszystko i nikt nie jest zostawiony sam sobie. Jest wsparcie i kasa się zgadza jak ktoś pracuje jak trzeba. Nie ma pokrętnych tłumaczeń. Płacone jest zawsze i na czas.

expracownik
@HandlowiecOne

Akurat to prawda, kasa jest na czas a z tym ciśnięciem po dwóch paniach to przesada. Robią swoje i tyle a pracują długo to też o czymś mówi. Wszedzie tak jest ze ci co są najdłużej wiedzą najwięcej. To normalna sprawa, po co takie głupie uwagi.

Taaak
@HandlowiecOne

Jasne. Kasa jest na czas to prawda. Ale jaka kasa i za co? Najlepiej zasuwać za najnizsA możliwa stawkę i potem nie pamiętać że się coś obiecało za wykonanie roboty. Ciesz się póki możesz bo prędzej czy później i Ciebie wykiwa szef. Jest w tym naprawdę dobry. Odradzam każdemu. Ludzie nie odchodzą od firmy tylko od Szefa. Oczywiście jest tam małe grono które wie wszystko najlepiej i ma muchy w nosie jak przychodzisz z jakąś sprawa. Poza małymi wyjątkami nikt prawdy w firmie Ci nie powie tym bardziej szef.

Klara
@expracownik

Ja byłam na rozmowie i mi się podobało, rzeczowo bez owijania, Pani odpowiedziała mi na wszystkie pytania - nawet te trudne. Niestety jak ktoś nie pracował w handlu to może mieć mentalny problem. Dzisiaj pospinać do kupy sprzedaż, dostawy, wymagających klientów to sztuka i to w każdej branży. Przynajmniej kasa na czas u poprzedniego pracodawcy prosiłam się 3 miesiące, kto nie przeżył ten nie wie.

@Taaak

Dokladnie zgadzam się,ludzie odchodzą przez ludzi i nawet jeśli Elwira i Baśka pracują dlugo to o niczym nie świadczy. Rotacja jest straszna i zazwyczaj ludzie pracują chwilę i uciekają. Ja tez nie polecam nikomu

@Taaak

Dziękuję bardzo za opinie, wszystkie są dla nas cenne, choć niektóre mijają się z prawdą. Do opinii dotyczących pracowników odniosę się, choć nie muszę. "Straszna rotacja" nigdy nie miała miejsca, ponieważ rozstanie się z trzema pracownikami w ciągu roku nie jest niczym dziwnym. Tym bardziej jeśli powodem były notorycznie niezgłaszane nieobecności w pracy bez jakiegokolwiek informowania o tym i bez możliwości skontaktowania się. Z kolei kwestia wypłaty w pracy handlowca jest zawsze efektem wyniku, a trudno go zrobić, jeśli 3/4 miesiąca przebywa się na L4. Co do much w nosie, to właśnie sprawdziliśmy. Nie ma żadnych much, tym bardziej u nikogo w nosie :-))) Za to humory dopisują wszystkim, bo każdy kto pracuje i wykonuje swoje obowiązki nie stresuje się w pracy. I co ciekawe... każdy ze wspomnianych byłych pracowników też nie wyglądał na zestresowanego, nie gardził piątkową pizzą ani firmowy wyjściami w weekendy pod hasłem "szef za wszystko płaci". Osobiście z kiepskim szefem nie siadałabym do stołu, a tym bardziej po robocie :-) Wniosek nasuwa się prosty - komuś bardzo brakuje tej pracy i za wszelką cenę stara się utrzymać kontakt. Zachęcam jednak do tego, żeby wybrać bezpośrednią formę kontaktu, ponieważ ta zaczyna mieć znamiona uporczywego nękania.

@HandlowiecOne

Elwira... proszę Cię... chyba (poza księgowa) jako jedyna tam wytrzymujesz... tylko Tobie jednej wiadomo ... dlaczego?

Agata Ciesielska

Pracowałam w firmie Opto-plast rok i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Szef to dobry i wypłacalny pracodawca. Zostałam zatrudniona do biura ale bardzo szybko dostałam szanse na realizowanie się na stanowisku handlowca mobilnego. Bardzo dużo nauczyłam się od całego zespołu i z każdy problem mogłam zawsze przyjść, omówić go i poszukać rozwiązania. Pieniądze zawsze na czas, jeśli tylko ktoś jest zmotywowany na osiąganie celu zostanie wynagrodzony dodatkowa premią. Atmosfera mi osobiście odpowiadała, presja jest w każdej pracy w której dąży się do osiągania wyników, a łzy to indywidualna sprawa jak kto umie sobie poradzić ze stresem. Niestety moje problemy zdrowotne nie pozwoliły mi dalej pracować w Opto. P.s. zachęcam hejterow do ujawnienia swojej tożsamości a nie ukrywania się pod nic nieznaczącymi nickami. Pozdrawiam cały zespół.

@Agata Ciesielska

Agata, chyba sama nie wierzysz w to co mówisz. Chyba zapomniałaś jak wiele razy płakałaś bo dostałaś (usunięte przez administratora) A z pracy odeszłaś bo cię zwolnili. Zapomniałaś również że z mobilnego handlowca zrobili cię pracownika biurowego.

Ciekawa
@Inez

Niedawno byłam u nich na rozmowie i zdziwiłam się że było naturalnie znaczy się normalnie. Ten szef fajny człowiek w sensie że ludzki. Takie wrażenie robi. Chwilę czekałam bo za wcześniej przyszłam to ci ludzie co tam byli wydawali się zadowoleni. Nawet byśmy się dogadali ale nagle moja teściowa postanowiła wyjechać za granice i nie mam opieki do dzieci a boje się zaczynać pracę jak nie mam opieki dla nich bo jak na złość zaczną się choróbska. Sama nie wiem. Nie wiem czy by mnie wzięli bo sama zadzwoniłam po 2 dniach i powiedziałam co i jak co by nie blokować. Ale po rozmowie myśle ze miałam szanse. Mam bardzo pozytywny odbiór.

Smile

W pracy miła, święconką atmosfera. Napewno osoba która chciała by się tu zatrudnić nie miała by problemu z zaadoptowaniem się ;))

Odwyk
@Smile

Nie wiem co ćpasz ale czas przestać, pierwszego dnia prawda walnie ci plaskaczem w pysk.

@Odwyk

Czemu jakimś plaskaczem? Nie za ostro trochę z taką opinią?

As sprzedaży
@Odwyk

My lubimy nasza atmosferę - jak to w handlu ciężka praca, ale za to dużo przyjemnych momentów, jeszcze raz dziękuję za ostatniego grilla była dobra zabawa. Mi to bardzo pasuje

Helena
@As sprzedaży

To coś takiego pracodawca organizował? Często macie jakieś integracje czy ogarniacie takie rzeczy we własnym zakresie?

Anonim2

Generalnie nie polecam. Atmosfera bardzo słaba. Szef z nim trzeba uważać. Robi różne rzeczy za Twoimi plecami, bawi się pracownikami. Jak mu cis nie pasuje zwalnia. W biurze też jest malo przyjemnie że względu na 2 Panie. Cała firma jest przypudrowana. Ładna z wierzchu ale jak pudru nie ma to brzydal.

Kandydatka

Pojawiło się ogłoszenie na wsparcie sprzedaży. Ktoś przybliży warunki pracy w tej firmie i atmosferę?

Aneta

Wypowiedzenie? No ale to chyba jakiś powód musi istnieć, że się kogoś zwalnia?

Zbigniew

Super jakość produktów. To już moje któreś zamówienie z kolei i jeszcze się nie zawiodłem. Polecam

Natalia
@Zbigniew

A jaki produkt od nich możesz polecić?

Konrad

Jestem klientem należącym do grona tych zadowolonych. Firmę polecam swoim znajomym i w dalszym ciągu będę polecać. Każde zakupy są udane

Helena
@Konrad

To jakość produktów też jest zadowalająca? :)

Albert Krzak

Wszystko sprawnie przebiega. Zamówienie, płatność. Bez problemów

Filip

Radny led bardzo ładnie się prezentują u mnie w mieszkaniu. Akurat mam umieszczone przy suficie i efekt jest super

Zadowolony

Pełna profeska obsługi klienta i fachowe porady. Taśmy led-duży wybór. Ogólnie asortyment duży

Rysiek

Fachowe doradztwo w sprawie taśm LED, polecam sprzedawce

Zostaw merytoryczną opinię o Opto-Plast s.c. - Pabianice

• Jak się pracuje w Opto-Plast s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Opto-Plast s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opto-Plast s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Opto-Plast s.c.
4.3/5 Na podstawie 30 ocen.

Opto-Plast s.c.